اینها رو بخوان سالم بمان :

 

 همانطور که مي دانيم يکي از اهداف تشکيل دفاتر پيشخوان خدمات دولت ، کوچک سازي دولت و کاهش امور بوروکراسي اداري و تلف نکردن وقت شهروندان و تسريع و تسهيل در انجام اموراتشان و ارائه ي خدمات بهتر مي باشد بدون شک حمايتهاي مادي و معنوي از نهاد غير دولتي دفاتر پيشخوان مستقيما در کيفيت ارائه ي خدمات دولتي برون سپاري شده از طريق اين نهاد را تقويت نموده و رضايت شهروندان را در پي خواهد داشت .

 راهکار تقويت بخش خصوصي در گرو تلاش در واگذاري خدمات بيشتر و بهتر و ساماندهي اين دفاتر از نظر حقوق و مزايا و مي باشد. تا مديران دفاتر با انگيزه و خلاقيت بيشتر و بهتر در اين حوزه فعاليت نموده و بيش از اين شاهد ضرر و زيان خود در اين بخش نباشند و با  تسهيل در دريافت خدمات و رفع نيازهاي شهروندان به تقويت بيشتر اين بخش بپردازند.

حجم بسيار زياد مراجعه کنندگان پرداخت عوارض خودرو و بزرگي محدوده جغرافيايي و کم بودن مراکز ارائه خدمات، موضوع برون سپاري ارائه اين خدمت توسط گروه فناوري اطلاعات همفکران مطرح شد و با زحمت و تلاش مديران و کارشناسان توانمند بسياري طي يک کار گروهي بسيار منسجم، طراحي، توليد و عملياتي شد.

و با عنايت به همکاري هاي موفق اين شرکت با دفاتر پيشخوان دولت در زمينه ي اجراي پروژه هاي ملي و همسو با منافع اين نهاد، افتخار دارد تا بار ديگر امكان خدمت ديگري را در قالب واگذاري خدمات سازماني به مردم، از طريق دفاتر پيشخوان خدمات و انتشار آن در سطح کشور فراهم آورد.پرداخت اینترنتی عوارض خودرو اهواز

بر همين اساس مديران محترم دفاترخدمات پيشخوان دولت بر اساس مجوزها و اطلاعات ارسالي خود به شرکت همفکران، به راحتي و پس از دريافت آموزشهاي لازم، دسترسي لازم براي کار با سامانه الکترونيکي پرداخت عوارض خودرو را از واحد مديريت دفاتر و کاربران اين شرکت دريافت و اطلاعات آنها به سامانه افزوده مي‌شود.

شايان ذکر است در جهت تسريع راه اندازي اين سيستم در سراسر کشور و اخذ مجوز هاي لازم از شهرداريهاي محل ، دفاتر خدمات پيشخوان در حوزه ي شهرداري محل اقامت خود مي توانند ضمن اعلام آمادگي به عنوان نماينده‌ي اين شرکت، اقدام به پيگيري لازم جهت راه اندازي اين سيستم و دريافت سرويس پرداخت عوارض خودرو نمايند.

تهران، ميدان آرژانتين، خيابان احمد قصير، خيابان بخارست هشتم، پلاک 8، واحد 1

کدپستي: 1514716516

158758113

21-42673

21-88171356

info@hamfekrangroup.ir

حریم خصوصی|قوانین و مقررات

چهارشنبه 1 اسفند 1397 – 18:9

نحوه نصب برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض

مرحله 1 : محل نصب برچسب وسط شیشه جلو، از سمت داخل خودرو، پشت آینه در ناحیه نقطه سیاه و با فاصله از قاب بالایی شیشه می‌باشد،به گونه‌ای که نوشته روی برچسب از داخل خودرو قابل خواندن باشد.

 

پرداخت اینترنتی عوارض خودرو اهواز

مرحله 2 : بدون برداشتن روکش محافظ چسب و با قرار دادن و جابجا کردن برچسب روی شیشه مکان مناسب را پیدا کنید. دقت داشته باشید برچسب باید به صورت افقی طوری قرار گیرد که مزاحم دید راننده نشود.

 

مرحله 3 : حال محل قرار دادن برچسب را چربی زدایی، تمیز و خشک کنید.

 

مرحله 4 : با گرفتن لبه‌های برچسب، روکش محافظ چسب را بردارید و تا حد امکان مراقب باشید که قسمت چسبناک را لمس نکنید.

مرحله 5 : برچسب را در ناحیه نقاط سیاه شیشه جلو و پشت آینه جلو قرار داده و به آرامی سرتاسر آن را فشار دهید.  

 

* توجه : کمی تفاوت در زاویه نصب برچسب، اشکالی در عملکرد سیستم ایجاد نمی کند.

** توجه : در نصب برچسب کاملا دقت کنید زیرا پس از نصب، جدا کردن آن از شیشه موجب از بین رفتن برچسب و عدم عملکرد صحیح آن می شود و نیاز به خرید برچسب جدید خواهد بود.

مرحله 6 : یک نمونه از نصب صحیح برچسب.

نکته مهم : در برخی از خودروها شیشه جلو با آلیاژ فلزی مقاوم شده است و ناحیه بدون آلیاژ فلزی با نقاط ریز سیاه مشخص شده است. قابل ذکر است آلیاژ فلزی باعث اختلال در عملکرد برچسب می‌شود بنابراین در این خودروها کاملا دقت کنید برچسب را در ناحیه نقاط سیاه نصب کنید.

 

 

مرکز ارتباطات مردمی:   6188-21

مراکز تماس: 82931-21   و 64571-21

info@bank-maskan.ir

تهران – میدان ونک – خیابان ولیعصر- نرسیده به خیابان میرداماد – خیابان عطار – پلاک ۱۴-کدپستی 1994763811

 

در این قسمت شما می توانید بر اساس شماره موتور یا شماره شاسی خودرو مورد نظر خود را پیدا کنید.شماره موتور یا شماره شاسی خودرو را وارد کرده و بعد از پر کردن عبارت محاسباتی بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.در
صورتیکه خودرو مورد نظر خود را پیدا نکردید، اگر خودرو شما تا کنون هیچ پرداختی
عوارض خودرو نداشته است می توانید در قسمت تشکیل پرونده ، اقدام به تشکیل پرونده
خوداظهاری نمایید.توجه داشته باشید در صورت مغایرت اطلاعات ، با مراجعه به یکی از
مراکز ذکر شده در راهنمای سایت نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید. پر
کردن یکی از موارد شماره شاسی یا شماره موتور برای عملیات جستجو کافی می باشد1

اینها رو بخوان سالم بمان :

پاسخی بگذارید