دسته‌ها
دارو

داروی ترک اعتیاد به شیره تریاک

خواص دارویی و گیاهی

آدرس موردنظر یافت نشد


بازگشت به صفحه اصلی

آدرس موردنظر یافت نشد


بازگشت به صفحه اصلی

31-32244115

پزشکان و متخصصان حاضر در مرکز بستری ترک اعتیاد نگین با فراهم آوردن محیطی آرامش بخش، سلامتی را برای شما به ارمغان می آورند.

آشنایی با روند درمان مجموعه

تلاش مجموعه نگین پاک زندگی فراهم آوردن محیطی با نشاط برای بیماران است. به منظور آشنا شدن با روند درمان بیماران در مجموعه نگین به مراجعه فرمایید.

داروی ترک اعتیاد به شیره تریاک

نظرات و پیشنهادات سازنده شما

در صورتی که درباره روند کار مجموعه و یا مطالبی که در سایت قرار میگیرد نظری دارید، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق این صفحه با ما در میان بگذارید.

پیگیری روند درمان بیماران

شما می توانید روند درمان بیمار خود ر از طریق سایت پیگیری نمایید. بدین منظور اطلاعات بیمار خود را در این صفحه وارد نمایید.

پیش ثبت جهت بستری بیمار

جهت انجام عملیات ثبت و وارد کردن اطلاعات اولیه فرم های موجود در این صفحه را با دقت تکمیل نمایید.ما پس از مطالعه اطلاعات ارسالی با شما تماس خواهیم گرفت.

درمان و نگهداری از بیماران دچار اختلالات روانی از جمله دشوارترین و نیز ضروری ترین بخش های خدمات پزشکی می باشد که  نیاز به کادر تخصصی مجرب و پرسنل دوره دیده دارد . همچنین به دلیل گسترش روز افزون مصرف مواد اعتیاد آور (مخدر و محرک ) درجامعه و پیچیده بودن روش های درمان اعتیاد، فراهم نمودن فضای درمانی با امکانات و تجهیزات لازم و تیم ویژه چند تخصصی متشکل از روانپزشک، متخصص بیهوشی، پزشک عمومی، روانشناس، روان پرستار و بسیار حائز اهمیت می باشد.

در مرکز ترک اعتیاد نگین 

انجام نمی شود

روش های ترک شیره تریاک

قبلا در مورد شیره تریاک و عوارض مصرف شیره تریاک با هم صحبت کرده ایم و به شما توضیح داده ایم که این ماده مخدر چطور عمل می کند و چه عوارضی دارد. در این مطلب قصد داریم که روش های نوین ترک اعتیاد شیره را برای شما بازگو کنیم و شما را در مسیر بهبودی راهنمایی کنیم.

از طرفی از آنجا که تاثیرات و عوارض تریاک و شیره تریاک خیلی با هم مشابه هستند شما می توانید مطالب زیر را به عنوان مطلب راهنما مطالعه کند.

مصرف تفننی یا تفریحی تریاک چه عوارضی دارد؟

ترک تریاک چند روز طول می کشد

برای ترک اعتیاد تریاک چه بخوریم

(UROD)  جدید ترین راه سم زدایی برای مصرف کنندگان تریاک است. در این روش از داروی آنتاگونیست به اندازه زیادی استفاده می شود که افرادی که قصد ترک اعتیاد دارند و از دارو استفاده می کنند را بیهوش می کند، دلیل این موضوع هم این است که این دارو برای افرادی که دارای اعتیاد شدید هستند و تحمل خماری برایشان سخت استفاده می شود و با استفاده از این دارو می توانند به راحتتر خماری را تحمل کنند.

در این روش ترک اعتیاد فرد روز به روز مصرف خود را پایین می آورد و کم کم در طول زمان مصرف خود را به صفر می رساند. یکی از مواردی که باید در این روش حتما به یاد داشته باشید این است که با خود صادق باشید و به عنوان مثال اگر روزی عصبانی تر از حد معمول بودید مصرف خود را بالا و پایین نبرید.

در این روش فرد بدون هیچ کمک و جایگزینی تریاک را ترک می کند، البته باید بدانید آمار ماندگاری فرد در پاک بودن و عدم مصرف مواد در این روش پایین است.

می توان گفت بهترین روش ترک اعتیاد مواد مخدر مراجعه به مراکز بستری ترک اعتیاد است. دلیل این موضوع این است که: ” از آنجایی که اعتیاد به عنوان یک بیماری شناخته شده است و باید حتما در نظر داشته باشید که برای در مان بیماری خود حتما باید پیش متخصص بروید و به عبارتی کار را به کاردان بسپارید” در این روش فرد بیمار (در مراکز ترک اعتیاد، فرد معتاد دارای بیماری است و با او مانند کمپ ها بد رفتاری نمی شود) در مراکز بستری ترک اعتیاد بستری شده و همه ی مراحل ترک اعتیاد او زیر نظر پزشک معالج انجام می شود. دیگر مزایای استفاده از این روش ترک اعتیاد عبارتند از:

برای آگاهی در مورد مورد آخر پیشنهاد می دهیم که مطلب منظور از اعتیاد روحی روانی به مواد مخدر چیست؟ را مطالعه کنید.

ترک اعتیاد شیره تریاک با این روش بسیار مسیر را برای شما راحت می کند ولی حتما باید به یاد داشته که این کار را حتما باید زیر نظر یک پزشک متخصص انجام دهید. ضمنا می توانید در ای مورد مطلب زیر را مطالعه کنید.

 بوپرنورفین مسکن قوی برای ترک اعتیاد

مقدار زمان خماری در اثر قطع مصرف شیره تریاک به میزان مصرف و زمان مصرف شما بستگی دارد. خماری شیره تریاک ممکن است به حدی از لحاظ روحی و جسمی شما را آزار دهد که دوباره به مصرف مواد مخدر بازگردید. ولی باید به یاد داشته باشید که بعد از تحمل این دوره شما قسمت سخت کار را انجام داده اید و می توانید تا آخر عمر خود از بند هرگونه اعتیاد آزاد باشید.

به دلیل گسترش روز افزون مصرف مواد اعتیاد آور ( مخدر و محرک ) درجامعه و پیچیده بودن روش های درمان اعتیاد، فراهم نمودن فضای درمانی با امکانات و تجهیزات لازم و تیم ویژه چند تخصصی متشکل از روانپزشک، متخصص بیهوشی، پزشک عمومی، روانشناس، روان پرستار و بسیار حائز اهمیت می باشد .

پربازدیدترین مقالات پزشکی و ترک اعتیاد

مشاهده کامل مقالات

آخرین اخبار پزشکی و ترک اعتیاد

مشاهده کامل اخبار

ترک اعتیاد

اطلاعات تماس مرکز ترک اعتیاد

اصفهان خیابان شمس آبادی ، جنب بیمارستان سینا ، بن بست نواب ، مجتمع کیان ، طبقه 3

داروی ترک اعتیاد به شیره تریاک

32244115-31

ساعت تماس: 9 الی 14 و 16 الی 2

ساعت کاری دفتر: شنبه تا چهار شنبه 15:3 الی 2:3

اصفهان ، خیابان آبشارسوم کیلومتر25جاده زیار، شهرزیار(میدان امام رضا ) به طرف جاده ورزنه کیلومتر1 جاده ورزنه ابتدای روستای تاریخی برسیان طبقه فوقانی درمانگاه سوم شعبان مرکزبستری ترک اعتیاد نگین

ساعت پذیرش مرکز بستری از ساعت 9 الی 14


پیوندهای مرتبط با مرکز ترک اعتیاد

 پونه مدیا

1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *