اینها رو بخوان سالم بمان :

خواص دارویی و گیاهی

راهنمای استفاده از کد QR

دانلود دارویاب اندروید رایگان

م

نرم افزار دارویاب یک نرم افزار جامع در زمینه اطلاعات دارویی میباشد که 12 قلم داروی شیمیایی و گیاهی را در حال حاضر در خود جای داده و برای همه اقشار جامعه بخصوص پزشکان و پرستاران 

بسیار کاربردیست و در لحظه به صورت آفلاین به اطلاعات داروها دسترسی خواهید داشت.

بخش جستجوی نرم افزار هم نسخه پیچ هست و هم شامل اطلاعات دارویی،یعنی با وارد کردن بیماری یا دارو به راحتی میتوانید داروی مناسب برای بیماری خود یا اطلاعات داروی مورد نظر خود را بیابید.

 

‏اطلاعات داروها شامل :

‏✔ موارد مصرف

‏✔ مکانیسم اثر

✔ فارماکوکينتيک

‏✔ موارد منع مصرف

‏✔ هشدار ها

‏✔ عوارض جانبی

‏✔ تداخل دارویی

‏✔ نکات قابل توصیه

‏✔ مقدار مصرف

‏✔ اشکال دارویی

می باشد.

همچنین نرم افزار دارای بخش روزه پزشکی هست که علاقه مندان میتوانند از آن بهره ببرند.

و بخشی هم به اصالت دارو هست که طبق تصاویر راهنما میتوانید از اصالت دارو آگاه شوید.

پیام سازنده نرم افزار:
خواهشمندم پس از نصب، مبلغ پانصد هزار ریال به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۴۰۰۷۷۱۱۷ واریز و تصویر آن را از طریق تلگرام و یا سروش به شماره ذیل ارسال فرمائید: ۰۹۰۳۷۸۲۴۴۳۸

راهنمای نصب:
نرم افزار را دانلود و نصب کنید.
اطلاعات شخصی خود را به طور دقیق (غیر مستعار) وارد کنید.
دستگاه خود را به اینترنت متصل نموده و منتظر دریافت جدید ترین بانک اطلاعات دارویی بمانید.
حال میتوانید از تمام امکانات استفاده نمایید.

حجم فایل: ۱۶ مگابایت

حجم فایل: ۱۳/۵ مگابایت

نشانی شما منتشر نخواهد شد.

دانلود دارویاب اندروید رایگان

ارسال

? اینجاکجاس؟
? ورود/ثبت‌‌کلبه
? راهنمای خرید
? راهنمای ارسال
? دریافت‌حضوری‌

? سوالات‌متداول
? خط‌مشی‌رازداری
? قوانین‌دکترآباد
? سیاست‌قیمت‌ها
? معرفی‌دوستان

? پشتیبانی(۷/۲۴)
? کانال‌های‌تلگرام
? همکاری‌بادکترآباد
? ارسال‌ایده!
? تیم‌دکترآباد

 copyright DoctorAbad 216-218 ©

نرم افزار اطلاعات دارویی
با توجه به احترام فوق العاده ای که برای مخاطبین گرانقدر خود قائل هستیم تلاش نموده ایم تا با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا، نرم افزار دارویاب را در اختیار جامعه محترم پزشکی کشور قرار دهیم.

نصب نرم افزار دارویاب بر روی گوشی تلفن همراه بیش از ۱۱۰ هزار پزشک، داروساز، پرستار و دانشجوی رشته های مذکور باعث افتخار ماست و مسئولیت ما را در قبال تولید محتوا بیش از پیش سنگین تر نموده است.

گرچه به هیچ عنوان جایگاه فعلی نرم افزار را ایده آل نمی دانیم و خود را در ابتدای راه احساس می کنیم، ولی تمام همت خود را برای بهینه سازی آن بکار گرفته ایم و مستحضرید که جمع آوری چنین حجم گسترده ای از اطلاعات دارویی کار بسیار سنگین وطاقت فرسایی بوده که با تلاش جمع کثیری از اساتید دانشگاه محقق شده است. امیدواریم با انتقادات سازنده خود ما را در این راه یاری فرمائید.

هم اکنون نسخه اندروید و آی او اس نرم افزار برای گروه های مختلف پزشکی آماده بهره برداری است و دائما در حال تکمیل و به روز رسانی اطلاعات آن هستیم.
 برای دریافت نسخه تخصصی اپلیکیشن دارویاب، لازم است تصویر کارت حرفه ای (از قبیل کارت نظام پزشکی٬ نظام پرستاری٬ نظام دامپزشکی ..) و یا کارت دانشجویی خود را به شماره ذیل ارسال فرمائید. جامعه محترم پزشکی چنانچه پس از نصب نرم افزارِ دارویاب٬ عملکرد آن را مفید دانستید لطفا مبلغ پانصد هزار ریال به شماره کارت  ۶۱۰۴۳۳۷۸۴۰۰۷۷۱۱۷ واریز و تصویر آن را از طریق تلگرام به شماره ذیل ارسال فرمائید:
۰۹۰۳۷۸۲۴۴۳۸
با تشکر
دکتر محسن صنیعی

       

نوتروپنی چیست؟ در مورد این عارضه چقدر اطلاعات دارید؟ آیا نوتروپنی نوعی بیماری محسوب می شود یا فقط شرایطی است که می تواند باعث بروز بیماری شود؟ علائم نوتروپنی چیست و چگونه باعث بروز مشکل می شود؟ آیا می دانید چگونه میتوان از این عارضه پیشگیری کرد و یا آن را تشخیص داد؟ در این مقاله از بخش بیماری های دکتر سلام می خواهیم به بررسی نوتروپنی بپردازیم. نوتروپنی چیست؟ نوتروپنی زمانی رخ می ‌دهد که تعداد نوتروفیل بسیار کمی دارید. نوتروفیل نوعی سلول‌ خونی

آدرال معمولاً برای درمان ADHD  و نارکولپسی یا حمله خواب استفاده می گردد. در بعضی موارد، این دارو ممکن است برای زنان شیرده نیز تجویز شده باشد. اما آیا مصرف این دارو در این دوران ایمن است؟ در این بخش از داروهای دکتر سلام به بررسی این دارو پرداخته و پاسخ همه سوالات در مورد نحوه مصرف آدرال، مصرف آن در دوران شیردهی و اینکه آیا عوارض خاصی بر نوزاد دارد یا ایمن است، صحبت خواهیم کرد. آدرال چیست؟ آدرال یک ترکیبی از دو داروی

در مورد کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ (CoolSculpting)  چقدر اطلاعات دارید؟ آیا می دانید یکی از موارد استفاده از کرایولیپولیز برای بازوها است تا بتوان چربی های اضافه در بازوها را حذف کرد؟ عوارض کرایولیپولیز چیست؟ تفاوت بین کرایولیپولیز و پیکرتراشی چیست؟ آیا میتوان از این روش در دوران بارداری هم استفاده کرد؟ اگر می خواهید در مورد این روش درمانی زیبایی، اطلاعات بیشتری کسب کنید، این مقاله از بخش پزشکی و زیبایی دکتر سلام را با دقت بخوانید. کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ (پیکرتراشی سرد) چیست؟ کرایولیپولیز

اختلالات مفصل فکی گیجگاهی ، بر لولایی که فک بالا و پایین را متصل می کند، تاثیر می گذارد که می تواند باعث سردرد شدید و درد مزمن شده و عمل جویدن را سخت کند. طبق آمار موسسه ملی تحقیقات دندانپزشکی و جراحی زیبایی فک و صورت،  اختلالات مفصل فکی گیجگاهی بر 5 تا 12 درصد از مردم آمریکا  تاثیر می گذارد. در این مقاله از بخش دندانپزشکی و فیزیوتراپی و ارتوپدی دکتر سلام می خواهیم به بررسی درمان اختلالات مفصل فکی گیجگاهی با کمک

هورمون رشد (GH) یکی از هورمون های متعددی است که توسط غده هیپوفیز مغز ترشح می شود. همچنین این هورمون به عنوان هورمون رشد انسانی (HGH) یا سموتوتروپین نیز شناخته می شود. آیا می دانید کاهش یا افزایش این هورمون در بدن چه عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟ چگونه میتوان تشخیص داد که این سطح این هورمون در بدن چقدر است؟ در این مقاله از بخش پزشکی دکتر سلام در مورد آزمایش هورمون رشد صحبت خواهیم کرد. هورمون رشد (GH) چیست؟ نقش هورمون رشد

دانلود دارویاب اندروید رایگان

نوتروپنی چیست؟ در مورد این عارضه چقدر اطلاعات دارید؟ آیا نوتروپنی نوعی بیماری محسوب می شود یا فقط شرایطی است که می تواند باعث بروز بیماری شود؟ علائم

آدرال معمولاً برای درمان ADHD  و نارکولپسی یا حمله خواب استفاده می گردد. در بعضی موارد، این دارو ممکن است برای زنان شیرده نیز تجویز شده باشد. اما

یکی از داروهایی که برای جلوگیری از حملات صرع تجویز می شود، توپیرامات یا توپاماکس (Topamax) است. در مورد این دارو چقدر اطلاعات دارید؟ آیا می دانید که

بهترین روغن سفت کننده پوست بدن چیست؟ چگونه میتوان از افتادگی پوست و شلی پوست گردن جلوگیری کرد؟ همه افراد سعی می کنند تا حدی که می توانند

در مورد کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ (CoolSculpting)  چقدر اطلاعات دارید؟ آیا می دانید یکی از موارد استفاده از کرایولیپولیز برای بازوها است تا بتوان چربی های اضافه در بازوها

در مورد کلستاز بارداری چقدر اطلاعات دارید؟ آیا تا به حال خارش پوست در بارداری را تجربه کرده اید؟ این کاملا طبیعی و شایع

سرکه سیب برای خشک کردن زگیل ها و کشتن ویروس ها مفید است. خواص ضد میکروبی قوی دارد که در از بین بردن زگیل های تناسلی موثر است. اسید استیک موجود در سرکه سیب می تواند برخی از ویروس ها و باکتری ها را از بین ببرد.

روغن بابونه رومی یک ضد التهاب معروف است که هم برای انسان و هم برای سگ در صورت داشتن مشکلات پوستی مشابه مانند سوزش، سوختگی، جراحات، زخم یا اگزما بسیار عالی می باشد. این یک روغن بسیار ملایم است که به آرام کردن استرس سگ نیز کمک می کند.

روغن اسطوخودوس یک درمان مهم  موضعی برای مشکلات پوستی سگ مانند آلرژی و سوختگی است. این روغن  یک انتخاب رایج در بین روغن های ضروری  برای زخم ها و خارش پوست سگ می باشد.

برای درمان افسردگی و بد اخلاقی، صبح یک عدد موز بخورید. این میوه سروتونین مغز را افزایش داده و خوش اخلاقی را برایتان به ارمغان می آورد.

برای افزایش سوخت و ساز بدن، ناشتا آب بنوشید. نوشیدن آب لیمو ناشتا، باعث چربی سوزی می شود و میل کردن آب هویج ناشتا، کبد چرب را درمان می کند. همچنین خوردن آب سیب ناشتا، باعث درمان جوش و آکنه می شود.

جوشانده شنبیله می تواند خارش پوست سر را درمان کند. برای این منظور کمی شنبیله را در آب در حال جوش ریخته و پس از 15 دقیقه آن را صاف کنید و موهای خود را با این مایع بشویید. شما همچنین شاهد خوش حالتی موهای خود خواهید بود.

اثبات شده است که رژیم پالئو برای بهبود عدم تحمل گلوکز مفید است و به طور خاص، رژیم غذایی پالئو بیش از یک رژیم غذایی مدیترانه ای به منظور بهبود تحمل گلوکز در افراد مبتلا به بیماری های قلبی اثر بخش بوده است.

هر دو رژیم غذایی اتکینز و پالئو، افراد را به مصرف تمام غذاهای مغذی، از جمله گوشت تازه، ماهی، غذاهای دریایی، سبزیجات تازه، چربی های سالم و تشویق می کنند.

گزینه سالمی که برای مبتلایان به سرطان پروستات مناسب می باشد، خوردن گوجه فرنگی پخته است. گوجه فرنگی سرشار از آنتی اکسیدانی قوی به لیکوپن می باشد که زمانی که گوجه فرنگی پخته می شود، بدن به راحتی می تواند آن را جذب کند.

آلوئه ورا به علت خواص ضد باکتری و ضد التهابی، برای درمان زخم ها به طور طبیعی مفید است. همچنین باعث آبرسانی به پوست شده و چربی بیش از حد پوست را از بین می برد. علاوه بر این، یک نرم کننده طبیعی است که مرمت پوست آسیب دیده کمک می کند.

چگونه میتوان باعث افزایش قد در نوجوانان شد؟ هر کسی، خواهان یک اندام متناسب با قدی ایده آل می باشد، به ویژه نوجوانان. اگرچه

مرور برخی از ویژگی های دیجی دارو

دیجی دارو، طبق به روزترین اصول طراحی اپلیکیشن در دنیا و به صورت کاملا نوین، زیبا و کارا طراحی شده است. اهداف شما، اهداف ماست و رابط کاربری نیز به گونه ای طراحی شده که در هر سنی که باشید، از 9 سال تا 99 سال، به آسانی با آن ارتباط برقرار خواهید کرد.

دسترسی سریع و قابل اعتماد به جامع ترین بانک اطلاعات دارویی، پزشکی، مراکز پزشکی و شرکت های دارویی.

یادآور دارو، به جای شما به فکر زمان مصرف داروها خواهد بود.

بانک های اطلاعاتی دیجی دارو، با همراهی کاربران و جامعه عزیز پزشکی و البته با نظارت تیم بانک اطلاعاتی پنجره دهم به صورت مداوم و پیوسته در حال تکمیل اطلاعات است.

دانلود دارویاب اندروید رایگان

دریافت اطلاعات داروهای جدید و کامل کردن بانک اطلاعاتی با همکاری شرکت های معتبر دارویی فعال در این حوزه.

صرفه جویی قابل توجه در هزینه ها و زمان و برخورداری از پشتیبانی همیشگی ما.

دیجی دارو، همیشه درحال رشد و تکامل است. با فراهم آمدن امکان گزارش نقص اطلاعاتی یا عملکردی در هر قسمت از نرم افزار و مخابره ی خودکار اطلاعات به بخش فنی شرکت پنجره دهم، تیم متخصص سریعا آن را بررسی و در صورت لزوم ارتقا می دهد و با هربار وصل شدن به اینترنت، این اصلاحات به صورت خودکار و با کمترین حجم ممکن اعمال می شود.

یک پرستار همراه که به شما زمان مصرف داروهایتان را یادآوری می کند و در صورت تاخیر در مصرف دارو، آن را به شما گزارش خواهد داد.

در این مجموعه، فقط داروهای شیمیایی در نظر گرفته نشده است. بلکه اطلاعات اکثر داروهای گیاهی یا گیاهان دارویی نیز برای علاقه مندان به طب سنتی در دسترس قرار دارد.

فراهم آوردن امکان جستجو بر اساس فیلترهای متنوع در بانک اطلاعات دارویی، پزشکان و مراکز دارویی، یکی دیگر از راهکارهای ما برای دسترسی راحت تر شما به اطلاعات مورد نظرتان است.

با توجه به تجاربی که در پروژه نرم افزار دارویاب کسب و بازخوردهایی که در فرآیندهای مختلف آن دریافت شد، دیجی دارو با ویژگی های ممتاز تری متولد شد. دیجی دارو بسیار کامل تر، سریع تر و طراحی آن نزدیکتر به سلیقه مخاطبان امروزی است.

یکی دیگر از ویژگی های ممتاز دیجی دارو، دارا بودن جامع ترین بانک اطلاعاتی شامل 6 هزار دارو بر اساس 52 گروه دارویی، محصولات 4 شرکت داروسازی داخلی و خارجی و 9 شرکت واردکننده با توضیحات داروها به زبان فارسی به همراه امکاناتی نظیر گیاهان دارویی، گروه های دارویی و می باشد.

برخی از ویژگی های اپلیکیشن دیجی دارو عبارتند از: جستجوی سریع داروها بر اساس گروه های دارویی‌ شرکت سازنده، شرکت وارد کننده و اطلاعات تخصصی دارو نظیر موارد مصرف، نحوه مصرف، مکانیسم اثر، فارماکوکینتیک، عوارض جانبی، گیاهان دارویی و داروهای گیاهی.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.

خیابان حافظ . کوچه سیمی پلاک 16 واحد 2
66755687

© 218 DIGIDAROO

TenthWindow.com

دارویاب یک نرم افزار ساده و کم حجم می باشد که تمامی اطلاعات مرتبط با هر دارو را در چند ثانیه در اختیار شما قرار می دهد و کافیست شما دارو را در بره جستجو کنید .

این بره بسیار شفاف و روان طراحی شده و کار با آن بسیار آسان می باشد .


دانلود دارویاب اندروید رایگان

https://telegram.me/wmobile

خواندن وضعیت تلفن و شناسه
ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
کنترل لرزش
مشاهدهٔ اتصالات شبکه
دسترسی کامل به اینترنت
خواندن کارت حافظه
تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

چنانچه این نرم افزار را توسط رایانه دانلود کرده اید فایل دانلود شده را توسط رم ریدر ، بلوتوث ، و یا هر وسیله دیگر به حافظه گوشی یا تبلت خود انتقال داده و از گوشی یا تبلت خود اقدام به نصب نمایید . پس از نصب نرم افزار شما قادر به اجرای آن خواهید بود .

برخی از نرم افزار ها جهت اجرا نیازمند اینترنت می باشند که شما بایستی اینترنت دستگاه خود را فعال نمایید .

چنانچه در اجرای برخی از بره ها با مشکل مواجه شدین می توانید سوال خود را در قسمت نظرات همین مطلب اعلام فرمایید تا کارشناسان سایت در اولین فرصت شما را راهنمایی کنند .

این مطلب مفید بود ؟ لطفا به اشتراک بگذارید

سه پاس دوست عزیز

خوبی دارم

خسته نباشید !!!!

همواره افراد انگل در جامعه وجود دارند که از دسترنج دیگران برای خود کسب و کار ایجاد می کنند و می خواهند یک شبه ره صد ساله را طی کنند.
بنده مدیر وب سایت دارویاب و دکتر داروساز هستم. مجموعه ای متشکل از چندین پزشک و دکتر داروساز اطلاعات این وب سایت را مرتبا به روز رسانی می کنند.
اکنون شما نرم افزار دارویاب را تولید می کنید؟؟!!!!!
گرچه می دانم کسی که چنین کاری را مرتکب می شود به هیچ دین و مذهبی اعتقاد ندارد ولی مطمئن باشید که روز قیامت در پیش است و در آنجا هیچ عذر و بهانه ای پذیرفته نمی شود.
به زودی شما را زیارت می کنم.
دکتر محسن صنیعی
۰۹۰۳۷۸۲۴۴۳۸

سایت دبلیو موبایل فقط منتشر کننده اپلیکیشن هست و هیچ مسئولیتی در قبال محتوای اپلیکیشن ندارد
باتشکر
مهندس میثم حسینی مدیر پروژه سایت دبلیو موبایل
بدرود

خییییییییلی خیــــــــــــــــــلی مزخرف بود

1

اینها رو بخوان سالم بمان :

پاسخی بگذارید

اینها رو بخوان سالم بمان :

روغن خراطین که از نوعی کرم خاکی تهیه می شود و یکی از طبیعی ترین روغن ها محسوب شده که امروزه به عنوان یک راهکار طبیعی با نتایج شگفت انگیز برای افزایش حجم لب، گونه، باسن، سینه، افزایش اندازه آلت تناسلی مردان استفاده می گردد. روغن خراطین هم برای خانم ها و هم برای آقایان مفید است و ورزشکاران از این روغن برای افزایش حجم عضلات خود استفاده می کنند. در حقیقت می توان گفت روغن خراطین یکی از بهترین و مطمئن‌ ترین راه ها برای افزایش و حجیم شدن عضلات و بافتهای بدن بوده و بدون بازگشت است. ترکیبات شیمیایی این روغن سرشار از امگا ۳، امگا ۶، امگا ۹ و پروتئین‌ های فراوان است. خواص دارویی و درمانی روغن خراطین بسیار گسترده بوده، اگر می خواهید با روغن خراطین آشنا شوید این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به معرفی روغن خراطین، خواص روغن خراطین، طرز تهیه روغن خراطین، کاربرد روغن خراطین و می پردازیم.

در گذشته و در طب سنتی ایرانی اولین بار دانشمند ایرانی ابو علی سینا این روغن را از کرم خاکی تهیه نمود و آن را با روغن زیتون و با روغن کنجد ترکیب کرده و برای درمان بیماری‌ ها استفاده می کرد، اما امروزه با پیشرفت صنایع تبدیلی این روغن به صورت ۱۰۰ درصد خالص از نوعی کرم خاکی استخراج می گردد. یکی از ویژگی های کرم خاکی قدرت تولید و ترمیم نیمه دیگر بدنش است زمانی که دو نیم می شود. این ویژگی کرم خاکی باعث گردید تا استخراج ترکیبات شیمیایی بدن وی صورت گیرد که به آن خراطین گفته می شود.

این روغن خواص گسترده ای داشته، امروزه از آن در صنایع آرایشی و مد استفاده فراوان می شود، همچنین خواص درمانی متعددی نیز داشته، برخی از مهمترین خواص این روغن عبارتند از:

یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربرد های این روغن استفاده از آن برای کاهش چین و چروک پوست، رفع خط اخم، خطوط پیشانی و در نهایت جوان سازی پوست است. امروزه یکی از اصلی ترین مواد گرانترین کرم های جهان روغن خراطین است. همچنین این روغن در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشندگی می کند و پوست را فوق‌ العاده نرم و لطیف نموده و همچنین اثر بی‌ نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک‌ های پوستی دارد.فواید و مضرات روغن خراطین برای صورت

افزایش اندازه آلت تناسلی مردان با روغن خراطین

استفاده از این روغن یکی از راه های طبیعی برای افزایش حجم دائمی و موضعی آلت تناسلی در مردان است. همچنین استفاده از این روغن مشکل انزال زودرس در مردان را برطرف می کند.

تقویت و رشد موها با روغن خراطین

از دیگر خواص این روغن کمک به تقویت و رشد موها بوده، باعث شادابی و لطیف شدن مو می گردد.

روغن خراطین افزایش دهنده جریان خون در رگ ها

ماساژ این روغن روی عضلات موضع مورد نظر، با افزایش خون رسانی، باعث تغذیه بهتر شده و در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در آن عضله افزایش می‌ یابد. همچنین به دلیل افزایش گردش خون یکی از روغن های مورد استفاده در ماساژ درمانی است و برای تسکین درد مفاصل و دردهای روماتیسمی بسیار مفید است.

کاربرد روغن خراطین برای ورزشکاران و پرورش اندام

استعمال این روغن برای ورزشکاران پرورش اندام جهت سرعت رشد عضلات و حجم‌ دهی بر یک یا چند عضله خاص مفید است و عوارض مصرف داروهای شیمیایی و هورمونی را نیز نخواهد داشت.

برای تهیه این روغن در گذشته که به آن روش ابن سینایی نیز گفته می شود، از ۲ کیلو گرم، کرم خاکی و ۱ کیلو روغن زیتون و یا کنجد استفاده می شده است و هنوز هم در عطاری‌ ها از این روش استفاده می شود. امروزه از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته استفاده می شود. از ۸۰ کیلوگرم کرم خاکی می توان به میزان ۱ لیتر روغن کرم خاکی را استخراج نمود.

برای استفاده از این روغن، روزی یک مرتبه موضع مورد نظر را به مدت ۳ دقیقه ماساژ داده و سپس با روغن مورد نظر آغشته نموده و مجددا ۳ دقیقه ماساژ دهید تا روغن خوب جذب پوست شود. همچنین بهتر است روزی ۲ مرتبه این عمل انجام گیرد تا نتایج بهتری حاصل گردد.

رسانه دکتر سلامت

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟

آدرس


Current ye@r *


Leave this field empty

پونه گیاه کمیابی نیست و در غذاهای مختلف استفاده می شود و قرن هاست که این ادویه به عنوان گیاه

انگور یکی از میوه های شیرین و بسیار مقوی در میان میوه های دیگر است که دارای رنگ و اندازه

گیاه ریحان، گیاهی بوته ای یک ساله است که معمولاً طول آن بین 2 تا 45 سانتیمتر است و عطر

گفته می شود که روغن های گیاهی جایگزینی برای حالت دادن به موها، مرطوب کردن پوست، مقابله با آکنه و

فواید و مضرات روغن خراطین برای صورت

1

اینها رو بخوان سالم بمان :

پاسخی بگذارید