خواص دارویی و گیاهی

عوارض قرص ovaboost
عوارض قرص ovaboost

اووابوست (Ovaboost) مکمل غذایی مناسب برای بهبود عملکرد تخـمدان و تخـمک گذاری در بانوان است . اووابوست شامل سه ترکیب ملاتونین , فولات ,میواینوزیتول که در مطالعات علمی نشان داده شده که ترکیب این سه ماده در بهبود کیفیت تخمک موثر هستند . این مکمل مناسب برای زنـان بالای 30 سال است که تصمیم به بـاروری دارند. اووا بوست کاملا طبیعی بدون هیچگونه عوارض جانبی است. با وجود میزان بالای فولات , اووابوست موجب محافظت جنین در مقابل نقص لوله عصبی خواهد شد. وجود میو اینوزیتول به میزان ۲ گرم در این مکمل موجب بهبود چشم گیر عملکرد تخمدان خواهد شد.

زمانی که در مورد افزایش باروری زن و مرد صحبت می کنیم ، به اشتباه خیلی از زن و شوهرها گمان می کنند که اطلاعات مهم در این رابطه مختص زوج هایی است که به دلیل ناباروری به مراکز درمانی مختلف مراجعه می کنند اما این باور اشتباه است چرا که هر زن و مردی باید بداند چطور می تواند قدرت و توانایی خود را برای داشتن یک فرزند سالم تقویت و حفظ کند.

شانس وقوع حاملگی در صورت فقدان مشکلات ناباروری در سنین 29 تا 33 سال در هر سیکل ماهانه 20 تا 25 درصد می باشد و این درصد با افزایش سن زنان به 35 تا 40 سال به یک سوم تا نصف کاهش می یابد.

سن یکی از عوامل مهم در پیدایش مشکلات ناباروری است. افزایش سن موجب ضعیف شدن تخمک ها شده احتمال تشکیل یک جنین سالم را کمتر می کند از طرف دیگر موجب افزایش میزان سقط نیز خواهد شد. استفاده از مکمل طبیعی غذایی به نام قرص اووابوست با داشتن ترکیباتی چون انواع ویتامین های ضروری، آنتی اکسیدانت ها شامل میواینوزیتول ، ملاتونین،CoQ10، ویتامین E، عصاره هسته انگور و آلفا لیپوئیک اسید موجب بهبود عملکرد تخمدان، افزایش انرژی درونی تخمک و ایجاد تخمک های سالم تر برای یک باروری موفق خواهد شد.

عوارض قرص ovaboost

تغذیه و برنامه غذایی سالم و اصولی برای داشتن یک نوزاد و فرزند سالم ، قبل از آغاز دوران بارداری آغاز می شود. مرد و زن قبل از بارداری بایستی نکات مهم غذایی را رعایت کنند تا در طول رشد جنین مشکلاتی پیش نیاید. داشتن یک خانواده سالم نیازمند رعایت نکات تغذیه ای است چرا که برخی از کمبودها تاثیرات جبران ناپذیری را در بدن برجای می گذارد و متاسفانه بیشتر کاستی ها در تغذیه مادر در دوران بارداری مستقیما بر سلامت جسم و مغز نوزاد می گذارد. ویتامین ها و مواد معدنی که مرد و زن قبل از بارداری باید مصرف کنند تقریبا پیش زمینه و یکی از بخش های مهم تغذیه در بارداری است.

فرموله شده جهت بهبود کیفیت تخمک، عملکرد مناسب تخمدان

هنگام بررسی باروری کیفیت تخمدان از اهمیت بالایی برخوردار است و مهمتر از آن این است که شما تخمکی دارید یا نه . کیفیت تخمک ها با افزایش سن به تدریج کاهش می یابد و این کاهش کیفیت با توکسین های محیطی , استرس , رژیم غذایی ضعیف , عدم تعادل هورمونی و دیگر مسائل مربوط به بهداشت باروری تسریع می شود . کیفیت پایین تخمک به چند روش منتهی به کاهش باروری می شود :


روزانه 4 کپسول اووابوست همراه با آب مصرف شود.آیا می توان اووابوست را به تنهایی و بدون FertilAid for Women استفاده کرد؟
بله

شروع مصرف اووابوست در چه زمانی از سیکل قاعدگی مناسب است؟
می توان در هر زمان از سیکل، مصرف آن را شروع کرد.

آیا برای زنان دچار PCO مناسب است؟
قویا توصیه می شود که زنان دچار PCO از این مکمل استفاده کنند. مصرف این مکمل موجب افزایش حساسیت به انسولین شده در نتیجه بهبود کیفیت تخمک و بهبود عملکرد تخمدان خواهد داد.

آیا برای زنان دچار آندومتریوزیس مناسب است؟
بله قویاً توصیه می شود استفاده کنند.

تعداد و مصرف این محصول در یک بطری چگونه است؟
۱۲۰ کپسول در یک بطری برای مصرف یک ماه، روزی چهار کپسول

آیا می توان ۲ کپسول در صبح و ۲ کپسول در شب استفاده کرد؟
بله

آیا زمان خون ریزی قاعدگی باید مصرف اووابوست ادامه یابد؟
بله

آیا این محصول شانس دوقلوئی را افزایش میدهد؟ خیر

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
بیشتر بخوانید:


روند فریز تخمک و اسپرم برای حفظ باروری


مزایای IVM نسبت به IVF برای درمان ناباروری

فواید مصرف کپسول فرتیل اید وومن (بهبود باروری زنان)

8 علامتی که در خانم ها نشانگر توانایی باروری فوق العاده است!گردآوری توسط بخش سلامت


مجله دلگرم


© تمامی حقوق این سایت برای شرکت آرادپرداز محفوظ است ؛ هر گونه استفاده از مطالب دلگرم با رعایت شرایط بازنشر امکان پذیر است.

247,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

مکمل بهبود کیفیت تخمک

مشخصات:

– فرموله شده جهت بهبود کیفیت تخمک، عملکرد مناسب تخمدان

عوارض قرص ovaboost

– شامل سه ترکیب myo-inositol, Folate, Melatonin که در مطالعات علمی نشان داده شده که ترکیب این سه ماده در بهبود کیفیت تخمک موثر هستند.

– شامل CoQ10 و دیگر آنتی اکسیدانها جهت محافظت تخمک از اثرات مخرب رادیکالهای آزاد

– مناسب برای افراد تحت درمان با IVF جهت افزایش شانس موفقیت

– برای زنان دچار PCO مناسب است.

– برای زنان بالای ۳۰ سال که تصمیم به باروری دارند، مناسب است.

– میتونید به تنهایی یا همراه با Fertilaid for Woman استفاده کنید.

– کاملاً طبیعی بدون هیچگونه عوارض جانبی

– تعداد در بسته: ۱۲۰ عدد

روش مصرف:

کپسول اوبوست را روزی چهار عدد همراه با آب کافی یا طبق دستور پزشک مصرف نمائید.

OvaBoost چیست؟ – مکملی است جهت بهبود کیفیت تخمک و عملکرد مناسب تر تخمدان – با وجود میزان بالای Folate موجب محافظت جنین در مقابل نقص لوله عصبی خواهد شد. – وجود Myo-inositol به میزان ۲ گرم در این مکمل موجب بهبود چشم گیر عملکرد تخمدان خواهد شد. – ترکیبات بسیار قوی از ترکیبات گیاهی و آنتی اکسیدانت ها شامل Vit E, Coq10, Melatonin, Grapeseed Extract می باشد. – مطالعات کلینیکی نشان داده است که ترکیب سه ماده ی Myo-inositol, Alpha Lipoic Acid, Melatonin موجب افزایش کیفیت تخمک می گردد. اندیکاسیون مصرف: ۱) مناسب برای افرادی که تصمیم به بارداری در آینده نزدیک دارند، جهت تولید یک تخمک با کیفیت بالا ۲) مناسب برای افراد دچار PCO ۳) مناسب برای افرادی که تحت درمان با IVF هستند. ۴) مناسب برای زنان بالای ۳۰ سال که تصمیم به بارداری دارند.

آیا می توان Ova Boost را به تنهایی و بدون FertilAid for Women استفاده کرد؟ بله

شروع مصرف Ova Boost در چه زمانی از سیکل قاعدگی مناسب است؟ می توان در هر زمان از سیکل، مصرف آن را شروع کرد.

آیا برای زنان دچار PCO مناسب است؟ قویا توصیه می شود که زنان دچار PCO از این مکمل استفاده کنند. مصرف این مکمل موجب افزایش حساسیت به انسولین شده در نتیجه بهبود کیفیت تخمک و بهبود عملکرد تخمدان خواهد داد.

آیا برای زنان دچار آندومتریوزیس مناسب است؟ بله قویاً توصیه می شود استفاده کنند.

تعداد و مصرف این محصول در یک بطری چگونه است؟ ۱۲۰ کپسول در یک بطری برای مصرف یک ماه، روزی چهار کپسول

آیا می توان ۲ کپسول در صبح و ۲ کپسول در شب استفاده کرد؟ بله

آیا زمان خون ریزی قاعدگی باید مصرف Ova Boost ادامه یابد؟ بله

آیا این محصول شانس دوقلوئی را افزایش میدهد؟ خیر

الناز – تیر ۶, ۱۳۹۸

آیا شارژ مجدد میشه ؟

mohsen Roohparvar – تیر ۱۸, ۱۳۹۸

فعلا وارد ایران نشده و هیچ یک از شرکتهای توزیعی ندارن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

دیدگاه شما *

داروخانه اینترنتی دارونت بانک محصولات دارویی در زمینه مکمل غذایی ، محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر و خوشبو کننده ها ، گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی می باشد که امکان خرید آسان این محصولات را به صورت آنلاین برای صرفه جویی در وقت و رضایتمندی شما عزیزان فراهم کرده است. داروخانه اینترنتی دارونت با مجوز رسمی درزمینه محصولات داروخانه ایی، خدمات مشاوره آنلاین و خرید اینترنتی و آنلاین با ضمانت اصل بودن محصول و کالا را فراهم کرده است. یکی از مهم ترین اهداف این سایت، خریدی راحت و مطمئن در زمینه مکمل غذایی، مکمل دارویی ، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی بوده است که امکان سفارشگذاری در وبسایت به صورت ۲۴ ساعته برای مشتریان امکان پذیر می باشد.

ثبت نام رایگان و آسان است!

“),t.close()},t.write(‘

من پلی کستیک دارم و واسه بارداری میخوام اقدام کنم دکتر بهم لتروزول و بوست داده، به نظرتون بوست باعث بهم ریختگی قاعدگیم شده و اینکه چیکار کنم پریود شم؟ … ادامه خبر

جستجوگر خبر فارسی، بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است (قانون تجارت الکترونیک). برای مشاهده متن خبری که جستجو کرده‌اید، “ادامه خبر” را زده، وارد سایت منتشر کننده شوید (بیشتر بدانید …)

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

می پسندم

عوارض قرص ovaboost

5

سایر خبرها

سوال مخاطب نی نی بان: من 26 سالمه و همسرم 30 سالشه. پنج سال از ازدواجمون می گذره. ما حدود هشت ماهه که اقدام کردیم برای بارداری. بعد از چند ماه که باردار نشدم دکترم گفت شوهرت باید بره پیش ارولوژیست وقتی هم که شوهرم رفت گفت واریکوسل داری و باید عمل کنی. الان حدود یک ماهه که عمل کرده دکترش بهش ویتامین e داده و قرص کلومیفن. دکتر من هم بهم لتروزول داد که سوم تا هفتم پریودم بخورم الان ده روزه از …

…. 6 کیلو اضافه وزن دارم اما پرمویی و جوش و غیره ندارم. چهار ماهه اقدام جدی برای بارداری داریم، اما نتیجه بوده است. به نظرتون متفورمین بخورم؟ پزشکم گفته نیازی به خوردنش نیست .27 سالمه و 5 ساله ازدواج کردم. پاسخ از سیما ایران زاده، کارشناس مامایی: دوست عزیز توصیه می شود بازهم به پزشک مراجعه داشته باشید. البته خوردن متفورمین می تواند کمک کننده هم در مورد وزنتان و هم در مورد …

تحریک و آب دهان قورت دادن و فشار عضلات درونی گردن دارم برای سردردم از ژلوفن و برای فشار تحریکاتی که موجب بیخوابی و ترس های موهم که خودم هم می دانم بیجهت است از لورازپام استفاده می کنم که موقتا آرامم می کنند. جواب: مهم ترین نکته ای که باید به شما گفت این است که مصرف این قرص ها را ترک کنید؛ برای مثال لورازپام وابستگی عادت ایجاد می کند که با ترک آن، عوارض بیشتری سراغ فرد می آید؛ مصرف بی ریوه قرص ها …

برای کاهش میل جنسی و وضعیت تخمدان هام ولی دکترقبول نکرددارو برایم تجویزکند تونت سرچ کردم قرص های کاهش میل جنسی فلوکستین واسپیرونولاکتون اومدکه من این دوقرص را دارم که گفته بودفلوکستین 2تادرروزمصرف شودیکی شب ویکی صبح واینکه گفته بودفلوکستین عوارض کمی دارد که بعدازاتمام قرص عوارضش ازبین میرود الان میخوام بدونم که ایا خوردن فلوکستین یا اسپیرونولاکتون2 5 باعث مشکل جدیدی میشه؟ایا …

سوال مخاطب نی نی بان: هفته 20 بارداری هستم. قبل از بارداری مشکلاتی داشتم و گاهی حمله پانیک بهم دست می داد. الان خیلی بدتر شده و فکر و خیال راحتم نمی گذاره و دایم گریه می کنم. دچار حمله وحشتناک پانیک می شم، به طوری که نمی تونم خودم رو کنترل کنم و احساس خفگی بهم دست می ده. می ترسم روی جنینم اثر بگذاره. آیا قرص آرامبخش یا ضد اضطرابی هست که بشه در دوران بارداری استفاده کرد؟ پاسخ دکتر پروین …

استرس دارم کمکم کنید لطفا پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی: دوست عزیز به هرحال برای اطمینان از عدم بارداری بهتر است تست خونی بدهید زیرا شکل پریود شما عوض شده است اگر تست منفی بود بهم ریختگی شکل پریود به علت مصرف قرص است.

سوال مخاطب نی نی بان: با سلام من تنبلی تخمدان دارم بار قبلی با آمپول پروژسترون پریود شدم الان 25 روزه که پریود نشدم دکتر بهم قرص دوفاستون را تجویز کردن آیا اگر پریود نشدم قرص دوفاستون بخورم یا آمپول بزنم و بعدش قرصو بخورم؟ آیا زدن آمپول دو ماه پشت سر هم اشکال نداره؟ پاسخ دکتر شیرین نیرومنش، متخصص زنان و زایمان: دوست عزیز اشکالی ندارد می توانید از آمپول استفاده کنید با آمپول زودتر پریود می شوید اما دوفاستون را باید 5 شب مصرف کنید بعد از قطع پریود می شوید. …

سوال مخاطب نی نی بان: 32 سال سن دارم سیکل ماهیانه 28 روزه است. مدت 8 ماه است که قصد بارداری دارم، ولی نتیجه نگرفتم. این ماه فولیکولم در روز یازدهم 12 بود که دکتر گفت خوب نیست. می خواستم بدونم اندازه نرمال در این روز چند باید باشد؟ دکتر قرص لترزول تجویز کرد، آیا این قرص ضرری ندارد و در صورت بارداری باعث سقط نمی شود؟ پاسخ از دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، فلوشیپ …

“),t.close()},t.write(‘

به عنوان مکمل رژیمی غذایی روزانه 4 کپسول همراه با آب مصرف گردد .

سلام
این قرسو اگه روزی چهار تا بخوری میشه 8 میلی گرم ملاتونین !!!!
خیلی خواب اوره و بی حال میکنه ادمو
میشه دو تا اینو فولیک استفاده کرد و دو تا اوابوست در روز به جای چهار تا اوابوست ؟؟؟

باسلام

کاربر گرامی، در هر چهار کپسول از این محصول مجموعا 2 میلی گرم ملاتونین موجود می باشد.

با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )

سلام
دکتر برای مشکل تخمدان من گفته روزی چهار تا اووابوست و روزی دو تا اینوفولیک بخورم
به همراه قرص دی اچ ای ای
با خوردن اوابوست خیلی زیاد خواب الود میشم
میشه به جای چهار تا دو تا استفاده کنم .با توجه به ابنکه اینوفولیکم تقریبا همین کارکرد اووابوستو داره
و اینکه این سه دارو به همراه ژل رویال تداخل دارن یا خیر
و محصولی که دارای دی اچ ای ای باشه و مجوز داشته باشه به تنهایی تو بازار موجود هست یا خیر ؟

عوارض قرص ovaboost

با سلام

کاربر گرامی، بهتر است طبق توصیه پزشک، مصرف به صورت روزانه 4 عدد ادامه پیدا کند. مصرف رویال ژل تداخلی با این ترکیبات ندارد.
متاسفانه محصولی که تنها حاوی DHEA باشد در داروخانه موجود نمی باشد.

با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )

سلام خسته نباشید.. آیا مصرف این محصول واسه مذکری که ازمایش fsh اون نزدیک به 20 هست و نسبت به رفرانس بالا میباشد .. توصیه میشه ؟ یا محصول دیگه ای پیشنهاد میشه.

سن شخص 32

کاربر گرامی با سلام،
این مکمل برای خانمها جهت بهبود کیفیت تخمک و بالا بردن عملکرد آن توصیه می شود. در صورتیکه اختلال در باروری داشته (اختلال در تعداد اسپزم و یا سرعت جهش اسپرم) بدون در نظر گرفتن سطح fsh ، مکمل fertilaid می تواند مکمل مناسبی باشد. لطفا به لینک مراجعه نمایید .
با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )

دکتر روزی دو تا ازین کپسول هارو برای pco نوشت برام. میخواستم بدونم ایا مصرفش در زمان عادت ماهانه ممنوعه یا مشکلی نداره؟

با سلام

کاربر گرامی، مصرف این محصول در دوره عادت ماهیانه مشکلی به دنبال نداشته و ممنوعیتی برای مصرف این محصول ذکر نشده است.

با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )

سلام ببخشید دکترم واسه م پودرخوراکی اینوفولیک تجویز کردن اللن مدت ?ماهه دارم میخورم اما باردار نشدم دیابت و تخمدان پلی استیک هم ندارم به نظرتون میتونم به جاش ازین مکمل استفاده کنم برای تقویت تخمدان و افزایش سایز فولیکول

با سلام

کاربر گرامی، بله. این محصول تاثیر مناسبی در افزایش کیفیت تخمک داراست. این محصول علاوه بر اینوزیتول حاوی کیوتن، آلفا لیپوییک اسید، ملاتونین، فولات، ویتامین ایی و عصاره هسته انگور می باشد که باعث بهبود عملکرد تخمدان ها و محافظت از تخمک می شوند.
البته بهتر است در این مورد پزشک معالج را نیز در جریان قرار دهید.

با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )

سلام
دکتر این قرص را برام تجویز کرده روزی 4عدد و من بعد از دو هفته معده درد شدیدی گرفتم و حتما یک لیوان آب هم با قرص میخورم اما خیلی اذیت میشم لطفا راهنمایی کنید

با سلام

کاربر گرامی، بهتر است این محصول بعد از غذا و با آب زیاد مصرف شود و بعد از خوردن این محصول تا یک ساعت دراز نکشید. بهتر است این محصول را در چهار وعده جداگانه مصرف نمایید.

با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )

تهران – خیابان جمالزاده شمالی – 200 متر بالاتر از خیابان فرصت – نبش کوچه یزدان شناس – پلاک 251 – داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه آریاس ( 1388-1398 )

این محصول از سبد خرید شما حذف شود ؟

سلام
و ممنون از توجهتون

برای
طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/

عوارض قرص ovaboost
عوارض قرص ovaboost
0

اینها رو بخوان سالم بمان :

پاسخی بگذارید