اینها رو بخوان سالم بمان :

خواص دارویی و گیاهی
خانه

موبایل

 

 

انزال زودرس و درمان انزال زودرس

 

درمان انزال زودرس

 

درمان انزال زودرس -از نظر علم روانشناسي : انزالي كه بر خلاف ميل شخص و بدون كنترل او انجام ميگرد را انزال زود رس گويند كه بر طبق آن فرد از زمان انزال وكيفيت رابطه ناراضي است و اين نارضايتي ميتواند يك طرفه يا دو طرفه باشد،به طوريكه حتي اگر شريك جنسي فرد از زمان انزال ناراضي باشد،انزال را زود رس گويند . ( مثلا اگر مرد در ۸ دقيقه ارضاء ميشود و زن در ۱۰ دقيقه ، انزال را زود رس گويند اما اگر مرد در ۲۰ دقيقه ارضاء شود و زن در ۱۰ دقيقه ، مورد را مربوط به انزال زود رس نميدانند )از نظر علم پزشكي، انزال كمتر از دو دقيقه كه بدون كنترل شخص انجام گيرد را انزال زود رس گويند.

 

دلايل ايجاد انزال زود رس در مردان :

۱ – عوامل رواني بازدارنده ( عواملي مانند اضطراب در حين عمل زناشویی ، احساس گناه يا افسرده گي ميتوانند موجب انزال زود رس شوند )

 

۲- فاصله زياد بين روابط جنسي ( وقتي كه احساسات جنسي بين زوجين متراكم ميشود ، معمولا كنترل يك باره آنها سخت ميشود و منجر به انزال زود رس ميشود. )

 

۳– تجربه جنسي كم ( بيشتر افراد در اوايل زندگي زناشويي دچار اين مشكل ميشوند و به مرور زمان با تجربه بيشتر مشكل انزال زودرس رفع ميگردد )

 

۴-عوامل پزشكي بازدارنده ( عواملي نظير آسيب جسمي ، تداخلات دارويي در هنگام درمان بعضي بيماري ها و مشكلات هورموني از جمله عوامل پزشكي هستند كه منجر به انزال زود رس ميشود )

 درمان انزال زود رس

 

روش هاي درمان انزال زود رس:

۱–درمان هاي موضعي :یکی از روشهای درمان انزال زودرس استفاده از كرم هاي بيحس كننده مانند ژل ليدوكابين ۲% و اسپري هاي بيحس كننده است.( ژل ۲% ليدوكابين + كرم پريلو كابين ۲.۵% + استفاده از كاندوم باعث افزايش زمان انزال ميشود و استفاده از اسپري هاي بيحس كننده به دليل ايجاد حالت تكرر بعد از مصرف زياد توصيه نميشود. )

 

۲- درمان هاي دارويي: دارو هاي مهار كننده بازجذب سرتونين و ضد افسرده گي در درمان انزال زود رس موثر اند ، بر فرض مثال ميتوان به داروهاي خانواده اس اس آر آي ، اشاره كرد كه شامل داپوكستين ، فلوكستين ، پاروكستين و سرتالين ميباشند و همچنين گه گاه داروي وياگرا را توصيه ميكنند . ( درمان هاي دارويي را در مراحل حاد بيماري كه بيماري از فاز پزشكي وارد فاز رواني شديد شده و موجبات مشكلات عديده در روابط فرد شده است ، تجويز ميشوند و استفاده بدون نظر پزشك از اين داروها به دلايل ماهيت هاي اعتياد آور و شرطي كننده و گه گاه تكرر جنسي و همچنين آمار بالاي خودكشي در اثر استفاده از داروهاي ضد افسرده گي ، توصيه نميشود ، لذا در صورت تمايل به استفاده از اين روش حتما قبلا با يك متخصص سايكوتراپ يا روانكاو مشورت كنيد )

 

۳–درمان هاي رفتاري:اين نوع درمان انزال زودرس از موثر ترين و سالم و بدون عارضه ترين نوع درمانها ميباشند و بر طبق آنها فرد به جاي استفاده از دارو يا مواد مصنوعي با استفاده از روش هاي آموزشي رفتاري ، سعي ميكند كه رفتار و احساسات خود را كنترل كند ( در بيشتر مواقع اين روشها اولين پيشنهاد براي درمان ميباشند ) ، اين روشهای درمان انزال زودرس به هفت بخش تقسيم ميشوند كه شامل :

 

 

درمان انزال زودرس

 

تكنيك ماستر و جانسون:اين روش درمان انزال زودرس شامل يادگيري،تشخيص و كنترل احساسات و رفتارهايي است كه منجر ميشود فرد به اوج نقطه لذت برسد و انزال صورت گيرد ، اين روش نياز به اراده و تمرين زياد دارد ، اما از جمله موثرترين روشهاي درماني است كه تاكنون براي درمان انزال زود رس شناخته شده است ، بر طبق آن فرد در ابتدا توسط خود يا شريكش ، تحريك ميشود و هر بار كه به نزديكي نقطه اوج لذت ميرسند ، عمل تحريك را متوقف و بعد از چند لحظه كه احساسات فروكش كرد ، دوباره اقدام مينمايند ، بعد از چند روز تمرين اوليه ، عمل زناشویی به روشي كه مرد در زير و زن در بالا قرار ميگيرد عمل تكرار ميشود به اين صورت كه مرد در زمان نزديك شدن به اوج نقطه لذت با آگاه كردن زن كه در اينجا كنترل عمل زناشویی را در دست گرفته ، او را باخبر ميسازد تا رابطه را كنترل كند ، بر طبق اين روش كه از جمله بهترين روشهاي درماني است ، فرد بعد از چندين هفته تمرين و ممارست ، به مرحله اي ميرسد كه كنترل رابطه جنسي برايش شرطي ميشود و ميتواند با كنترل احساسات خود ، هم زمان رابطه اش را زياد كند و هم شريكش را ارضاء كند . ( كليه اصول اين روش بر پايه تحريك و توقف قبل از نقطه اوج لذت ميباشد ، لذا از جمله بهترين روشها براي افزايش مهارت محسوب ميشود )

 

تكنيك فشار : بر طبق اين روش درمان انزال زودرس با فشار دادن انتها يا سر آلت تناسلي قبل از انزال ، از انزال جلوگيري ميشود كه دليل جلوگيري كردن آن اين است كه با فشار آوردن به اين نقاط فشار خون در اين نقاط كم ميشود و درنتيجه نعوظ يا اركيسون كم ميشود و انزال دير انجام مي پزيرد .

پوزسيون خوب هنگام مقاربت:روش هاي معمول ( مرد در بالا ) كمك خيلي زيادي به درمان انزال زود رس نميكند ، براي درمان ميبايست از روشهايی كه در آن مرد به پشت خوابيده و زن در رو عمل زناشویی را با فعاليت زياد كنترل ميكند از جمله بهترين روشها براي درمان انزال زودرس ميباشند.

تعدد مقاربت : زياد كردن تعداد عمل زناشویی در طول هفته و روز ميتواند به در مان انزال زودرس کمک كند به طوريكه اگر هفته اي دو بار عمل زناشویی داريد و آن را تبديل به هفته اي ۴ الي ۶ بار برسانيد ، بعد از چند هفته مشكل زود انزاليتان تا حدودي رفع ميشود .

 

استفاده از كاندوم :یکی دیگر از روشهای درمان انزال زودرس استفاده از کاندوم است، استفاده از كاندوم و بخصوص از نوع بيحس كننده آن كه در بازار به فرواني موجود است ، ميتواند به دليل كمتر كردن ميزان تماس آلت مردانه ، باعث رفع زود انزالي شود .

 

۴ – درمان هاي رواني – عاطفي : يكي از بهترين ها و موثرترين روشها براي درمان انزال زود رس و افزايش لذت در روابط زناشويي ، جايگزيني عشق بازي در عمل زناشویی است ، بديهي است كه در زمانيكه عشق بازي در رابطه جنسي برقرار باشد و دو طرف در حال عشق بازي بايكديگر اند،ديگر زود انزالي معني خود را از دست ميدهد ! كارهايي مثل نوازش ، تحريك كلامي و بدني زن قبل از دخول و كارهايي مانند توجه و دادن احساس قدرت به مرد در رابطه،ميتوانند به اين مهم كمك كنند . ( به طور خلاصه اگر زن و مرد در هنگام عمل زناشویی مشغول عشق بازي باشند به دليل اينكه رضايت جنسي هر دو طرف ايجاد ميشود ، زود انزالي به طور كلي برطرف ميشود )

 

۵–درمان هاي سنتي و گياهي:یکی دیگر از روشهای درمان انزال زودرس درمان های سنتی و گیاهی است.دمكرده گل شقايق و دارچين و همچنين سياه دانه و بخته سنجد در روغن زيتون باعث دير انزالي يا به اصطلاح سفتي كمر ميشود ، همچنين ماليدن حنا هم در بعضي از متون قديمي آمده شده ( صحت علمي روشهاي فوق تاييد نشده و بيشتر تجربي اند ! تا علمي ! )

جمع بندي و نتيجه گيري :

زود انزالی در اصل مشكل يا بيماري محسوب نميشود و ميتوان گفت كه اين وسواس فكري افراد و اضطراب آنها از داشتن يك رابطه با كيفيت است كه منجر بروز اين امر ميشود ، لذا كاهش اضطراب و حفظ آرامش در كنار كنترل بدن و احساسات با تمرين بيشتر بهترين راه كار براي پيشگيري و درمان اين مشكل اند .در پايان جا دارد به چند حديث كه در مورد زود انزالي روايت شده اند اشاره كنم :حضرت محمد ( ص ) ميفرمايند : « چون كسي خواهد كه با زن خود جماع كند به روش مرغان به نزد او نرود ، بلكه اول با او دستبازي و خوش طبعي كند و بعد از آن جماع كند »توضیح : حضرت فرموده اند كه همان اول كار فوري نرويد سراغ دخول ، بلكه با نوازش كردن و تحريك لمسي همسرتان را براي دخول آماده كنيد و بعد به انجام مقاربت بپردازيد . ( اگر فقط همين حديث را اجرا كنيد و سر لوحه زندگیتان كنيد ديگر مشكلي به عدم رضايت جنسي ، تكراري شدن براي همديگر و زود انزالي دچار نمي شويد ! حال برويد و بگوييد كه اسلام ديني است خرافي و با مقتضيات زمان هماهنگ نيست ! )

حضرت علي ( ع ) ميفرمايند : « هركسي كه ميخواهد با زن خود نزديكي كند ، تعجيل نكند كه زنان را كارها ميباشد »

توضیح : حضرت به مانند پيامبر بزرگوار اسلام تاكيد دارند كه عجله در عمل زناشویی نادرست است و بهتر است قبل از انجام عمل دخول با عشق بازي همسر را براي انجام اين كار آماده كرد ، اين را علم روز دنيا هم ثابت كرده كه اگر عمل زناشویی اين چنين شروع و خاتمه يابد به دليل ارضاء شدن زن و ايچاد مهرو عطوفت بين زوجين ، موجبات پايداري زندگي زناشويي فراهم ميشود /forum.iransalamat.com


بخوانید تا سالم بمانید

باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر و آدرس سایت مجاز می باشد .

This survey has been deleted or removed.

Want to send a survey of your own?

QuestionPro is the leader in online surveys, polls and questionnaires

Creating a survey with QuestionPro is optimized for use on larger screens –

Though you’re welcome to continue on your mobile screen, we’d suggest a desktop or notebook experience for optimal results.

This survey has been deleted or removed.

Want to send a survey of your own?

QuestionPro is the leader in online surveys, polls and questionnaires

Creating a survey with QuestionPro is optimized for use on larger screens –

Though you’re welcome to continue on your mobile screen, we’d suggest a desktop or notebook experience for optimal results.

با عرض پوزش ، هیچ برگه ای برای درخواست شما پیدا نشد.شاید اگر جست و جو کنید به نتیجه برسید.

1 روز پیش

4 روز پیش

7 روز پیش

1 هفته پیش

“پارسی طب” یک وبگاه عمومی با موضوع سلامتی و پزشکی است. این وبگاه به شدت به طب سنتی و گیاهی اعتقاد داشته و از این موضوع حمایت میکنند.
ما همواره در تلاشیم که اطلاعات مفیدی در اختیار بینندگان خود قرار داده و اسباب رضایت ایشان را جلب نماییم.

بهترین روش برای جلوگیری از انزال زودرس چیست

این سئوالی است که در ذهن اکثر آقایانی که در سنین میان سالی هستند و به نوعی درگیر مشکل زود انزالی میباشند  است .مشکل این افراد این است که در حین نزدیکی زود به انزال میرسند و یا به اصطلاح زود تمام میشوند.کسی که دچار زود انزالی است معمولا این مشکل را نیز دارد که طرف مقابل خود را نمیتواند از لحاظ جنسی ارضاء کند . به خاطر اینکه مدت زمان ارگاسم در خانمها معمولا بالاست و بالای 15 و گاها تا  25 دقیقه میباشد در حالی که شخصی که دچار عارضه زود انزالی مفرط است به حدی مدت زمان نزدیکی او پایین است که حتی مجالی برای شروع رابطه مستمر پیدا نمیکند و در ابتدای نزدیکی دچار انزال زود هنگام شده و پس از آن نیز به دلیل سستی و لرزش عضلانی بعد از نزدیکی توان ادامه نزدیکی  و به ارگاسم رساندن طرف مقابل خود را ندارد. در نتیجه هر دو زوج از این مشکل بیزار بوده و ناراضی اند و به نوعی این مشکل هر دوی آنهاست. که باید رفع شود و الا به مرور زمان تبدیل به یک معضل بسیار جدی و خطرناک برای ادامه زندگی زناشویی خواهد بود .بعضی ها در این مورد به استفاده از اسپری تاخیری روی می آورند.اسپری تاخیر انداز شاید در کوتاه مدت به خاطر بی حس کردن اعصاب محیطی آلت مردان بتواند تا حدی مدت زمان رسیدن به انزال را در آقایان زیاد کند ولی به خاطر مشکلاتی که بوجود می آورد زیاد مورد پسند عامه نیست و توصیه نمیشود به خاطر اینکه همان طور که از اسمش پیداست اسپری تاخیری یعنی اسپری بی حس کننده آلت و بی حس شدن آلت ذات قضیه نزدیکی کردن را که همان برخورداری از لذت جنسی میباشد را از بین برده و رابطه را تبدیل به یک رابطه نزدیکی بی روح میکند به همین خاطر استفاده از اسپری تأخیری برای جلوگیری از انزال زود رس بی فایده بوده و نتیجه موثری در پی ندارد.همچنین اسپری تاخیر انداز به خاطر بی حسی اعصاب الت توان نعوذ یا شق شدن کامل آلت را کم کرده مشکل جنسی دوم را که همان راست نشدن کامل آلت در هنگام نزدیکی است را پدید می آورد. و همچنین به دلیل تماس مواد اسپری تاخیری مردان با محیط داخل واژن اعصاب موجود در داخل واژن را نیز بی حس کرده و مدت زمان رسیدن به ارگاسم در زنان را نیز بالا میبرد که این هم مشکل بعدی است یکی از عوارض پنهان استفاده از اسپری تاخیر انداز در هنگام نزدیکی است. اسپری تأخیری همچنین اعصاب موضعی الت مردان را به خاطر تحریک بیش از حد از کار انداخته و و آنها را تخریب میکند که این انزال زود رس را تبدیل به یک معضل و ببیماری مزمن میکند که تا مدتها مردان بایدبا آن دست و پنجه نرم کنند.با این اوصاف برای جلوگیری از انزال زودرس و درمان انزال زودرس چه باید کرد این سئوالی است که در ذهن همه افرادی که به نوعی گرفتار این بیماری اند نقش میبندد.بعضی ها قرص جلوگیری از انزال زودرس را میپسندند و برخی استفاده از کاندوم را در رفع انزال زود رس موثر میدانند.ولی با این وجود اینها روشهای موقتی برای جلوگیری از انزال زودهنگام هستند و آن را درمان نمیکنند.بهتر این است که برای درمان انزال زودرس یک فکر اساسی کرد تا انزال زودرس را درمان کرد .

انزال زود رس درمان دارویی از نوع شیمیایی ندارد اکثر آنها به صورت موقتی عمل کرده و شاید باعث رفع انرال زودرس شوند و لی به دلیل شلی عضلات الت و تاندونهای نگهدارنده الت باعث بروز بیماری عدم نعوذ یا سفت نشدن الت در هنگام نزدیکی میشوند.و به همین خاطر مورد پسند عموم قرار ندارند.علاوه بر این جنبه درمان گری نداشته و پیوسته باید از قرصهای انزال زودرس استفاده کرد که این در دراز مدت باعث بروز عوارض حاد دیگری در دیگر ارگانهای بدن شده به همین خاطر توصیه نمیشود.

تحقیقات نشان داده که انزال زودرس در مردان یکشبه پدید نمی آید بلکه یک عارضه با منشاٌ طولانی مدت است .

علل بوجود آمدن انزال زودرس در مردان را میتوان به چندین عامل تقسیم کرد:

1 – زیاده روی در نزدیکی کردن در طول هفته

2 – استفاده از اسپری تاخیر انداز

3 – استفاده از کاندوم های تاخیری

4- مصرف طولانی مدت از مواد مخدر

5- استرس و ناراحتی های عصبی

6 – فشار های مالی و کاری

7 – تعدد زوجین و روابط شروع

8 – کوچک بودن بیضه چپ بصورت مادرزادی

9 – تعادل نداشتن در خواب و استراحت روز مره

1- استفاده از داروهای دیابت و فشار خون و کاهش دهنده چربی خون

11- واریکوسل

12 – فتق بیضه

۱۳-انجام استمناء یا خود ارضایی در جوانی

این معظل را میتوان با داروهای مخصوص ومعجزه آسای گیاهی درمان کرداین داروی ۴۰گیاه اختصاصی گیاه درمانی دارالشفاء تبریزمیباشدکه بعضی از ترکیبات آن عبارتند از دارچین-زنجبیل -سورنجان  بزرک سیاه-گلنار-زیره سیاه و یبز-بادیان-تخم خشخاش-قولنجان-کندر-مصطکی-زنیان-سیاه دانه-قرص کمر-میخک و.میباشد که با سه برابر وزن آن با شهدعسل مخلوط میشودومدت درمان آن ۴۰روز به همراه روزی چهار عدد کپسول جین سینگ میباشد.وقیمت آن با هزینه ارسال ۹۰۰۰۰۰ریال است بعضی دستورات دارویی و خوراکی دارد که به هنگام ارسال معجون به مشتریان عزیز کتبا اعلام میشود .واین محصو ل خارق العاده به تمام شهرهای ایران عزیز ارسال گردیده است مشتریان زیادی پیدا کرده است در صورت نیاز با شماره های اعلامی تماس

حاصل نماییدتا با هماهنگی قبلی توسط پست پیشتاز ارسال گردد.به امتحانش میارزد؟

هرگونه سوال ویا شک وشبه ای برای شماپیش بیاید میتوانید صبحها از ساعت۱۰۰۰الی۱۴۰۰وبعد از ظهرها از ساعت ۱۷۰۰الی۲۱۳۰مطرح وجواب لازم رادریافت دارید.۰۹۱۴۴۰۸۰۳۸۶ -۰۴۱۱۴۴۰۱۰۰۶-۰۹۳۶۴۴۶۲۳۹۶

 

1

اینها رو بخوان سالم بمان :

پاسخی بگذارید