دسته‌ها
دارو

قیمت جراحی بینی گوشتی در تهران

هر ساله، نیم میلیون انسان که علاقمند به بهتر شدن ظاهر بینی‌شان هستند، به دنبال مشاوره با جراحان پلاستیک می‌روند. بعضی از آن‌ها از بینی مادرزادی و ارثی خود ناراضی‌اند و برخی دیگر از تغییراتی که گذشت زمان و افزایش سن بر بینی آن‌ها تحمیل نموده است، شاکی‌اند اما عده‌ای نیز در تنفس خود مشکل دارند یا در اثر ضربه، بینی‌شان آسیب دیده است.

دو هفته قبل از جراحی از مصرف آسپرین، ایبوپروفن (Advil، Motrin و دیگر داروهای غیراستروئیدی ضد التهابی)، ویتامین E یا هر دارویی که حاوی این ترکیبات باشد، خودداری کنید. علاوه بر این همه مواردی که باید قبل و بعد از عمل بینی مدنظر گرفته شود در ادامه آمده است.

در اولین مشاوره خود با جراح، دلایل خود را برای جراحی زیبایی بینی توضیح می‌دهید. پزشک، بینی و ساختار صورت شما را بررسی می‌کند و درباره نتیجه احتمالی جراحی (شکل بینی بعد از عمل) و روش جراحی با شما صحبت می‌کند. موارد مختلفی وجود دارد که باید در مشاوره قبل از عمل جراحی به آن دقت شود.قبل از انجام جراحی پلاستیک،تحقیق در سوابق پزشک اهمیت دارد.

معمولا اولین نکته ای که ذهن فردی که تصمیم به انجام جراحی بینی را درگیر می کند هزینه جراحی زیبایی بینی است. قطعا شما نیز هزینه های بسیار بالا و پایین جراحی را شنیده اید. سوال اینجاست که چه فاکتورهایی بر هزینه عمل بینی تاثیر می گذارد؟

بینی ساختار مرکزی و برجسته در صورت است. تغییر شکل بینی را می‌توان به دو دسته زیبایی و عملکردی تقسیم کرد. تغییرات ظاهر بینی به طور قابل توجهی زیبایی صورت فرد را تغییر می‌دهند و باعث ایجاد ظاهری مناسب در بینی می‌شوند.قیمت جراحی بینی گوشتی در تهران

بینی‌ به دلیل قرار گرفتن در مرکز صورت، در نگاه اول کاملاً جلب نظر می‌کند بنابراین کوچکترین ایراد آن مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین با داشتن بافت‌های مختلف مثل ماهیچه، چربی، ا‌ستخوان، پوست و غضروف، کار بر روی بینی می‌تواند دشوار باشد.

من مادرزادی انحراف بینی داشتم و از یک سمت بینی نمی‌توانستم خوب نفس بکشم، به خصوص موقع سرماخوردگی این مشکلم می‌شد. دکتر حسین نژاد با جراحی سپتوپلاستی این مشکل را برای همیشه برطرف کردند؛ خوشبختانه دیگر احساس گرفتگی بینی نمی‌کنم

مدت‌ها بود که دوست داشتم جراحی زیبایی بینی انجام دهم اما از عوارض آن می‌ترسیدم. یکی از دوستانم دکتر حسین نژاد را به من معرفی کرد. من بعد از جراحی هیچ مشکلی پیدا نکردم. اکنون از ظاهر بینی‌ام راضی هستم و دکتر را به دیگران نیز پیشنهاد می‌کنم.

© Dr. Hosseinnejad 217

طراح وب سايت سعيد کلوندی

نبض ما مرجع پزشکی و سلامت – دانستنیهای سلامت و مشاوره پزشکی

هزینه جراحی زیبایی بینی بسته به نوع بینی و منطقه جغرافیایی متفاوت است. هزینه های عمل زیبایی بینی شامل جراح و متخصص بیهوشی ، هزینه اتاق عمل و بیمارستان، داروها و وسایل مصرفی است که به صورت یک مجموعه از متقاضی دریافت می شود.

هزینه عمل بینی در ایران بین ۲ تا ۲۰ میلیون تومان متفاوت است و بالا بودن قیمت لزوما به علت بهتر بودن کیفیت جراحی  بینی نیست.

سوالات شایع هزینه جراحی زیبایی بینی

قیمت جراحی بینی گوشتی در تهران

 

 

دوستم با یک و نیم میلیون بینی خود را عمل کرده و بسیار از نتیجه راضی است آیا می توانم به پزشک او اطمینان کنم؟

این ارزانی می تواند علل مختلفی داشته باشد. گاهی اوقات عمل جراحی بینی با هزینه حتی یک میلیون تومان در بیمارستانهای آموزشی تهران توسط رزیدنت ها انجام می شود.

یکی دیگر از علل ارزانی هزینه جراحی زیبایی بینی آشنایی با کارمندان یا پزشکان برخی کلینیک هایی زیبایی است. این کافیست تا برای انجام جراحی زیبایی بینی خود فقط مبلغ ناچیزی بین یک تا دو میلیون تومان بپردازید؛ مبلغی که اگر از کارمندان آن مرکز باشید، به پرداخت هزینه های وسایل مورد استفاده در اتاق عمل و شیرینی پزشک محترم ختم می شود.

از آنجایی که عمل بینی بسیار عمل حساسی است و در صورت عدم موفقیت عوارض جبران ناپذیری در پی دارد عمل های ارزان قیمت تحت نظر افراد بی تجربه توصیه نمی شود.

آیا هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی متفاوت است؟ بالاتر است یا پایین تر؟

عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار هستند از جمله تغییراتی که نیاز است در جراحی زیبایی بینی انجام شود ، نوع بینی ،نوع پوست بینی ، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی و ، با توجه به اینکه فاکتورهای مختلفی در هزینه جراحی بینی تاثیر گذار هستند به طور دقیق نمی توان بیان کرد هزینه جراحی بینی استخوانی  ( پوست نازک ولی غضروفها محکم )  چقدر است .

دستمزد جراح بینی استخوانی ممکن است به چندین میلیون برسد که بسته به شرایط هر جراح متفاوت است. هزینه جراحی بینی در سال ۹۶ اغلب بین ۵ تا ۸ میلیون تومان است. اما هزینه ها باز هم ممکن است بالاتر یا پایین تر باشد. دستمزد های ارائه شده توسط جراحان مختلف، ممکن است با توجه به نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشند. این امر منصفانه است، چرا که عمل های پیچیده تر، به تخصص، مهارت و زمان بیشتری در اتاق عمل نیاز خواهند داشت.

آیا هزینه عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی است؟

این نوع بینی ها بدلیل داشتن غضروف های ضعیف و نازکتر و پوست با ضخامت که در افراد با چربی بالاتر دیده میشود کمی تامل برانگیز است. در بینی های گوشتی چون با تقویت غضروف شکل داده می شوند میبایست توسط متخصص با تجربه حتما انجام شود که برگشت به حالت اول اتفاق نیفتد و قبل از هر گونه اقدامی مشاوره صورت پذیرد که البته می تواند کمی گرانتر هم برای داوطلب این عمل در بیاید. که حدودا بین ۴ تا ۷ میلیون تومان میباشد . باز هم باید تاکید کرد که هزینه تقریبی است.

آیا می توانم قسمتی از هزینه جراحی بینی را از بیمه گیرم؟

اگر قصد شما از انجام عمل جراحی بینی، اصلاح نحوه ی عملکرد آن و رفع نواقصی چون انحراف تیغه ی بینی و مشکلات تنفسی است، بیمه قسمتی از هزینه عمل بینی (و یا حتی همه ی آن) را پوشش خواهد داد. حتما قبل از انجام جراحی پلاستیک بینی، با شرکت بیمه ی خود هماهنگی های لازم را انجام دهید چرا که برخی از این شرکت ها نیاز به تایید قبل از انجام عمل بینی دارند.

جراحی بینی که تنها با هدف زیبایی انجام شود، معمولا توسط شرکت های بیمه پوشش داده نمی شوند.

 به هر حال ثابت کردن این شرایط به موسسه بیمه می‌تواند دشوار باشد و اغلب لازم است این وضعیت مورد تایید کارشناسان بیمه قرار گیرد.

در اکثر موارد موسسات بیمه، هزینه صاف کردن تیغه بینی را تحت پوشش خود قرار می‌دهند. به این عمل جراحی در اصطلاح سپتوپلاستی (septoplasty) گفته می‌شود. تایید وجود انحراف در تیغه بینی با معاینه آن توسط پزشک با استفاده از ابزارهای مخصوص امکان‌پذیر است.

آیا فقط هزینه جراحی بینی است یا قبل و بعد از آن نیز باید هزینه کنم؟

قبل و بعد از جراحی نیز هزینه های جزئی وجود دارد که شامل موارد زیر است.

هزینه های قبل از جراحی شامل موارد زیر می باشد:

و هزینه های بعد از عمل نیز شامل:

 

هزینه عمل ترمیمی از عمل بار اول است؟

گاهی نتیجه مورد نظر در جراحی بینی حاصل نمی شود و نیاز به جراحی مجدد است. در صورت نیاز به جراحی مجدد توصیه می شود حداقل یک سال بعد جراحی دوم انجام شود. معمولا هزینه جراحی ترمیمی از جراحی زیبایی بینی برای بار اول است.

به گفته ی دکتر لاجوردی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن، عمل جراحی ترمیمی بینی طیف وسیعی دارد. اگر کار مختصر مانند برداشتن پره های بینی یا گذاشتن غضروف باشد و یا در مواردی که بخواهیم ترمیم را با استفاده از تزریق مایع یا ژل انجام دهیم، ترمیم به صورت سرپایی و در مطب انجام می شود و هزینه بستگی به جراح و هزینه عمل جراحی اول می تواند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون باشد، زیرا هزینه برای هر فرد متفاوت است. اما در رابطه با یک عمل جراحی ترمیمی کامل یعنی در مواقعی که در جراحی قبلی نقص واضحی وجود داشته باشد، باید یک عمل جراحی کامل انجام شود و معمولا هزینه بالای ۱۰ میلیون تومان است مگر اینکه بینی نقص زیادی نداشته باشد.

باید به این نکته توجه داشت که عمل دوم به علت چسبندگی عمل اول به خصوص غضروف که جراح را به برداشتن از غضروف گوش یا دنده و حتی غضروف اشعه دیده پیوندی ملزم می کند معمولا هزینه بیشتری نسبت به عمل اول دارد.

چرا بعد از عمل بینی هزینه اضافی از توافق از من گرفته شد؟

گاهی در طول جراحی زیبایی بینی انجام عمل‌های دیگری نیز ضرورت می‌یابد که منجر به افزایش هزینه می‌شود. یکی از عمل‌های نسبتاً رایج اضافی شامل پیوند بافت از بخش دیگری از بدن می‌شود که موقعی ضرورت می‌یابد که بخواهید قسمتی از بینی‌تان را بزرگتر کنید یا تغییری چشمگیر در آن به وجود آورید. ضمناً جراح پرداخت هزینه‌های اضافی را برای انجام جراحی بینی به روش باز مطالبه خواهد کرد، چرا که این نوع جراحی زمان بیشتری می‌برد.

آیا هزینه جراحی زیبایی بینی با لیزر با سایر روش ها متفاوت است؟

از آنجایی که سازمان غذا و دارو عمل زیبایی بینی با لیزر را در طبقه ی عمل های غیرجراحی قرار داده است، این نوع  عمل بینی تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد، چون به عنوان درمان پزشکی مسلم پنداشته نمی شود؛ بنابراین هزینه ی عمل برای بیمار اهمیتی دو چندان دارد چرا که خود به تنهایی ملزم به پرداخت آن است.

از جراح خود بخواهید تا هزینه دقیق عمل را به شما اعلام کند. رینوپلاستی با لیزر روشی غیر تهاجمی برای درمان آکنه و ترمیم پوست بینی است. این عمل که پوست بینی را درمان می کند، برای تغییر فرم بینی مناسب نیست.قیمت جراحی بینی گوشتی در تهران

به گفته ی دکتر لاجوردی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن، عمل بینی با لیزر اصلا مفهومی ندارد و در آخرین کنگره جراحی پلاستیک بین المللی که در ایران برگزار شد این روش فقط در مواردی که برش قسمت پایین بینی در روش باز نیاز باشد (با لیزری که برش انجام می دهد مانند اربیوم) کاربرد دارد. لذا این روش به متقاضیان جراحی بینی توصیه نمی شود.

آیا افرادی که دارای بینی گوشتی هستند صد در صد عمل زیبایی آنها غیر قابل بازگشت است؟

برای این افراد چه توصیه‌ای دارید؟

دکتر علی اصغر شیرازی:

 

دکتر بهرام بادامچی:

بله بینی گوشتی گرچه تغییراتش کمتر از بینی استخوانی است ولی با تکنیکهای جدید تقویت غضروف برگشت ندارد.

دکتر شاهین کریمیان:

اگر اصول علمی مربوط به عمل بینی و مراقبتهای مربوطه مثل تقویت غضروفهای ضعیف بینی برداشتن لایه گوشتی زیر پوست و تزریق آمپول تریامسینولون برای ورم نوک بینی انجام شود و بیمار حدود یک تا یکسال و نیم صبر کند نتیجه خوبی حاصل می شود. اما هر گونه خلل در انجام این قسمتها باعث طلوب شدن نتیجه میشود. زمان عمل طولانی و دوره نقاهت طولانی باعث شده که بسیاری از جراحان اصلا بینی گوشتی عمل نکنند.

مشکلات تنفسی ممکن است مانع از عمل زیبایی شود؟

دکتر علی اصغر شیرازی:

دکتر بهرام بادامچی:

اکثرا مشکلات ظاهری بینی توام با انحراف تیغه بینی است که همزمان با عمل زیبایی بینی اصلاح میشود و از غضروفهای اضافه و مجاز تیغه بینی برای اصلاح بقیه قسمتهای بینی استفاده میکنیم پس تنفس بهتر میشه اگر اصولی عمل بشه و عمل توسط متخصص گوش و حلق و بینی انجام بشه ، نه توسط جراح عمومی.

قیمت عمل بینی بر چه معیاری تعیین می‌شود؟

دکتر شاهین کریمیان:

عمل ها یکسان نیست مثلا یک بینی ترمیمی تخریب شده پنج ساعت عمل و پیوند غضروف لازم دارد ولی عمل اولیه یک بینی با یک قوز کوچک و کمی افتادگی بینی را میتوان یک ساعته عمل کرد. پزشکان با تجربه هم معمولا دستمزد بالاتری نسبت به پزشکان تازه کار دریافت می کنند.

دکتر بهرام بادامچی:

براساس سختی و کجی و شدت بینی و مقدار گوشتی بودن و اینکه در کدام کلینیک یا بیمارستان عمل شود به علاوه آن که بار اول می خواهد عمل کند یا قبلا جای دیگر عمل کرده است که نیاز به ترمیم مجدد پیدا کند.

دکتر علی اصغر شیرازی:

 

نتیجه گیری

 

 

 

به خاطر داشته باشید زمانی که برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی بره ریزی می کنید، ارزان تر بودن  یا گران تر بودن قیمت  عمل بینی به معنی بهتر بودن نیست! در این رابطه باید به مسائل با اهمیت تر همچون سلامتی، ایمنی، و کیفیت نتایج حاصل از عمل بینی توجه خاص داشت. شما ممکن است تصمیم بگیرید از خدمات ارزان تر یا ارائه شده توسط جراحان کم تجربه تر استفاده کنید، اما انجام این کار می تواند تاثیرات منفی بر نتایج حاصل از عمل داشته باشد و حتی در برخی موارد نتایج طلوب در نهایت به همراه داشته باشد. علاوه بر این استفاده از این خدمات می تواند با هزینه های اضافی بعدی برای اصلاح مشکلات احتمالی ایجاد شده پس از عمل همراه باشد.

هر چند قیمت و هزینه جراحی زیبایی بینی می تواند گران به نظر برسد، اما نتایج به دست آمده پس از عمل در صورت موفقیت آمیز بودن می تواند توجیه کننده هزینه پرداخت شده باشد. عمل جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) می تواند ظاهر بینی شما را بهبود بخشد و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. به این ترتیب شما می توانید به نحوی زندگی کنید که در حالت عادی بدون ایجاد تغییرات مورد نیاز، امکان آن برای شما هرگز وجود نخواهد داشت.

توجه: هزینه های اعلام شده در این مقاله به صورت تقریبی است و  هزینه های دقیق با توجه به فرم بینی و منطقه جغرافیایی و تجربه و تخصص جراح متفاوت است. لذا برای اطلاع از هزینه های دقیق و قیمت عمل بینی مربوط به خودتان باید توسط پزشک انتخابیتون ویزیت شوید .

علت احساس فشار در گلو چیست؟

درمان خانگی بوی بد دهان ناشی از سینوزیت

از کجا بفهمیم نوزاد گوش درد است؟

چگونه خارش گوش را برطرف کنیم ؟

برداشتن گچ بینی بعد از رینوپلاستی درد دارد؟

علل جوش دردناک داخل گوش و درمان آن

درصورتی‌که نیاز به مشاوره و یا طرح پرسش از پزشک را دارید، فقط در بخش «از دکتر بپرسید» مطرح کنید.

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

وای هزینه های عمل بینی خیلی زیاده. این عددهایی که نوشتید تازه پاییناشه. من خودم خیلی دوست دارم بینیمو عمل کنم اما پولشو ندارم.

کسی دکتر خوب میشناسه برای عمل بینی. من خیلی گیج شدم برای انتخاب دکتر.

سلاممن پیش دکتر مجید کاظمی عمل کردم. ازش راضی هستمهم شکل بینیم همونی شد که میخوام، مشکلم توی نفس کشیدن هم برطرف شد

واوووووو چرا انقد هزینه عمل بینی بالاست من پارسال پیش یه دکتر نوبت گرفتم گفت چهار تومآن میشه الان که نوبتم شده میگه هزینه ها رفته بالا ۹ تومان میشه این انصاف نیست بخدا یک سال صبر کنی بعد نوبتت بشه ن تونی هزینه رو پرداخت کنی لغو بشی??????

اگه دکتری سراغ دارین که با چهاره الی پنج تومن اونم با نوبت عمل زود معرفی کنین ممنون میشم

دکتر آرش حقیقی تو کرج با سه تومن عمل میکنن.کارشون عالی.یه دونه شاکی هم نداره.

تو لرستان (خرم آباد) دکتری و نمیشناسید که هزینه کل عمل 3-4 تومن باشه ،(هزینه دکتر و بیمارستان)، کارش خوب باشه،راضی باشن،لطفا بگید،منم پولم کمه

سلام شماره تلفن لطفا

لطف میکنی شماره تماسشو بدی؟

واقعامیشه ادرسشوبدید

من 4 ماه قبل پیش دکتر احمد علی رجب پور عمل کردم. بینی من گوشتی بود. هزینه عملم 3میلیون و 8 شد. با اینکه فوق تخصص جراحی پلاستیک هست هزینه عمل هاش خیلی مناسبه و کارش هم عالیه، بینی ام خیلی قشنگ شد و مشکل تنفسی ام هم درست شد. مطبش سعادت آباد هست.

میشه ادرس دقیق و شماره تماسشو بهم بدین ؟خیلی لازم دارم

من خودم خیلی استرس دارم واسه عمل بینی و چندتایی دکتر هم رفتم ولی نمونه کاراشون واقعا دل چسب نیستن! کسی دکتر خوب میشناسه معرفی کنه؟ البته یکی از همکلاسیام رفته طراح طب خیلی خوب شده و الان منم اینجا دیدمش و میخوام برم ویزیت امیدوارم این سری دیگه بتونم عمل کنم

وای هزینه عمل بینی خیلی گرون شده من که خودم رفتم پیش دکتر فرشته عبدالمطلبی واقعا پزشک و جراح خوبیه و هزینه ای هم که میگریه نسبت به کارش واقعا به نسبت بعضیا خیلی منصفه و مناسبه .

دکتر سلام

زیبایی و جوانسازی به کمک فیلرها یا ژل ها+ فیلم (دکتر صمیمی)

راه های مقابله با ابتلا به زگیل تناسلی +ویدئو

تاثیر چاقی در فشار خون بالا

زگیل تناسلی از تشخیص تا درمان +ویدئو

برای چه بیماری هایی به متخصص اورولوژی مراجعه کنیم؟

عوارض و علل گذاشتن باطری قلب +ویدئو

جشنواره فجر

اعلام اسامی زدهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

جشنواره 37/ معرفی و گزارش نشست خبری فیلم سرخپوست

جشنواره 37/ معرفی فیلم متری شش و نیم به کارگردانی سعید

جشنواره 37/ معرفی فیلم شبی که ماه کامل شد اثر نرگس آبیار

جشنواره 37/ معرفی فیلم طلا به کارگردانی پرویز شهبازی

جشنواره 37/ معرفی فیلم ناگهان درخت به کارگردانی صفی یزدانیان

ویدیو های سلامت

بهترین روش کاشت مو sut است یا fut + ویدئو

عوامل موثر در افزایش قد بعد از بلوغ

شایع ترین سرطان در بین زنان

آیا اعتیاد به پورنوگرافی قابل درمان است؟

روش های خانگی رفع چین و چروک صورت +ویدیو

مطالب پیشنهادی

بهترین بره رژیم لاغری برای کاهش وزن

عمل لابیاپلاستی برای این زنان ممنوع است!

مزایا و عوارض لیزر موهای زائد چیست؟

هزینه اصلاح طرح لبخند چقدر است ؟

گردشگری سلامت یا توریسم درمانی چیست؟

آنچه را که باید درباره کاربرد اسکن استخوان بدانید

هزینه آزمایش ایدز چقدر است؟

چه زمانی تست پاپ اسمیر انجام شود؟

زگیل تناسلی از تشخیص تا درمان +ویدئو

بهترین روش کاشت مو sut است یا fut + ویدئو

روش های خانگی رفع چین و چروک صورت +ویدیو

عمل دماغ یکی از متداول ترین انواع جراحی زیبایی می باشد که از محبوبیت بسیار بالایی در کشور برخوردار است. یکی از پرسش هایی که معمولا بیماران قبل از جراحی بینی مطرح می کنند، این است که هزینه عمل دماغ چه میزان می باشد. هزینه عمل دماغ معمولا بر حسب نوع پوست بینی، و نوع بینی متفاوت می باشد. معمولا هزینه عمل بینی استخوانی کمتر از عمل گوشتی می باشد .البته فاکتورهای دیگری از جمله نوع و تجربه جراح ، محل انجام جراحی و فاکتورهای دیگر درهزینه عمل بینی موثر می باشند.

معمولا اگر بینی بیمار از پوست معمولی برخوردار باشد، هزینه عمل بینی کاهش می یابد ولی در صورتی که پوست بینی  ضخیم و دارای انحراف باشد هزینه افزایش می یابد. البته دکتر سامی در تلاش است در حد امکان با مشاوره های قبل و بعد از عمل، ویژگی های بینی فرد را شناخته و هزینه عمل دماغ را کاهش دهد. در کنار هزینه ، بسیاری از بیماران به دنبال یافتن بهترین جراح بینی هستند تا بتوانند عمل دماغ موفقی داشته باشند. در این میان بر اساس نمونه کارهای جراح و میزان رضایت بیماران قبلی می توان بهترین جراح بینی را مشخص کرد.

دکتر سامی در تلاش است عمل دماغ را به بهترین شکل ممکن و با ارائه سالم ترین نتیجه ارائه دهد تا بیمار مشکلاتی پس از عمل بینی نداشته باشد.

عمل زیبایی دماغ

افرادی  که می خواهند عمل دماغ انجام دهند می خواهند عملشان موفقیت آمیز باشد و با پرسش های مختلفی روبرو می شوند که چگونه می توانند این نوع جراحی را انجام دهند. به جز در نظر گرفتن هزینه عوامل مختلفی در عمل بینی موفق تاثیرگذار است که یکی از آن ها شرایط خود بیمار می باشد. دماغ استخوانی ، گوشتی ، معمولی و . هر یک دارای شرایط مخصوص به خود است. سعی کنید برای عمل دماغ موفق جراحی ماهر بیابید تا بتوانید این نوع عمل را با موفقیت پشت سر بگذارید.قیمت جراحی بینی گوشتی در تهران

عمل دماغ توسط دکتر سامی

سعی کنید برای جراحی بینی خود ،تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید عمل دماغ موفقی داشته باشید. یکی از راهکارهای یافتن بهترین جراح بینی مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد جراحی می باشد. دکتر سامی یکی از برترین جراحان بینی می باشد که سعی دارند سالم ترین و بهترین نتیجه را درعمل دماغ برای بیماران خود فراهم کنند تا بیماران مشکلاتی پس از عمل نداشته باشند.

جراحی زیبایی بینی

 

یک نوع جراحی که جهت زیبایی و تغییر ظاهری بینی مانند کوتاه یا بلند کردن طول بینی، تغییر شکل آن، کوچک کردن سوراخ‌ها و یا بالا بردن نوک بینی صورت می گیرد. عمل بینی رایج ترین نوع جراحی زیبایی می باشد ولی باید علاوه بر توجه به زیبایی بینی،از کیفیت و بهبود در سلامت اطمینان حاصل کرد زیرا بینی یکی از کاربردی ترین اعضای بدن است که عملکرد آن نقش حیاتی برای انسان دارد و اختلال درعملکرد آن می‌تواند مشکلات متعددی را به دنبال داشته باشد. با این حال این عضو در وسط صورت قرار گرفته و ایراد ظاهری آن از مابقی اعضای صورت به چشم می آید و باعث میشود زیبایی بقیه اجزای صورت دیده نشود.

جراحی زیبایی دماغ

توصیه می شود که دختران و پسران بعد از سن بلوغ این کار را انجام دهند. اکثر دختران در پایان ۱۶سالگی و پسرها در پایان ۱۸‌سالگی به بلوغ کامل میرسند و می‌توانند عمل رینوپلاستی انجام دهند. برای سنین بالای ۴۰ سال اگر فرد دارای سلامت جسمانی لازم باشد عمل رینوپلاستی انجام میشود.

جراحی بینی مانند تمام جراحی ها عوارضی به دنبال دارد. اگر مهارت جراح کافی باشد و فرد نکات لازم در ارتباط با مراقبت پس از عمل را رعایت کند عوارض جراحی به حداقل میرسد.

عوارض تنفسی: چسبندگی‌های داخل بینی و باقی ماندن تیغه انحرافی باعث مشکلات تنفسی می شود.

عوارض زیبایی: برداشته شدن بیش از حد قوز که موجب زینی شکل شدن بینی میشود. اصلاح نشدن کامل تیغه که موجب جداشدگی استخوان وغضروف میشود.

اکنون با پیشرفت های زیاد در بیهوشی، مسلما بیهوشی کامل از بی حسی موضعی بهتر است.

نمی توان نتیجه عمل دماغ را از قبل مشخص کرد زیرا عوامل تاثیرگذار زیاد می باشد . به طور مثال کیفیت پوست بینی و تبحر جراح که اصلی ترین موضوع  تعیین کننده نتیجه است.

جراحی زیبایی بینی

محدودیتی در تعداد عمل دماغ وجود ندارد ولی هرچه دفعات باشد احتمال عارضه میشود. عمل مجدد باید درصورت بروز مشکل و اختلال درعمل قبلی انجام شود و اگر با دقت و تکنیک خوب انجام شود، نتیجه عمل قبل را اصلاح میکند و شرایط را بهبود میبخشد.

در دنیای امروزعمل دماغ در بین تمام افراد بسیار رواج پیدا کرده است.

گروه اول انجام جراحی هایی می باشد که به منظور بهبود کارکرد بینی صورت می گیرد و بخش اعظمی از آن را اصلاح انحراف تیغه میانی بینی می باشد. سایر مسائل مثل پولیپ و تورم بافت های درونی بینی امکان دارد به جراحی های پیچیده تری احتیاج باشد که در اکثر موارد لازم است از روش های اندوسکوپیک بکار برده شود.

گروه دوم جراحی هایی می باشد که به منظور عوض شدن فرم خارجی بینی و بهبود زیبایی صورت می گیرد .

رینوپلاستی بینی

به دلیل افزایش درخواست های عمل بینی، پزشکان و افرادی که در این رابطه فعالیت دارند، سعی کرده اند  در این عرصه به پیشرفت بیشتری دست یابند. عمل بینی امروزه به عنوان یکی از جراحی های زیبایی رایج در بین مردم می باشد. به طور تقریبی ۲۷ درصد به جراحی بینی احتیاج دارند، لازم به ذکر است که این مورد به خود فرد نیز بستگی دارد. مواردی مانند کجی ‌بینی، بزرگی یا قوز بینی، انحراف بینی یا وجود زائده‌ در بینی به عمل جراحی نیاز دارد. عمل دماغ با دو هدف درمانی یا زیبایی بینی صورت می گیرد.

عمل دماغ برای زیبایی یا رینوپلاستی : هدف از این جراحی برطرف کردن مسائل و ایرادات ظاهری بینی از مانند قوز بینی، بزرگ بودن سوراخ های بینی و افتادگی سر دماغ می باشد.

عمل درمانی دماغ : با هدف بهتر کردن کارکرد طبیعی بینی و برطرف کردن مشکلاتی مثل پولیپ بینی ، سپتوم یا انحراف بینی صورت می گیرد.

عمل زیبایی دماغ

در دنیای امروز ما یکی از جراحی های بسیار پر طرفدار، عمل زیبایی بینی می باشد. می توان گفت بینی تمام افراد یک بخش بسیار مهمی در ظاهر و همچنین تنفس آنها به شمار می رود. از این رو بسیاری از افراد که دارای نواقص و ایراداتی در بینی خود می باشند این عمل را انجام می دهند. بینی افراد طبق نوع پوست و ساختار کلی به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم می شود.     بینی های استخوانی از بافت و غضروف محکم و پوست نازک تشکیل شده اند. در عمل دماغ استخوانی ، جراح با برداشتن و منتقل کردن غضروف بینی به دماغ شکل مناسب می دهد. بینی های گوشتی بافت و غضروف ضعیفی دارند و ویژگی مهم این نوع دماغ ها ،پوست ضخیم و چرب در سر بینی است . قبلا جراحی بینی گوشتی با نتایج خوبی همراه نبود و علتش شیوه ای بود که جراحان بینی در انجام تغییرات از آن استفاده می کردند. در گذشته شیوه به صورت کاهنده بود و اشکال بینی با تراش دادن غضروف و بافت بینی برطرف می شد ولی در حال حاضر با ایجاد استحکام در غضروف بینی از افتادگی و بازگشت اشکال بینی پیشگیری می شود.

عمل بینی گوشتی

 

در همه جای دنیا جراحی زیبایی بینی ،برای بهبود شکل ظاهری بینی و زیباتر شدن نیز انجام می شود. بینی دارای ساختار بسیار پیچیده ای می باشد و این پیچیدگی در هر فرد با توجه به نوع پوست و ساختار صورت آن متفاوت می باشد. هدف از جراحی زیبایی بینی انجام درخواست های واقع بینانه بیمار بر اساس پارامترهای پزشکی و زیبایی شناسی می باشد. در صورتی که هم بیمار و هم پزشک به این خواسته برسند از نتیجه کار احساس رضایت می کنند و اگر این گونه نباشد مسائلی برای هر دو بوجود می آید.

کوچک کردن سایز بینی متناسب با صورت


دماغ همه افراد متشکل از یک ساختمانی با گوشت،غضروف و پوست می باشد. تمام افراد دارای دماغ های متفاوت با شکل ها و پوست های مختلفی هستند و این موضوع در نتیجه عمل دماغ آنها بسیار تاثیر گذار می باشد. برخی از بينی ها به بينی گوشتی معروف می باشند كه ویژگی آنها شامل بينی پهن همراه با پوست ضخيم و بافت غضروفی اندک می باشد. طریقه اصلاح بینی گوشتی با شیوه جراحی بينی استخوانی فرق دارد. در جراحی بينی گوشتی از شیوه تقويت ساختمان بينی به منظور افزايش حمايت از بافت های نرم بينی لازم می باشد و از این روش بکار برده می شود . همچنین جراحی این مدل بینی به وسیله تکنیک های جدید ، نتایج خوبی را به همراه دارد.

عمل زیبایی بینی و رفع قوز بینی

هر چه که زمان می گذرد افراد به سمت جراحی زیبایی سوق داده می شوند و هر روزه با افزایش انواع زیادی از جراحی ها رو به رو می شویم. جراحی بینی یکی از انواع جراحی های زیبایی می باشد که نسبت به انواع دیگر با استقبال بیشتری روبرو شده است. یک جراح پلاستیک خوب و ماهر ، حفظ سلامتی بیمار برایش از اهمیت زیادی برخوردار است و کلیه آزمایشات لازم را به بیمار تجویز می کند تا از وضعیت جسمی و عمومی او به درستی مطلع شود. با تکنیک های روز دنیا آشنا است و به آنها به صورت کامل مسلط می باشد و اطلاع داشته باشد چه تکنیکی بر اساس شرایط بیمار ، مطلوب تر است . همچنین متخصص زیبایی ماهر و خوب نباید در انجام تغییرات زیاده روی کند .

رینوپلاستی

بعد از عمل بینی در زمان نقاهت باید مواظب باشید تا ضربه ای به بینی شما وارد نشود. بعد از گذشت چند روز اول شما می توانید مطالعه کنید و تلویزیون بیبنید. در هفته های اول بعد از جراحی بینی حس خواهید کرد که بینی شما کیپ شده است.  کبودی دور چشم ها تا دو روز پس از جراحی بینی بیشتر می شود و بعد به صورت تدریجی کاهش می یابد و از بین می رود. در هفته اول پس از جراحی ،از انجام فعالیت های شدید خودداری و حتی متوقف کنید و استراحت کنید تا دوران نقاهت و بهبودی شما کمتر شود. همچنین تلاش کنید از بینی عطسه نکنید و یا از زور زدن و خم و راست شدن، گریه کردن، خندیدن شدید و غیره خودداری کنید، زیرا موجب ورم بینی می شود.

رینوپلاستی بینی گوشتی

رینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی بینی  نوعی عمل زیبایی به شمارمی آید که در موارد جهت زیبا شدن بینی یا بازسازی و ترمیم آن مورد استفاده قرار می گیرد. عمل زیبایی بینی مانند سایر عمل های جراحی می‌تواند همراه با عوارض باشد. از عوارض رینوپلاستی می‌توان به خونریزی بینی، عفونت یا واکنش منفی در برابر ماده‌ بیهوشی اشاره کرد. خطرات احتمالی دیگر و عوارض جراحی بینی عبارتند از:قیمت جراحی بینی گوشتی در تهران

خون دماغ شدن مکرر – تنفس با مشکل از طریق بینی – بی‌حسی شدن به صورت دائم درون و اطراف بینی – ایجاد شکل ظاهری تقارن و غیر یکسان در بینی – وجود درد، تغییر رنگ یا وجود ورم دائم در بینی -اثر زخم

عمل زیبایی بینی


جراحی پزشکی که به منظور زیبایی یا از بین بردن آسیب‌های ظاهری در قسمتی از صورت یا بدن انجام می گیرد، جراحی زیبایی گفته می شود. جراحی زیبایی انواع زیادی دارد که عبارتست از: جراحی  زیبایی بینی ، جراحی زیبایی پستان ، از بین بردن  افتادگی پلک‌ ، کاشت پستان، برجسته کردن لب‌ ، برجسته کردن  گونه‌ و غیره.  ولی اگر این جراحی همراه با مشاوره با یک جراح با مهارت و با تجربه صورت گیرد، می تواند موجب شود بسیاری از ناراحتی ها و اختلالات موجود در بینی مثل قوز بینی، افتادگی سر بینی و یا زاویه دار شدن آن، بزرگ بودن سایز سراخ های بینی و سایر مشکلات رایج بینی را رفع کند.

جراحی زیبایی بینی

بخش های بااهمیت بینی از استخوان و غضروف ساخته شده است. در حقیقت ستون های اساسی بخش بالایی بینی از استخوان ایجاد شده است و ستون های اساسی بخش پایینی بینی را غضروف تشکیل می دهد. به طور تقریبی ۷۵% تغییراتی را که یک جراح زیبایی بر روی بینی به وجود می آورد، در نتیجه انجام تغییرات بر روی غضروف بینی می باشد. انجام جراحی روی غضروف های بینی برای تقویت و استحکام آنها و ایجاد تغییر بر روی قسمتهایی از آن صورت می گیرد (به طور مثال در صورتی که اندازه نوک بینی بزرگ باشد جراح زیبایی با برداشتن بخشی از غضروف نوک بینی آن را کوچک می کند و در صورتی که فرد دارای افتادگی در قسمت نوک بینی باشد از طریق گذاشتن غضروف در قسمتهای پایین بینی ، ستون های قوی در زیر بینی به وجود می آورند که موجب برطرف شدن افتادگی بینی می شود.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

22725195 – 21 22725171 -21 با ما در ارتباط باشید

 

 

 

یکی از اعمال پروتز مهم که چانه را خوش حالت می کند. یک متخصص گوش و حلق و بینی با باور اینکه متخصصین گوش حلق بینی توانایی انجام جراحی بینی را دارند پروتز چانه و لیفت ابرو که مربوط به جراحی لیفت می باشد و همچنین عمل بینی گوشتی که با داشتن یک بینی گوشتی مناسب می باشد. متخصص جراحی زیبایی و جراحی بینی را دکتر های متخصص بینی تشکیل می دهند. جراحی زیبایی بینی خود را به تیغ بسیاری از جراحان جراحی متخصصان زبردست جراحی پلک ، جراحی زیبایی علم پزشکی ، بهترین جراح بینی از نظر مردمی و نظرسنجی عمومی.لیپوماتیک ، جراحی پلک ، جراحی شکم ، جراحی سینه ، لیفت صورت ، جراحی بینی

نخست یک مجله اینترنتی و نخستین بانک اطلاعاتی علمی، عکاسی یکی از روش های عکاسی مدرن که با صنعتی تلفیق و یک عکاسی تبلیغاتی را بوجود را باور دارند می آورد. بانک املاک سکان بانکی مملو از اطلاعات املاک و مشاورین املاک و خانه های آپارتمانی که ساکنان آن مسکونی و اداری و غیره می باشد. خرید ماشین حساب مهندسی آخرین مورد این مقاله می باشدکه با ماشیت حساب کاسیو ترکیب ترکیب پزشکی شده است.


تمام حقوق برای دکتر سامی محفوظ است

9

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *