خواص دارویی و گیاهی

داروی کاهش چربی صورت

آرایش

مدل مو

مدل لباس

اخبار

سبزی خردکن

افرادی که پوست شان خیلی چرب است بخوانند

پوست به عنوان یک دستگاه پوششی بدن وظیفه مهم محافظت از بدن انسان را در اختیار دارد و باعث یک سد دفاعی در برابر مواد مضر و میکروارگانیسمها می شود و بنا به شیوه زندگی ما در مکان ها مختلف واکنش نشان می دهد و اگر این روند با مشکلی مانند پیری ، سیگار کشیدن و تماس بیش از حد با نور خورشید قرار گیرد خاصیت ارتجاعی آن کمتر می شود و در برابر میکروارگانیسمها واکنش چندانی نمی تواند انجام دهد.

پوست از دولایه اصلی تشکیل شده است که به عنوان : ایپدرم (روپوست) که لایه نازک خارجی است و درم که لایه ضخیم تر داخلی می باشد و مراقبت ویژه و متعددی را طلب می کند تا یک فرد پوست شاداب و منحصر به فردی داشته باشد.

یکی از دلایلی که آقایان و بانوان بر روی صورت خود شاهد حالت روغنی ، جوش و آکنه می باشند و زیبایی صورتشان دست خوش تغییراتی کوچک می شود وجود بیش از حد مقدار چربی در پوست است و اگر به دنبال رفع این علت هستید با ما در سایت سلامت آکاایران همراه باشید تا نکاتی را برای افرادی که پوست شان خیلی چرب است به شما بدهیم.


پوست خیلی چرب

 قدر پوست تان را بدانید

اگر با مصرف محصولاتی که برای تمیز کردن پوست تان از آن ها استفاده می کنید نتوانستید چربی پوست خودتان را تنظیم کنید حتما با یک متخصص پوست این موضوع را در میان بگذارید. لیزر و برخی از داروهای شیمیایی می توانند به کنترل چربی پوست کمک کنند و ظاهر بهتری به چهره شما ببخشند. این هم یادتان باشد، کرم هایی که حاوی ترتینین آداپیلین یا تازاروتین هستند با خالی کردن منافذ پوست، سطح چربی روی پوست را کاهش می دهند. متخصصان می گویند، با توجه به این که محصولات پاک کننده نیز می توانند پوست را تحریک کنند و باعث بروز حساسیت شوند، بهتر است فقط در نواحی که چرب تر هستند مورد استفاده قرار گیرند. خوب است بدانید کسانی که پوست چرب دارند از لحاظ طبیعی نسبت به دیگران کمتر دچار چین و چروک پوست صورت می شوند و پوست های سالم تری دارند بنابراین استفاده از محصولات پاک کننده تنها برای تمیز و سالم نگه داشتن این نوع پوست پیشنهاد می شود. اگر زمانی احساس کردید پوست تان چرب تر از حالت عادی است از یک تمیز کننده استفاده کنید و به آرامی چربی اضافه را پاک کنید اما مراقب باشید  روند طبیعی پوست تان را نیز حفظ کنید.

 صورت تان را با دست بشویید

به نقل از سایت آکاایران : متخصصان پوست معتقدند، شست وشوی صورت هر صبح و شب یکی از موثرترین روش ها برای کنترل مقدار چربی پوست است. آوریل آرمسترانگ، متخصص پوست می گوید: «سعی کنید همیشه تمیز کننده های ملایم را برای پاک کردن صورت تان به کار برید چون صابون هایی که خاصیت پاک کنندگی قوی دارند موجب تحریک پوست برای تولید چربی می شوند. سعی کنید صورت خود را با دست های تان بشویید» باید بدانید که استفاده از لیف و پدهای پاک کننده پوست تان را در معرض چرب شدن قرار می دهد. سعی کنید از پاک کننده ای استفاده کنید که مرغوب باشد و حاوی اسید هایی مانند بنزویل پروکسید، سالیسیلیک یا گلیکولیک بتا هیدروکسی باشند، چون اسید مقدار چربی روی پوست را کاهش می دهد. دکتر آرمسترانگ می گوید: «محصولات بهداشتی که حاوی چنین اسید هایی هستند در بازار به اسم محصولات ضد جوش و آکنه به فروش می رسند. چنین محصولاتی برای افرادی که دچار آکنه می شوند بسیار مفید است و البته اثر مثبتی نیز روی تنظیم کردن چربی پوست می گذارد. البته باید مراقب باشید پوست تان نسبت به این محصولات حساسیت نداشته باشد، بنابراین ابتدا سعی کنید آن محصول را روی قسمتی از پوست خودتان مثلا روی دست امتحان کنید.» همیشه محصولات مختلف را امتحان کنید تا بتوانید در میان آن ها محصولی که با پوست تان سازگاری دارد را پیدا کنید. برای شست وشوی صورت تان از آب گرم استفاده کنید و هرگز آب داغ را برای این کار به کار نبرید چون دمای زیاد به پوست آسیب می رساند.

برای کاهش چربی

پوست صورت خیلی چرب

 

پیشانی تان را بشویید

بعضی از خانم ها برای تمیز کردن صورت شان از شوینده های صورت استفاده می کنند که در کاهش چربی پوست نیز موثر هستند. در میان این تمیز کننده ها محصولاتی که اسید سالیسیلیک یا ترکیبات اسیدی دیگر دارند بیشترین تاثیر را برای برطرف کردن چربی پوست دارند. با این حال هنوز متخصصان امراض پوست بر این باورند که همه افراد نمی توانند از این محصولات پاک کننده استفاده کنند چون ممکن است در برخی افراد نتیجه عکس داشته باشد و چربی پوست شان را افزایش دهد. اگر می خواهید از شوینده های صورت استفاده کنید و در عین حال از پوست تان در برابر آسیب های احتمالی جلوگیری کنید، پیشنهاد می کنیم، نواحی مثل پیشانی، بینی و چانه را که از دیگر قسمت های صورت چرب می شوند را با این شوینده ها بشویید.

گزینه دیگر برای تمیز کردن چربی سطح پوست استفاده از پدهای پاک کننده حاوی سالسیلیک اسید، گلیکولیک اسید و دیگر ترکیباتی که برای کاهش چربی به کار می رود است. این پدهای پاک کننده انتخاب خوبی برای افرادی است که پوست چرب دارند و به راحتی می توانند این بسته ها را در هر جایی به همراه داشته باشند و محل هایی که چربی پوست است را با آن ها تمیز کنند و چربی اضافه را از بین ببرند.

 دستمال ضد برق

استفاده از دستمال های مرطوب را نیز برای تمیز کردن چربی روی سطح پوست پیشنهاد می کنیم، چون این دستمال ها در عین داشتن خاصیت پاک کنندگی پوست تان را نیز خشک نمی کنند.داروی کاهش چربی صورت

« کسانی که پوست چرب دارند از استفاده از دستمال های مرطوب راضی هستند چون به راحتی می توان از این دستمال ها برای نواحی که زودتر چرب می شوند مثل پیشانی، بینی و چانه استفاده کرد.» اگر می خواهید از این محصول استفاده کنید آن را محکم روی پوست تان نکشید چون باعث ایجاد خراشیدگی و آسیب به آن می شود در عوض به مدت 15تا2 ثانیه دستمال را به آرامی در طول قسمت های چرب بکشید و بگذارید تا تمام چربی را به خود جذب کند. بعضی از انواع دستمال های مرطوب کمی پودر نیز دارند که از برق زدن قسمت های چرب جلوگیری می کنند.

 از ماسک زیبایی لذت ببرید

برای از بین بردن چربی و تمیز کردن منافذ پوست می توانید از ماسک های صورت نیز کمک بگیرید اما باید بدانید ماسک های صورت نیز مثل ژل های شوینده و دیگر محصولات بهداشتی پاک کننده می توانند پوست تان را خشک کنند. دکتر ربکا کازین، متخصص امراض پوستی می گوید: «استفاده از ماسک های صورت را تنها برای نواحی که چرب هستند توصیه می کنم. سعی کنید هرازگاهی آن ها را روی صورت تان بگذارید. اگر می خواهید به جشن یا مهمانی بروید حتما قبل آن از ماسک صورت استفاده کنید تا تغییرات مثبت را روی پوست تان احساس کنید و با چهره ای درخشان و زیبا در میان جمع حاضر شوید.»

از بین بردن چربی

حفاظت از پوست خیلی چرب

مرطوب کننده را فراموش نکنید

دکتر کازین می گوید: «اغلب کسانی که پوست چرب دارند و از مرطوب کننده استفاده می کنند از این که این کرم ها پوست آن ها را روغنی و چرب نشان می دهد شکایت می کنند اما این تصور اشتباهی است چون حتی پوست چرب نیز باید مرطوب شود. اگر می خواهید پوست تان چرب به نظر نرسد از کرم های مرطوب کننده مخصوص پوست چرب استفاده کنید که فاقد چربی هستند و مقدار کرم را نیز با توجه به این که کدام نقطه چرب یا خشک است تنظیم کنید، یعنی اگر ناحیه ای چرب تر است سعی کنید مرطوب کننده کمتری استفاده کنید.»

 ضد آفتاب مخصوص

دکتر آرمسترانگ می گوید: «معمولا کرم های ضد آفتاب عادی برای افرادی که پوست چرب دارند مشکل ایجاد می کند چون این کرم ها باعث پر شدن منافذ پوست شان می شود با این حال استفاده از کرم ضد آفتاب برای جلوگیری ازتابش اشعه ماورای بنفش خورشید لازم و ضروری است. ژل ضد آفتاب نسبت به کرم و لوسیون های ضد آفتاب کمتر پوست شما را چرب می کند البته به تازگی محصولات آرایشی و بهداشتی متنوعی تولید شده که فاقد چربی بوده و مخصوص پوست های چرب هستند.

چین و چروک پوست صورت

پوست خیلی چرب

 وضع پوست تان با فصل ها تغییر می کند

این که چقدر پوست تان چرب به نظر می رسد با توجه به هر فصل و حتی هر هفته و حتی هر روز فرق می کند. مقدار هورمون ها، خلق وخو و آب وهوا روی مقدار چربی پوست تاثیر می گذارد. بعضی افراد تنها در فصل تابستان مثلا زمانی که خیلی عرق می کنند در مورد چربی پوست شان با مشکل مواجه می شوند. برای این که در هر زمان و فصلی پوست تان سالم و زیبا باشد باید بدانید، در چه مواردی تغییر حالت پیدا می کند تا طبق آن رژیم غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی که استفاده می کنید را تغییر دهید. برای مثال ممکن است شما هر روز تابستان برای شستن صورت تان به پاک کننده هایی که حاوی گلیکولیک اسید یا بتاهیدروکسی اسید است احتیاج پیدا کنید و در طول زمستان از محصولات دیگری استفاده کنید. توجه داشته باشید، استفاده بیش ازحد از بعضی محصولات منجربه خشکی پوست می شود.

منبع:سلامت نیوزویرایش و تلخیص:آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چگونه جوش چربی پوست صورت را از بین ببریم , علت چرب بودن بیش از حد پیشانی و جوش زدن , راهکارهایی برای کم شدن چربی روی صورت , کدام ضد افتاب برای پوست چرب موثر است , چگونه چربی پوست صورت را از بین ببریم , راه های جلوگیری از جوش زدن پوست چرب , برطرف کردن چربی و کدری پوست دکتر , پوست پوست شدن صورت در سرماخوردگی , راه های درمان پوست پوست شدن بینی , برای از بین بردن چربی پوست صورت , چگونه چربی صورت را از بین ببریم , ماسک برای ازبین بردن چربی صورت , جوش زیر پوست چرب مردان پیشانی , علت چرب بودن بیش از حد پیشانی , دلیل قرمز بود پوست بعضی افراد , رفع چربی پوست و خشک سازی پوست , بهبود پوست پیشانی صورت مردان , بیرون کردن چربی های زیر بینی , رفع مشکل پوست چرب برای آرایش , چرب شدن موی سر و پیشانی صورت , دلیل چرب بودن همیشگی پیشانی , راهکارهای کم کردن چربی پوست , روغن رفع چروک صورت پوست چرب , علت پوسته شدن پوست صورت چرب , علت چرب شدن پوست سر و صورت , افزایش جوش صورت در تابستان , درمان سنتی چربی پوست صورت , درمان چربی پوست سر و صورت , داروی گیاهی برای پوست چرب , کرم پاک کننده پوست چیست ؟ , طب سنتی و درمان پوست چرب , چجوري تشخيص بديم مو چربه , میزان طبیعی چربی پوست سر , دلایل چرب شدن پوست صورت , موهای من خشک است یا چرب , افزایش ناگهانی چربی سر , علت چرب بودن پوست صورت , چرب بودن پیشانی و دماغ , علت چربی پوست سر و بدن , تغذیه برای بهبود پوست , کم کردن چربی روی بینی , راههای درمان پوست چرب , از بین بردن چربی صورت , از بین بردن چربی پوست , قرص برای چربی پوست سر , دلیل مرطوب بودن بینی , چرب بودن دماغ و صورت , قرص کاهش چربی موی سر , جلوگیری از چربی پوست , من جرب مجریه یعنی چه , علت پوست چرب طب سنتی , چربی صورت نشانه چیست , چربی پوست صورت بخور , دلایل پوست خیلی چرب , درمان پوست چرب صورت , چرا پوست چرب میشود , رفع چرب بودن دماغ , افزایش چربی پوشست , کرم برای پوست چرب , صابون ‍‍بوست چرب , افزایش چربی پوست , چرا پوست چرب است , علت چرب شدن پوست , صورت چرب لب خشک , چربی پوست کودک , پوست چرب درمان , چربی زیاد صورت , چربی پوست کاهش , چربی پوست صورت , درمان پوست چرب , چربی گیر اخبار , علت چربی پوست , داروی استم سل , چرب کردن پوست , چربی روی صورت , دیگر چربی , علت پوست چرب , چرب شدن پوست , پوستهای چرب , سر های چرب , بینی چربی , چربی دماغ , چربی صورت , بدن چرب

سلامت ، درمان بیماری ها ، مقالات پزشکی ، اطلاعات دارویی ، تغذیه ، رژیم درمانی

بهتر زندگی کردن یاد گرفتنی است – مرجع مقالات آموزشی و فیلم آموزشی برای موفقیت و پیشرفت

پوست چرب نتیجه‌ی تولید زیاد غدد چربی پوست است. این غدد زیر لایه‌ی سطحی پوست جمع‌ می‌شوند. چربی ترشح‌شده یا سبوم (Sebum) نه‌تنها بد نیست، بلکه برای مراقبت از پوست و حفظ رطوبت پوست، درخشندگی و سلامت موها هم لازم است ولی باید بدانید که افزایش ترشح چربی باعث تجمع آن روی پوست و چرب‌شدن آن می‌شود. یکی از علت‌های جوش و آکنه، بسته‌شدن منافذ پوست به‌دلیل تجمع چربی است. ژنتیک، تغییرات هورمونی یا حتی استرس از جمله دلایلی هستند که می‌تواند موجب افزایش ترشح سبوم شود.داروی کاهش چربی صورت

درمان آکنه و بهبود پوست چرب کار دشواری است. هرچند اغلب درمان‌های خانگی می‌توانند تا حد زیادی میزان چربی پوست را کاهش دهند؛ بدون این‌که مجبور به استفاده از داروها یا رژیم‌های گران‌قیمت برای بهداشت پوست و موی خود شوید.

شاید به‌نظر ساده برسد، اما بسیاری از افرادی که پوست چرب دارند، در طول روز مرتب صورت خود را نمی‌شویند. اگر پوست چربی دارید، بهتر است صورت خود را دوبار در روز بشویید، اما در این کار افراط نکنید. از شامپوها و مواد شوینده‌ی اسیدی استفاده‌ نکنید. پیشنهاد ما استفاده از یک صابون ملایم مانند صابون گلیسیرین است.

این کاغذهای نازک و کوچک از ترشح بیش‌از حد چربی جلوگیری نمی‌کند، اما تمیزکردن پوست با این کاغذها به شما کمک می‌کند تا در طول روز، پوست شفاف‌تر و درخشان‌تری داشته باشید. کاغذهای بلاتینگ ارزان و دردسترس هستند. اگر پوست چربی دارید، حتما در طول روز از این کاغذها استفاده‌ کنید. ‌

عسل یکی از بهترین داروهای طبیعی پوست است. خاصیت ضدباکتریایی و ضدعفونی‌کننده‌ی عسل از پوسته‌پوسته‌شدن پوست جلوگیری می‌کند و برای رفع آکنه نیز بسیار مفید است. عسل مرطوب‌کننده‌ای طبیعی است ولی تأثیری روی چربی آن ندارد.

یک لایه‌ی نازک عسل را روی آکنه و پوست چرب بگذارید. ده دقیقه صبر کنید و بعد با آب خوب بشویید.

گل‌‌رس آرایشی یا بهداشتی برای جذب چربی پوست و درمان بسیاری از مشکلات پوستی استفاده می‌شود. گل‌ رس سبز فرانسه به دلیل خاصیت جذب بالای چربی درمانی مناسب برای پوست چرب و آکنه است. برای ساخت ماسک گل‌ رس سبز فرانسه به این صورت عمل کنید:

ازجمله خواص جو دوسر برای پوست این است که هم به تسکین پوست ملتهب و هم جذب چربی اضافی پوست کمک می‌کند. جودوسر برای پاکسازی پوست صورت نیز بسیار مفید است. جودوسر را می‌توانید به صورت ماسک استفاده کنید. برای درست‌کردن ماسک صورت بهتر است جودوسر را با ماست، عسل یا میوه‌هایی مثل موز، سیب یا پاپایا (انبه‌ هندی) مخلوط کنید. روش درست‌کردن آن به این صورت است:

سفیده‌ی تخم‌مرغ و لیمو ترش روشی خانگی برای درمان پوست چرب است. هر دو ماده را باهم مخلوط کنید. اسید لیمو و دیگر مرکبات به جذب چربی کمک می‌کند. البته این روش برای افرادی که به تخم‌مرغ حساسیت دارند، مناسب نیست.

براساس پژوهش انجام‌شده در مطالعات سال ۲۰۰۸، لیمو خاصیت ضدباکتریایی دارد. برای تهیه‌ی این ماسک به این شیوه عمل کنید:

بادام‌زمینی نه تنها برای پاک‌سازی پوست مفید است، بلکه چربی اضافی پوست را هم از بین‌ می‌برد. برای تهیه و استفاده‌ از ماسک بادام از این شیوه استفاده کنید:

همچنین شما می‌توانید ماسک بادام را تنها با بادام پودرشده و بدون عسل تهیه و استفاده کنید. ماسک را حدود ۱۰-۱۵ دقیقه روی پوست خود قرار دهید، بعد با آب گرم بشویید و خوب خشک کنید. اگر به بادام حساسیت دارید، از این ماسک استفاده نکنید.

یکی از خواص آلوئه ورا اثربخشی آن در تسکین سوختگی‌ و دیگر مشکلات پوستی است. تحقیقات کلینیک مایو نشان می‌دهد که آلوئه‌ورا در درمان پوسته‌پوسته‌شدن صورت که به‌دلیل چربی مازاد پوست است، بسیار مؤثر است. افراد بسیاری از آلوئه‌ورا برای درمان پوست چرب استفاده می‌کنند. شما می‌توانید یک لایه‌ی نازک آلوئه‌ورا را قبل از خواب روی پوست صورت بمالید و اجازه دهید تا صبح روی پوست‌تان بماند.

آلوئه‌ورا ممکن است در برخی افراد حساسیت پوستی ایجاد کند. اگر تابه‌‌حال از آلوئه‌ورا استفاده نکرده‌اید، بهتر است اول مقدار کمی از آن را بر روی بازوی خود بمالید. اگر طی مدت زمان ۲۴ تا ۴۸ ساعته پوست شما نسبت به آن واکنش نشان نداد، می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

گوجه فرنگی شامل اسید سالیسیلیک است و درمان خانگی مرسومی برای آکنه محسوب می‌شود. اسید‌های گوجه‌فرنگی در جذب چربی پوست مؤثر است و به بسته‌شدن منافذ پوستی کمک می‌کند. برای تهیه و ساخت ماسک لایه‌بردار گوجه‌فرنگی به این شیوه عمل کنید:

همچنین می‌توانید گوجه‌فرنگی ورقه‌ورقه‌شده یا پالپ آن را به‌تنهایی و بدون شکر به‌عنوان ماسک استفاده کنید.

شاید استفاده از روغن برای پوست‌ چرب کمی غیرمنطقی و عجیب به‌نظر برسد، اما بد نیست بدانید روغن جوجوبا درمانی خانگی برای بهبود چربی پوست، آکنه و دیگر مشکلات پوستی است. گفته می‌شود استفاده از این روغن باعث می‌شود غدد چربی پوست، چربی کمتری ترشح کنند و همین به تعادل چربی پوست کمک زیادی می‌کند. این‌ در حالی است که هیچ پژوهش و تحقیق علمی این فرضیه را تأیید نمی‌کند.

از سوی‌ دیگر پژوهشی انجام‌شده در سال ۲۰۱۲ نشان می‌دهد که استفاده از ماسک گل‌ رس و روغن جوجوبا سه‌بار در هفته به بهبود ضایعات پوستی و آکنه‌ی خفیف کمک زیادی می‌کند.

در استفاده از این روغن افراط نکنید، زیرا استفاده‌ی زیاد از آن ممکن است اثر معکوس داشته‌باشد و پوست‌تان چرب‌تر شود. در ابتدا بهتر است چند قطره از این روغن را یکی دو بار در هفته روی پوست بمالید تا نتیجه‌ی درمان را ببینید. اگر از نتیجه‌ راضی بودید می‌توانید هر روز این‌کار را انجام دهید.

وقتی چربی پوست به عوامل ژنتیکی و هورمونی مربوط باشد، مقابله با آن کمی دشوار می‌شود. عمل به توصیه‌های بهداشتی برای مراقبت از پوست و نخوردن غذاهای ناسالم مثل غذاهای سرخ‌شده، غذاهای خیلی شیرین و غذاهای فرآوری‌شده به شما کمک می‌کند پوست سالم‌تری داشته باشید.

شاید در ابتدا وسوسه شوید از لوازم‌آرایشی برای رفع چربی‌ از پوست استفاده کنید، اما بهتر است بدانید که این کار فقط شرایط را بدتر می‌کند. وقتی پوست، چرب می‌شود، کمتر از لوازم‌ آرایشی به‌خصوص کرم‌پودرها استفاده کنید. بهتر است محصولاتی را که بر پایه‌ی آب است، جایگزین کرم‌های چرب کنید. به برچسب‌ محصولات دقت کنید و آنهایی را انتخاب کنید که احتمال بسته‌شدن منافذ پوستی را کمتر می‌کنند.

بسیاری از مردم روش‌های خانگی در درمان پوست چرب را باور دارند. تحقیقات زیادی درباره‌ی این روش‌های خانگی انجام نشده است ولی باید توجه داشت که تأثیر این روش‌ها به عوامل زیادی چون محل زندگی و کیفیت محصولات مورد استفاده‌تان بستگی دارد. این احتمال وجود دارد که در بلندمدت به داروها حساسیت پیدا کنید. اگر پوست‌تان به محصولات آرایشی حساسیت نشان داد،‌ بهتر است آن را کنار بگذارید و دیگر استفاده نکنید.

همچنین ماسک ماست و ماسک دارچین و عسل هم برای پوست چرب مناسب‌اند. اگر به هر یک از درمان‌های خانگی حساسیت نشان دادید، بهتر است دیگر از آن استفاده نکنید و حتما با یک متخصص پوست مشورت کنید. همچنین اگر آکنه و جوش‌های صورت‌تان عفونی شد، حتما به متخصص پوست مراجعه کنید.

((a){ c{try{ a(‘.single-container .post’).(‘class’)..(‘ ‘).reduce((f,g){ &ltg.indexOf(&#39category-&#39)

به کمک یافته‌های علمی، پوست خود را بهتر بشناسید و آن را جوان و جذاب نگه دارید.

179تومان

.(”)[]
.(”)
.type ‘text/’

.src + ‘?v’ . + ” + ” + ”

.(”)[]
.(”)
.type ‘text/’
‘/’
.src + ‘?v’ . + ” + ” + ”

.(“”)[]
.(“”)
.type “text/”
.
.src “”

داروی کاهش چربی صورت

به خدا.دوستان عزیز منم ب طور ارثی پوستم چربه شدید..کار نشد نداره میشه این مشکل رو حل کرد یعنی من حلش کردم ب دلیل ارثی بودن این چرب بودن پوستم راه های زیادی رو رفتم از پزشک متخصص بگیر تا گیاهان دارویی و.بدونه هییچ هزینه ای این مشکل رو میشه رفع کرد..تاکید میکنم هیچ هزینه ای.

خیلی خوبه:))

خداروشکر که رضایت داشتید

مد و زیبایی

درمان جوش زیر پوستی با ۶ روش‌ خانگی موثر

فواید پارافین تراپی و نحوه انجام آن در منزل

علل ورم صورت و ۶ راهکار موثر برای درمان آن


علت جوش روی سینه و ۸ روش درمان خانگی آن

خواص سیر برای مو و طرز تهیه ماسک موی سیر برای تقویت مو

در زمان بی حوصلگی چطور کارهایمان را انجام دهیم؟

ارائه تأثیرگذار به روش اساتید هاروارد؛ راهنمای جامع سخنرانی در جمع

خودویران‌گری چه مدل‌هایی دارد و چگونه می‌توان با آن‌ها مقابله کرد؟

پیشگیری از سرطان با مصرف ۱۳ خوراکی سالم

چطور در خودمان اعتماد به نفس ایجاد کنیم؟

بهترین فیلم های تاریخ سینما که حداقل یک بار باید ببینید


ارزان ترین کشورهای جهان برای مهاجرت

ثروتمندترین سلبریتی های جهان و میزان دارایی خالص آنها


سالم ترین میوه های جهان را بشناسید

بلندترین برج های جهان در کدام کشورها قرار دارند؟

عجیب ترین حیوانات دنیا که شما را حیرت‌زده می‌کنند
خانه

موبایل

کسانی که دارای پوست چرب هستند، جوش میزنند و صورتشان اوقات براق است، در این مطلب با 6 راهکار برای مراقبت از پوست های چرب آشنا خواهید شد.پوست چرب با فعالیت بیش از حدی که برای تولید چربی دارد، می تواند برای افراد دردسر درست کند. کسانی که دارای پوست چرب هستند، جوش میزنند و صورتشان اوقات براق است. کمی آلودگی و گرد و غبار میتواند به راحتی به پوست آنها آسیب برساند. در این مطلب با 6 راهکار برای مراقبت از پوست های چرب آشنا خواهید شد.1_از یک شوینده غیرصابونی استفاده کنید.یکی از راهکارهای مطمئن برای کنترل چربی پوست، شستشو و تمیز نگه داشتن آن است. دو یا سه بار شستن صورت در طول روز برای از بین بردن چربی های اضافه و جلوگیری از بسته شدن منافذ پوست، از اهمیت زیادی برخوردار است. حتما از شوینده های غیر صابونی مخصوص برای پوست های چرب استفاده کنید.2_هفته ای یک تا دو بار از ماسک اسکراب استفاده کنید.این یکی دیگر از نکات مهم برای مراقبت از پوست های چرب است. چربی اضافه پوست میتواند به راحتی باعث به وجود آمدن جوش، پوست های مرده، و یا جوش های سر سیاه شود. برای پاکسازی عمیق پوست و از بین بردن جوش های سر سیاه صورت، از ماسک اسکراب صورت استفاده کنید. 3_ماسک های هفتگی صورت بسیار تاثیرگذار هستند.بعد از شستشوی صورت با ماسک اسکراب، از ماسک های ملایم برای شفاف سازی و ترمیم پوست استفاده کنید. ماسک های طبیعی میوه ای هم برای این کار گزینه خوبی هستند.4_هر روز از یک تونر بدون الکل استفاده کنید.استفاده روزانه از تونر میتواند چربی اضافه پوست و آلودگی های آن را از بین ببرد. یک تونر بدون الکل برای مراقبت از پوست خود داشته باشید.

 

داروی کاهش چربی صورت

5_مرطوب کننده پوست را فراموش نکنید!بر خلاف تصور اکثر مردم، پوست های چرب نیز به یک مرطوب کننده مناسب احتیاج دارند. گرفتن تمام چربی پوست آن را برای تولید مقدار چربی تحریک می کند. برای جلوگیری از این اتفاق،  از مرطوب کننده بدون روغن مخصوص پوست های چرب استفاده کنید.6_همیشه کرم ضدآفتاب بزنید.ترس از چرب شدن صورت نباید جلوی استفاده از کرم ضدآفتاب را بگیرد، چون نتیجه ی آن لک، کک مک و چین و چروک صورت خواهد بود. هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کرده و هر 4 ساعت آن را تمدید کنید.منبع:آی بانو

 


رازهای زیبایی

تخفیفات زمستانی

تخفیف مواد غذایی تا 3 درصد

تا 4 درصد تخفیف ، ویژه تبلیغات در بیتوته

شب یلدا رو با تخفیف ویژه گلیتال رنگی تر کن

خرید انلاین محصولات زناشویی،6 درصد تخفیف

جشنواره ویژه یلدا

باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر و آدرس سایت مجاز می باشد .1

اینها رو بخوان سالم بمان :

پاسخی بگذارید