خواص دارویی و گیاهی

رئیس مرکز آمار ایران گفت: نرخ بیکاری استان همدان نسبت به متوسط کشور کمتر است.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی
و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه
۹۸
برای اجرای

نشست صمیمانه‌ای با معرفی آثار حمید حسام، نویسنده صاحب‌ذوق همدانی، با حضور دو شخصیت کتاب‌های «آب هرگز نمی‌میرد» و «ردپا برهنه‌ها»

فرماندار اسدآباد گفت: پروژه 8 ساله کنار گذر شهرستان برای
تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن به اعتبارات ملی نیاز دارد.

رئیس
اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ملایر از اخذ سند برای 92 هکتار از منابع طبیعی این شهرستان خبر داد و  گفت: اهمیت منابع طبیعی در بخش جنگل و مرتع و
آبخیز امروزه بیش از گذشته در مجامع علمی آشکار شده است، منابع طبیعی علاوه بر
اهمیت اقتصادی، کارکردهای زیست محیطی، گردشگری و تولید گیاهان دارویی و صنعتی و
حفاظت خاک و ذخائر ژنتیکی دارد.درمان خانگی تب برفکی گاو

ناظرمجلس درکمیته هماهنگی اشتغال استان همدان بروکراسی پیچیده اداری
را بزرگترین مشکل اشتغال استان دانست و

  گفت
: این امر نه تنها باعث شده که سرمایه گذار داخلی و خارجی
نداشته باشیم بلکه موجب شده از پتانسیل‌های موجود استان هم بی‌بهره شویم.

رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه در این روزهای پربارش رانندگان باید از زنجیرچرخ برای تردد استفاده کنند، از منع و توقیف خوروهای بدون زنجیر چرخ خبر داد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید همانند دوران جنگ، هنر مقابله با تحریم‌ها را داشته باشیم تا بتوانیم از آنها سربلند خارج شویم.

مدیر اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان اسدآباد از برفی بودن گردنه این شهرستان خبر داد.

بارش اولین برف زمستانی که از شامگاه چهارشنبه 12 دی ماه آغاز شده بود شهر همدان را سفید پوش کرد.

سخنگوی
کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از پیگیری های
فراوان، احداث پلی کلینیک تخصصی از محل موقوفات مرحوم سیف الدوله با دستور حجت
الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور مصوب شد.

رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای اسلامی شهر
همدان با تأکید بر اینکه پروژه میدان میوه ‌و تره‌بار مرکزی باید در خور استان
همدان احداث شود، گفت: این پروژه بزرگ مدیریت شهری نیاز غرب کشور را تأمین خواهد
کرد و بر اساس مستندات کارشناسی، توجیه اقتصادی دارد.

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و
گردشگري شورای اسلامی شهر همدان بر تشکیل کارگروه اختصاصی و جامع گردشگری با عضویت
تمامی نهادهای مرتبط با حوزه گردشگری به منظور آسیب‌شناسی، تقویت، به‌روزرسانی و
یکپارچه‌سازی صنعت گردشگری به ویژه در حوزه مدیریت شهری برای جلوگیری از موازی‌کاری
تأکید کرد

.

نایب رئیس شورای شهر مریانج گفت: تعرفه
عوارض محلی باید شفاف باشد تا تمامی شهروندان نسبت به آن آگاهی کافی داشته و این دفترچه
باید منطقی و بر مبنای عدالت تدوین شود.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از احداث مسکن امید در همدان
خبرداد و گفت: مسکن امید فرآیند جدیدی است که دولت برای سال آینده بره‌ریزی کرده و در کشور و استان
اجرا خواهد شد.

امروز مرحله استانی سومین دوره مسابقه دفاع 3 دقیقه‌ای پایان‌ه‌های دانشجویی با شناخت نفرات برتر در همدان برگزار شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از محکومیت ۴۵ میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریالی متخلفان اقتصادی در همدان خبر داد.

امام جمعه رزن گفت: اگر مباحث دینی به درستی به افراد آموزش داده شود، آسیب‌های جامعه مرتفع خواهد شد و باید شناخت آسیب‌ها در مدارس در اولویت قرار گیرد.

فرماندار شهرستان اسدآباد از پرداخت 7 درصد مطالبات چغندرکاران اسدآبادی توسط کارخانجات تحویل‌گیرنده چغندر این شهرستان خبر داد.

کارشناس روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی موجود در همدان را نزدیک با استاندارد جهانی دانست.

استفاده از خانه‌های سازمانی منحصراً با کارکنان انتقالی یا مأمور خدمت است و کارکنان محلی و یا افرادی که برای همان محل استخدام می‌شوند حق‌استفاده از خانه‌های مذکور را ندارند.

هورمون رشد (GH) یکی از هورمون های متعددی است که توسط غده هیپوفیز مغز ترشح می شود. همچنین این هورمون به عنوان هورمون رشد انسانی (HGH) یا سموتوتروپین نیز شناخته می شود. آیا می دانید کاهش یا افزایش این هورمون در بدن چه عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟ چگونه میتوان تشخیص داد که این سطح این هورمون در بدن چقدر است؟ در این مقاله از بخش پزشکی دکتر سلام در مورد آزمایش هورمون رشد صحبت خواهیم کرد. هورمون رشد (GH) چیست؟ نقش هورمون رشد

تست ادرار معمولاً برای تشخیص عفونت یا چک کردن میزان گلوکز، خون، یا ذرات دیگر در ادرار تجویز می شود. در دوران بارداری در درجه اول پزشک تست ادرار را برای نظارت بر میزان پروتئین و میزان لکوسیت ها در ادرار تجویز خواهد کرد. در پزشکی به این مشکل پروتئینوری گفته می شود، میزان بالای پروتئین در ادرار، اختلال در عملکرد کلیه را نشان می دهد. برای درک کردن این مسئله و وجود پروتئین در ادرار در دوران بارداری این مقاله از بخش زنان و

در مورد اختلالات مفصل فکی گیجگاهی (TMJ) چقدر اطلاعات دارید؟ آیا می دانید که این اختلال در اثر چه عواملی به وجود می آید و چه ارگان هایی از بدن را درگیر می کند؟ علائم اختلالات مفصل فکی گیجگاهی (TMJ) را می شناسید؟ آیا میتوان این اختلال را با درمان های خانگی هم معالجه کرد یا فقط با جراحی درمان می شود؟ در این مقاله از بخش دندانپزشکی و  فیزیوتراپی و ارتوپدی دکتر سلام به بررسی اختلالات مفصل فکی گیجگاهی (TMJ) می پردازیم. در این

درمان‌ های سرطان پوست به نوع سرطان، مرحله، اندازه و محل تومور و چیزهای دیگر بستگی دارد. برای سرطان سلول پایه ‌ای و سرطان سلول سنگفرشی اغلب تراشيدن (کورتاژ) بافت سرطانی و خشکاندن الکتريکی (الکترودسیکیشن) تنها چیزی است که مورد نیاز است. عمل جراحی موس یک گزینه جانبی برای کاهش اثر زخم است. درمان ملانوما نیز شامل جراحی است. بسته به مرحله سرطان، ممکن است درمان ‌های دیگر مانند ایمنی درمانی، درمان هدفمند، شیمی‌ درمانی و پرتودرمانی مورد نیاز باشد. در این مقاله از بخش

در مورد قرص پریناتال چه می دانید؟ آیا تا به حال از این دارو استفاده کرده اید؟ آیا با عوارض و نحوه مصرف آن آشنایی دارید؟ قطعا اگر در دوران بارداری به سر می برید یا این دوران را گذرانده اید، با این قرص مولتی ویتامین آشنایی دارید. آیا غیر از دوران بارداری هم میتوان این دارو را مصرف کرد؟ در این مقاله از بخش داروهای دکتر سلام به بررسی قرص پریناتال خواهیم پرداخت و در مورد فواید این مولتی ویتامین برای جنین و مادر درمان خانگی تب برفکی گاو

یافته‌ های جدید در مورد نقش ویتامین A در میانجی گری رابطه بین باکتری ‌های روده و سیستم ایمنی ممکن است برای ابداع درمان ‌های جدید بیماری های

هورمون رشد (GH) یکی از هورمون های متعددی است که توسط غده هیپوفیز مغز ترشح می شود. همچنین این هورمون به عنوان هورمون رشد انسانی (HGH) یا سموتوتروپین

تست ادرار معمولاً برای تشخیص عفونت یا چک کردن میزان گلوکز، خون، یا ذرات دیگر در ادرار تجویز می شود. در دوران بارداری در درجه اول پزشک تست

حمله قلبی چیست؟ حمله قلبی زمانی رخ می دهد که یکی از عروق معمولا بوسیله لخته خون بسته شود. علائم هشدار دهنده حمله قلبی شامل موارد زیر است:

آسنترا (ASENTRA) چیست؟ در مورد این دارو چه اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید این دارو برای درمان بیماری های افسردگی مورد استفاده قرار می گیرد؟ سوال اکثر افراد

در مورد کلستاز بارداری چقدر اطلاعات دارید؟ آیا تا به حال خارش پوست در بارداری را تجربه کرده اید؟ این کاملا طبیعی و شایع

سرکه سیب برای خشک کردن زگیل ها و کشتن ویروس ها مفید است. خواص ضد میکروبی قوی دارد که در از بین بردن زگیل های تناسلی موثر است. اسید استیک موجود در سرکه سیب می تواند برخی از ویروس ها و باکتری ها را از بین ببرد.

روغن بابونه رومی یک ضد التهاب معروف است که هم برای انسان و هم برای سگ در صورت داشتن مشکلات پوستی مشابه مانند سوزش، سوختگی، جراحات، زخم یا اگزما بسیار عالی می باشد. این یک روغن بسیار ملایم است که به آرام کردن استرس سگ نیز کمک می کند.

روغن اسطوخودوس یک درمان مهم  موضعی برای مشکلات پوستی سگ مانند آلرژی و سوختگی است. این روغن  یک انتخاب رایج در بین روغن های ضروری  برای زخم ها و خارش پوست سگ می باشد.

برای درمان افسردگی و بد اخلاقی، صبح یک عدد موز بخورید. این میوه سروتونین مغز را افزایش داده و خوش اخلاقی را برایتان به ارمغان می آورد.

برای افزایش سوخت و ساز بدن، ناشتا آب بنوشید. نوشیدن آب لیمو ناشتا، باعث چربی سوزی می شود و میل کردن آب هویج ناشتا، کبد چرب را درمان می کند. همچنین خوردن آب سیب ناشتا، باعث درمان جوش و آکنه می شود.

جوشانده شنبیله می تواند خارش پوست سر را درمان کند. برای این منظور کمی شنبیله را در آب در حال جوش ریخته و پس از 15 دقیقه آن را صاف کنید و موهای خود را با این مایع بشویید. شما همچنین شاهد خوش حالتی موهای خود خواهید بود.

اثبات شده است که رژیم پالئو برای بهبود عدم تحمل گلوکز مفید است و به طور خاص، رژیم غذایی پالئو بیش از یک رژیم غذایی مدیترانه ای به منظور بهبود تحمل گلوکز در افراد مبتلا به بیماری های قلبی اثر بخش بوده است.

هر دو رژیم غذایی اتکینز و پالئو، افراد را به مصرف تمام غذاهای مغذی، از جمله گوشت تازه، ماهی، غذاهای دریایی، سبزیجات تازه، چربی های سالم و تشویق می کنند.

گزینه سالمی که برای مبتلایان به سرطان پروستات مناسب می باشد، خوردن گوجه فرنگی پخته است. گوجه فرنگی سرشار از آنتی اکسیدانی قوی به لیکوپن می باشد که زمانی که گوجه فرنگی پخته می شود، بدن به راحتی می تواند آن را جذب کند.

آلوئه ورا به علت خواص ضد باکتری و ضد التهابی، برای درمان زخم ها به طور طبیعی مفید است. همچنین باعث آبرسانی به پوست شده و چربی بیش از حد پوست را از بین می برد. علاوه بر این، یک نرم کننده طبیعی است که مرمت پوست آسیب دیده کمک می کند.

چگونه میتوان باعث افزایش قد در نوجوانان شد؟ هر کسی، خواهان یک اندام متناسب با قدی ایده آل می باشد، به ویژه نوجوانان. اگرچه

پاسخ به سوالات پزشکی و جنسی شما ، در مجله دلگرم کلیک کنید

نشان‌گذاری

عجب سازنده ی این علامت عرب دولاب است

1

اینها رو بخوان سالم بمان :

پاسخی بگذارید