دسته‌ها
دارو

دانلود جزوه شناسایی سیستم ها

دانلود جزوه شناسایی سیستم ها
دانلود جزوه شناسایی سیستم ها

 

کتاب شناسایی سیستم دکتر عیسی پور

حل تمرین کتاب شناسایی سیستم دکتر عیسی پور

دریافت جدیدترین پروژه ها و مقالات

بعد از مشترک شدن ، برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد که در آن ایمیل یک لینک جهت تایید اشتراک خود می باشد. برای تایید اشتراک خود روی لینک کلیک کنید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید اینجا را کلیک کنید

عنوان پایان نامه  :  بررسی حقوقی کودک آزاری

قالب بندی :  Word

دانلود جزوه شناسایی سیستم ها

قیمت :   رایگان

شرح مختصر :  نقطه مشترک در تمام جرائم علیه کودک این است که کسی که مرتکب چنین عملی می شود یا قصد از بین بردن و کشتن تدریجی کودک را دارد یا قصد ایجاد رعب و وحشت در دل او. نتیجه ای هم که او از این اعمال مجرمانه می خواهد، این است که کودک راز جنایات او را فاش نکند و اینکه با از بین رفتن کودک و مرگش، مسیر ارتکاب و تداوم جرم و جنایت او هموار گردد. کودک، انسان کاملاً بی گناهی است که هیچ قدرت دفاعی ندارد. علاوه بر این، والدین هم به شکلی در آزار کودک سهیم هستند و جرم و جنایت علیه کودک با چراغ سبز آنها انجام می شود.

کودک آزار نه تنها به خاطر اینکه کودکی را آزار داده مجرم است و مستحق کیفر، بلکه او به خاطر جرائمی که قبل از کودک آزاری مرتکب شده و کشف نگردیده هم قابل مجازات است. بدین معنا که هرجا که کودک آزاری دیدیم، باید متوجه شویم که آزاردهنده ، جرائم یا جنایات دیگری هم مرتکب شده که از مجازات آن عمل یا اعمال تا آن زمان گریخته است یا نه.

کودکان در شرایط کاملاً بی دفاعی مورد تعرض قرار می گیرند و والدین آنها هم هیچ دفاعی از کودک خود نمی کنند و به تعرض به کودک خود رضایت داده اند. لذا شایسته است جامعه با وضع قانون مناسب به حمایت بیشتری از حقوق کودکان برخیزد و مجازات کودک آزاری را صرفا به دیه محدود نکند. در واقع ضرب و جرحی که علیه کودک شده است شروع به قتل اوست . اگر هم کودک از مرگ فیزیکی به شکلی نجات پیدا کند، صدمات روحی که کودک بر اثر آزار و اذیت، آن هم گاهی اوقات در جلو چشمان والدین خود دیده است، عواقبی به مراتب بدتر از مرگ کودک برای جامعه دارد.

کودکی که آزار دیده است یا فردی ترسو و منزوی و منفعل خواهد شد یا دست به انتقام از جامعه خواهد زد. اگر راه دوم را پیش گیرد، دامنه جنایات در آینده در جامعه افزایش چشمگیری پیدا خواهد نمود. به عبارت دیگر جامعه از یک طرف جنایت علیه کودک را با کم توجهی و مجازات خفیف تحمل نموده و سپس در یک زمان دیگر یعنی زمانی که همان کودک بزه دیده بزرگ شده و درصدد انتقام برآمده است اقدام به مقابله با او می کند. کم  توجهی جامعه به این موضوع خسارات زیاد و جبران ناپذیری را برای جامعه در آینده به وجود خواهد آورد.

مجازات ها در تمام جوامع، مبارزه با معلول است و نه با علت و علت اینکه جوامع بشری نتوانسته اند ریشه جرم و جنایات را با وجود تلاش های زیاد بخشکاند در مبارزه اجتناب ناپذیر و بعضاً نادرست او با معلول نهفته است. اما مبارزه جامعه با کودک آزار دیده که در بزرگسالی به عصیان رسیده ظلم مضاعفی است بر جامعه . برای اینکه در آینده به افراد مجرمی برخورد نکنیم که به علل بزه دیدگی و تحقیر در کودکی دست به جنایت می زنند، شایسته است اکنون با شدت بیشتری با کودک آزاری مقابله کنیم. فراموش نکنیم که مجازات، اقدامی مؤثر در کوتاه مدت است و می تواند به فرهنگ سازی جامعه کمک کند.

فهرست :

مقابله با کودک آزاری

ریشه های کودک آزاری

نقدی بر بند ۱ ماده ۵۹ قانون مجازات اسلامی

نقد بند ماده ۵۹ قانون مجازات اسلامی

تعریف کودک آزاری و کودک آزاری جنسی

ویژگیهای اصلی کودک آزاری جنسی

سوءاستفاده جنسی از کودک

رضایت فرد ( کودک ) در رابطه جنسی

توریسم جنسی یا گردشگری جنسی

قاچاق کودکان

تفخیذ

مساحقه

تقبیل و مضاجعه

حضانت

مسئله ولایت قهری پدر و جد پدری نسبت به اولاد خود

به ازدواج در آوردن دختران در سنین پائین

نتیجه گیری

منابع

عنوان جزوه  :  جزوه و پاورپوینت ساختمان داده ها

قالب بندی :  پاورپوینت

قیمت :   رایگان

شرح مختصر :  ساختمان داده‌ها یا داده ساختارها از بنیادی‌ترین مباحث مورد نیاز جهت یادگیری و درک بسیاری از مفاهیم عمده در علوم رایانه است. سازمان‌دادنِ داده‌ها به یک طریق خاص و بر پایهٔ مدل منطقی یا ریاضی که به منظور استفادهٔ بهینه از داده‌ها صورت می‌گیرد را یک داده ساختار می‌گویند. داده ساختارها انواع گوناگونی دارند که هر کدام مناسب برنامه‌های مختلفی هستند. ساختمان داده‌ها روش‌های ذخیره داده‌ها در رایانه با هدف دسترسی آسان‌تر و بهینه تر است در حالیکه الگوریتم روشی به منظور حل مسئله به وسیله کامپیوتر است.

آشنایی با «ساختمان داده‌ها» (Data Structures) از جمله نیازهای دانشمندان داده، مهندسان داده، داده‌کاوها، کارشناسان یادگیری ماشین و برنامه‌نویس‌ها محسوب می‌شود. مهندسین نرم‌افزار بیش از ۴۰ سال است که با انواع ساختارهای داده سر و کار دارند، از این رو در اغلب مسائل موجود در داده‌کاوی، یادگیری ماشین و برنامه‌نویسی نیاز به داشتن درک عمیقی از ساختمان داده‌ها وجود دارد. اهمیت این مبحث تا حدی است که در بسیاری از مصاحبه‌های استخدام پرسش‌هایی پیرامون آن مطرح می‌شود.

ساختمان داده‌ها برای ذخیره‌سازی داده‌ها به شکل سازمان یافته قابل استفاده هستند. از آنجا که داده حیاتی‌ترین موجودیت در علم کامپیوتر است، ارزش واقعی ساختمان داده‌ها روشن است. اهمیتی ندارد که کارشناس در حال حل چه مساله‌ای است، از هر رو به نوعی با داده سر و کار دارد. از جمله مسائلی که کارشناسان به آن‌ها می‌پردازند می‌توان به حقوق کارمندان یک سازمان، قیمت سهام، لیست خار و بار و یا حتی یک راهنمای تلفن ساده اشاره کرد. بر اساس سناریوهای گوناگون، داده‌ها را باید در فرمت (قالب) خاصی ذخیره کرد. ساختمان داده‌های گوناگونی وجود دارند که پاسخگوی نیازهای کاربران جهت ذخیره‌سازی داده‌ها در قالب‌های گوناگون هستند.

این فایل شامل این فایل شامل ۳۲۰ اسلاید آموزشی در ساختمان داده ها بوده و تقریبا اکثر سرفصل های این درس مهم را دربر میگیرد

 

عنوان پایان نامه  :  سیستم های خبره

قالب بندی :  PDF

دانلود جزوه شناسایی سیستم ها

قیمت :   رایگان

شرح مختصر :  هوش مصنوعی دانش ساخت ماشین ها یا برنامه های هوشمند است تعریف دیگری که ازهوش مصنوعی می توان ارائه داد به قرارزیراست :

هوش مصنوعی شاخه ا ی است ازعلم کامپیوترکه ملزومات محاسباتی واعمالی همچون ادراک (perception ) –استدلال (reasoxing ) –یادگیری (Learning ) را بررسی می کندوسیستمی جهت انجام چنین اعمالی ارائه می دهد. وهمچنین مطالعه روش هایی است برای تبدیل کامپیوتربه ماشینی که بتواند اعمال انجام شده توسط انسان راانجام دهد.آیا تنها این نکته که هوشمندترین موجودی که می شناسیم انسان است کافی است تا هوشمندی را به تمام اعمال انسان نسبت دهیم اما حداقل توجه به این نکته کاملاً واضح ، لازم است که برخی از جنبه های ادراکی انسان مثل شنیدن و دیدن کاملاً ضعیف تر از موجودات دیگر است .

هوش مصنوعی فن آوری پیشرفته ا ی است که اخیراً از سوی محققان علوم مختلف مورد توجه زیادی قرار گرفته است و هوش مصنوعی در واقع روشی است که زیربنای لازم برای انجام عملیات هوشمند توسط انسان توسط کامپیوتر را فراهم می آورد. یکی از کاربردهای عمومی هوش مصنوعی سیستم های خبره هستند. سیستمهای خبره ابزارهای کامپیوتری هستند که همانند یک متخصص در حوزه تخصصی خود در مسائل مربوط به آن حوزه مشاوره می دهند و در صورت لزوم تصمیم گیری می نمایند . کاربردهای اصلی هوش مصنوعی عبارتند از :

الف) پردازش زبان طبیعی (ترجمه ، خلاصه سازی ، محاوره زبان طبیعی)

ب) اثبات قضایا (اثبات وجود / عدم وجود ویژگی های مورد نظر)

ج) سیستم های بنیادی

د) پردازش صوت و تصویر

هـ) برنامه ریزی و هدایت رباط

و) سیستم های خبره

ز) عامل های نرم افزاری

در طراحی و ساخت سیستم های خبره افراد زیر به صورت گروهی با هم کار می کنند.

الف)متخصص دامنه: کسی که دانش و فن کافی در زمینه خاصی را دارد .

ب) مهندس دانش: شخصی که طراحی، ساخت وآزمایش سیتم خبره را به عهده دارد.

ج) کاربر: شخصی که با سیستم کارخواهد کرد و پذیرش نهایی سیستم بستگی به نظر او دارد.

فهرست :

فصل اول : تاریخچه مختصری از سیستم های خبره و هوش مصنوعی

فصل دوم : مفاهیم اساسی سیستم های خبره

فصل سوم : نمــایــش دانــش

 

عنوان مقاله  :  موتورهای الکتریکی

قالب بندی :  Word

قیمت :   رایگان

شرح مختصر :  امروزه موتورهایی که برای کار با منبع یکفاز طرح می شوند با انواع مختلف ساخته شده و در منازل ادارات ، کارخانه ها ، کارگاه ها و شرکتهای تجارتی و غیره بطور وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند .

موتورهای کوچک مخصوصاً با قدرت کسر اسب بخار کاربرد فراوان دارند بطوریکه پیشرفت محصولات جدید سازندگان سفینه های فضائی ، هواپیماها ، ماشینهای تجارتی ، ماشین های ابزار و غیره در سایه طرح موتورهای با قدرت کسر اسب بخار امکان پذیر می باشد.

چون لزوماً عملکرد و موارد استعمال موتورها بسیار گوناگون است صنعت تولید موتور در زمینه انواع چنین موتورهائی تکامل پیدا کرده بطوریکه برای هر زمینه ای طرحی موجود است.

موتورهای یکفاز را میتوان بسته به ساختمان و روش راه اندازیشان تقسیم بندی کرد .

۱- موتورهای القاء- القاء یکفاز انشعابی- القاء یکفاز انشعابی خازنی- با قطب چاکدار

۲- موتورهای ریپولسیون ( موتورهای القائی )

۳- موتورهای سری جریان متناوب

۴- موتورهای سنکرون بدون تحریک

در این مجموعه سعی بر این شده است که ساختمان- طرز کار و کاربرد انواع موتورهای یکفاز تا حد نیاز دانشجویان کاردانی مورد بررسی قرار گیرد.

فهرست :

موتورهای القاء یکفاز

ساختمان و طرز کار موتورهای القاء یکفاز

تئوری میدان دوگانه دوار

تئوری میدانهای متقاطع

موتور القاء یکفاز با راه اندازی خودبخود

موتور القاء با راه انداز خازنی

محاسبات سیم بندی موتورهای یکفاز با سیم بندی استارت موقت

محاسبه تعداد دور کلافهای موتورهای یکفاز

انواع موتور الکتریکی با خازن راه انداز

موتور خازنی

موتور خازنی تک مقدار

موتور خازنی دو مقدار

موتورهای یکفاز با قطب چاکدار

موتورهایی که از طریق رتور راه اندازی می شوند

موتور های ریپولسیونی ( دفعی )

ساختمان موتور ریپولسیون

اصل ریپولسیون

موتور ریپولسیون جبرانی

موتور القاء با راه انداز ریپولسیون

موتور القاء  ریپولسیون

موتور هایی سری جریان متناوب

موتور اونیورسال

موتورهای سنکرون یکفاز بدون تحریک

موتور مقاومت مغناطیسی

موتور سنکرون پسماندی

عنوان پروژه  :  اصول مدیریت و تئوری سازمان

قالب بندی :  پاورپوینت

قیمت :   رایگان

شرح مختصر :  مدیران در جاهایی کار می کنند که آن را سازمان می نامیم. بنابراین، قبل از اینکه بدانیم مدیران چه کسانی هستند و چکار می کنند، باید منظورمان را از عبارت سازمان روشن کنیم. یک سازمان، آرایشی سیستماتیک از افرادی است که به منظور دستیابی به اهدافی خاص گرد هم آمده اند.  ویژگی اول این است که هدف مشخص یک سازمان معمولاً به صورت یک هدف یا مجموعه ای از اهداف بیان می شود.

ویژگی دوم این است که هیچ قصد یا هدفی به خودی خود قابل دستیابی نیست. سازمان افراد را وادار می کند که به منظور تعیین هدف تصمیم بگیرند و به منظور تحقق آن اقدامات گوناگونی بعمل آورند. ویژگی سوم اینکه همه سازمانها از ساختار سازمانی برای هدایت و کنترل رفتار اعضای خود استفاده می کنند. بنابراین، سازمان به هر مؤسسه ای اطلاق می شود که دارای هدفی مشخص، افراد یا اعضا و یک ساختار سیستماتیک باشد.

در یک سازمان مدیران افرادی هستند که فعالیتهای دیگران را هدایت می کنند. آنها عناوینی از قبیل سرپرست، مدیربخش، مدیر گروه، مدیر منطقه، معاون، رئیس کل و مدیرعامل را دارند. کارکنان عملیاتی، پرسنل غیرمدیریتی هستند. آنها مستقیماً شغل یا وظیفه ای دارند و مسئولیتی برای نظارت بر کار دیگران ندارند. مدیریت به فرایند انجام فعالیت ها بطور اثربخش و کارآمد توسط دیگر افراد اشاره می کند.

این فرایند، وظایف یا فعالیت های اولیه برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و کنترل را دربر می گیرد. در تعریف مدیریت، اصطلاح فرآیند، نشاندهنده فعالیتهای اولیه ایست که مدیر آنها را اجراء می دهد. به عبارت بهتر، این فعالیتها را وظائف مدیریت می نامیم. اثربخشی و کارائی به آنچه که انجام می دهیم و اینکه چگونه آنرا انجام می دهیم مربوط میشود. کارائی یعنی درست انجام دادن وظیفه و به رابطه بین ورودی و خروجی اشاره دارد. اثربخشی یعنی انجام درست وظیفه جهت دستیابی به هدف.

قبل از اواسط قرن بیستم، دیدگاه‌های متفاوتی از مدیریت پیشنهاد می‌شدند. با این حال در سال‌های اخیر، سه چارچوب یکپارچه ظاهر شده‌اند که به سازماندهی مطالب درسی مدیریت کمک می‌کنند. این سه چارچوب عبارتند از:

۱) نگرش فرایندی

۲) نگرش سیستمی

۳) نگرش اقتضایی

عنوان مقاله  :  اثرات و عوامل موثر بر طلاق در خانواده

قالب بندی :  PDF

قیمت :   رایگان

شرح مختصر :  وقتی که جغد طلاق بر آستانه ی خانه ای نشست و غبار غربت و تنهایی فضای غمگین آشیانه ای را در خود گرفت، جوجه های بی پناه و سرگردان در جستجوی پدر و مادر خویش پرپر می زنند. گاه در دامن مادر می آویزند تا لانه را رها نکند و گاه پدر را صدا می زنند تا برای همیشه ترکشان نگوید، زیرا آنان هنوز در آستانه ی پروازند، هنوز دهان گرسنگی خود را برای غذای محبّت والدین گشوده اند، هنوز گرمای تن مادر را می طلبند تا بال و پر بگشایند و در آسمان پاک و صاف خوشبختی اوج گیرند و زمزمه صدایشان دشت سرسبز زندگیشان را پراکند، ولی اکنون این جغد طلاق است که بر سرشان فرود آمده و کابوس غربت و اندوه بر چشمان منتظرشان نشسته است. اینک پدر یا مادر کدامیک پرواز را تا انتها به آنان خواهند آموخت؟ کدامیک بال نوازش بر سر این جوجگان بی پناه خواهد گسترد؟ کدامیک فروغ محبّت را به لانه ی تاریک هدایت خواهد کرد؟ و اینها پرسشهایی است که کودک در جستجوی پاسخ آنان است.

او قانون نمی داند، او تنها می خواهد به یک اندازه با هر دوتای پدر و مادر باشد و از رنج بی پدری یا بی مادری به یک میزان افسرده و نگران است. فراموش نکنیم که این پدیده  یک فاجعه است امّا اگر تنها راه حل موجود باشد وظیفه داریم اثرات مخرب آنرا به حداقل برسانیم. کودکان قربانیان بلافصل طلاق والدین خویشند. اگر نتوانستیم فضای مطلوب و شادی بخش خانوادگی را برایشان فراهم کنیم دست کم باید بیاموزیم که چگونه آنها را از صدمات ناشی از آن را تا حد امکان در امان داریم.

طلاق یکی از غامض ترین پدیده های اجتماعی عصر ما را از دیدگاه کسانی که بیش از همه آنها لطمه می بینند بررسی می کند. پدیده طلاق (راه حل) رایج و قانونی، عدم سازش زن و شوهر، فروریختن ساختمان خانواده، قطع پیوند زناشویی و اختلاف ارتباط پدرو مادر با فرزند، توجه اصلی به پیامدهای طلاق و اثرات روحی، عاطفی، اجتماعی و اقتصادی آن بر فرزند است و در کنار آن به علل و موجبات طلاق اشاره ی کوتاهی کرده، سابقه ی آن به ۲۰ قرن می رسد. مذاهب عمده همانگونه که در زمینه ی ازدواج و روابط زن و مرد رهنمودها و معیارهایی مقرّر کرده اند به امکان قطع این رابطه و نحوه ی آن نیز پرداخته اند امّا فقط در چند دهه ی اخیر است که طلاق به عنوان یک مسأله ی جدی اجتماع مطرح است.

من با طرح این مسأله و تحقیق در این مورد و با بیان اینکه بلای خانمان سوز است در صدد بررسی علل و عوامل اصلی این پدیده ی شوم برآمدم تا خوانندگان این تحقیق این مسأله را جدّی تر گرفته و راهکارهای آنرا برای زندگی خود در نظر گیرند تا بتوانند خود را از دام این بلا برهانند.

فهرست :

فصل اول: کلّیات

مقدمه

بیان مسئله

اثرات و عوارض طلاق

آثار اجتماعی طلاق

عوامل مؤثر بر طلاق

راه حل مسئله

اهمیّت و ضرورت تحقیق (علمی- اقتصادی- شخصی)

اهداف تحقیق

فصل دوّم: مبانی نظری

دیدگاهها و نظریات جامعه شناسان

طلاق از دیدگاه اسلام

طلاق از دیدگاه قرآن

طلاق از دیدگاه مسیحیت

تاریخچه ی طلاق

انواع طلاق

پیشینه طلاق

فرضیه های تحقیق

مفاهیم و متغیرها

فصل سوم: روش تحقیق

توضیح روش تحقیق

نحوه ی انجام کار

جامعه ی آماری

جمعیت نمونه

فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده ها و اطّلاعات

فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادات

نتایج یافته ها

پیشنهادات

پرسشنامه

منابع و مآخذ

عنوان مقاله  :  گوشه گیری و کمرویی کودکان

قالب بندی :  Word, PDF

قیمت :   رایگان

شرح مختصر :  نوجوانی دوره ای است که در آن دانش آموز بیش از هر زمان دیگر نیاز به راهنمایی و مشاوره دارد. نوجوان ضمن مشورت با اولیا و مربیان، دست کم باید بداند که چگونه خود را بهتر بشناسد و از برخوردهای زیان بخش در محیط خانه و مدرسه پرهیز کند. ” چهار راه نوجوانی”، روایتگر تجربه های اولیا و مربیان است که به ندرت فرصت می یابند فنونی را که طی سال ها در خویش درونی ساخته اند، بررسی کرده، به روشنی در باره آن سخن بگویند.  “چهار راه نوجوان” با توجه به تجربیات معلمان و مشکلاتی که اولیا با آن مواجه بوده اند، نوشته شده است. بدیهی است که خلاقیت و ابتکار فردی معلمان و اولیای خانه، با توجه به تفاوت های فردی کودکان و نوجوانان، نقش سازنده ای در امر مشاوره خواهد داشت.

در هر جامعه درصد قابل توجهی از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان بدون آن که تمایلی داشته باشند، ناخواسته خودشان را در حصاری از کمرویی محبوس و زندانی می کنند و شخصیت واقعی و قابلیت های ارزشمند ایشان در پس توده ای از ابرهای تیره ی کمرویی، ناشناخته می ماند.چه بسیار دانش آموزان و دانشجویان هوشمند و خلاقی که در مدارس و دانشگاه ها فقط به دلیل کمرویی و معلولیت اجتماعی، همواره از نظر پیشرفت تحصیلی و قدرت خلاقیت و نوآوری نمره ی کمتری از همسالان عادی خود عایدشان می شود؛ چرا که کمرویی یک مانع جدی برای رشد قابلیت ها و خلاقیت های فردی است.

پدیده ی کمرویی در بین بزرگسالان و افراد مسن بسیار پیچیده تر است و چنین پیچیدگی روانی ممکن است در اغلب موارد، نیازهای درونی، تمایلات، انگیزه ها، قابلیت ها، فرصت ها، هدف ها و برنامه های شغلی، حرفه ای و اجتماعی ایشان را به طور جدی متأثر و دگرگون کند.پرداختن به پدیده ی کمرویی و بررسی مبانی روان شناختی آن از این رو حائز اهمیت است که تقریباً همه ی ما به گونه ای تجاربی از کمرویی را در موقعیت های مختلف داشته ایم.

فهرست :

مقدمه

چکیده

تعریف کمرویی

مقابله با کمرویی کودکان

بررسی عوامل کمرویی و گوشه گیری در کودکان

علایم و نشانه ها

پایه ریزی عزت نفس خود ( درمان کمرویی)

کلامی هشدار دهنده

پانزده گام در راه مبدل شدن به فردی متکی به نفس تر

منابع

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود حل المسائل شناسایی سیستم لی جانگ

دانلود جزوه شناسایی سیستم ها

 مراجعه کرده یا آدرس زیر را در مرورگر خود سرچ کنیدhttp …دانلود فایل های کاربردی: حل المسائل شناسایی سیستم لی جانگ به همراه تمرینات شناسایی سیستم  دانشگاه تهران.شهر پروژه – احد کاظمیprojecity.persianblog.ir/post/388 فوریه 2015 … برای اولین بار در ایران حل التمرین شناسایی سیستم های خطی از لی جانگ به همراه  جزوات زیر. جزوه فارسی شناسایی سیستم ها دکتر علی کریمپور دانشگاه فردوسی  مشهد. جزوه فارسی دکتر طوسیان دانشگاه صنعتی شاهرود. جزوه به همراه تمامی سوالات و  جواب ها دانشگاه اوپسالا. جزوه به همراه تمامی سوالات و جواب دانشگاه ماساچوست …حل المسائل شناسایی سیستم دکتر عیسی پور – سوالات استخدامی.com/…/حل تمرینات کتاب شناسایی سیستم عیسی پور (یوحنا ۳:۳) “اما به همه کسانی که او را  قبول کردند و به او ایمان آوردند، این امتیاز را داد که فرزندان خدا یحیا:عاشقی که شدن  نداره!شناسایی سیستم دکتر کراری فیلم آموزشی شناسایی سیستم های غیر خطی  دانلود حل تمرین شناسایی سیستم عیسی پور دانلود کتاب شناسایی سیستم کراری …حل المسائل شناسایی سیستم لی جانگ – دانلود فایلdl-file.webpi.ir/2017/10/11/11 ا کتبر 2017 … حل المسائل شناسایی سیستم لی جانگ. مجموعه حاضر شامل موارد زیر می باشد: 1- پی دی  اف کتاب شناسایی سیستم لی جانگ (Ljung) به زبان انگلیسی 2- حل مسائل زیر از  کتاب شناسایی سیستم لی جانگ به زبان انگلیسی(توجه شود که حل المسائل کامل این  کتاب منتشر نشده است و پاسخ سوالات زیر توسط دانشجویان نوشته …فایل های حل تمرین شناسایی سیستم ها – دانلود رایگان نمونه سوال | دانلود ……file.gozineha.ir/dl/30 نوامبر 2017 … دانلود نمونه سوالات شناسایی سیستم ها برق با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع  کارشناسی ارشد – جزوه و پروژه شناسایی سیستم ها + آزمون آنلاین نمونه سوالات  شناسایی سیستم ها بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه  سوالات درس شناسایی سیستم ها است. اگر دانشجوی رشته برق در مقطع […].مهندسی کنترل – شناسایی سیستمcoen.blogfa.com/category/19کتابهای شناسایی سیستم مختلفی وجود داره که هر کدوم یک بخشهایی را بیشتر  تمرکز کردند. امروز کتاب آقای دکتر عیسی پور (چاپ قدیم) به اضافه حل تمرینهای  همین کتاب را آپلود کردم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره. کتاب شناسایی سیستم  دکتر عیسی پور · حل تمرین کتاب شناسایی سیستم دکتر عیسی پور. :: موضوعات  مرتبط: …مهندسی کنترل – کتاب شناسایی سیستمcoen.blogfa.com/post/97کتابهای شناسایی سیستم مختلفی وجود داره که هر کدوم یک بخشهایی را بیشتر  تمرکز کردند. امروز کتاب آقای دکتر عیسی پور (چاپ قدیم) به اضافه حل تمرینهای  همین کتاب را آپلود کردم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره. کتاب شناسایی سیستم  دکتر عیسی پور · حل تمرین کتاب شناسایی سیستم دکتر عیسی پور. :: موضوعات  مرتبط: …دانلود +جزوه حل تمرین شناسایی سیستم دکتر عیسی پور +word+worddownloadraidingidentification.pishroblog.ir/Post/51212 ا کتبر 2015 … دانلود حل تمرین شناسایی سیستم دکتر عیسی پور. فایل شامل حل تمرینات کتاب  شناسایی سیستم دکتر عیسی پور است. کتاب شناسایی سیستم دکتر عیسی پور  یکی از رفرنس های اصلی درس شناسایی سیستم برای دانشجویان برق و مکانیک می  باشد. این حل تمرین به صورت دست نویس می باشد و با بهترین کیفیت …PDF: حل تمرین شناسایی سیستم دکتر عیسی پور | دانشجو دانلودPDFﺑﺎ ﺳﻼم، ﻧﻮﯾﺴﻨﺪه ﺳﺎﯾﺖ، ﺳﯿﺎﻣﮏ، در ﺧﺪﻣﺖ ﺷﻤﺎﺳﺖ. ﻣﻦ ادﻣﯿﻦ اﯾﻦ ﺳﺎﯾﺘﻢ. ﺗﻨﻬﺎ ﺻﻔﺤﻪ اﺻﻠﯽ ﺑﺮای داﻧﻠﻮد ﺣﻞ. ﺗﻤﺮﯾﻦ  ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ دﮐﺘﺮ ﻋﯿﺴﯽ ﭘﻮر ﻫﻤﯿﻦ ﺻﻔﺤﻪ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. ﻟﻄﻔﺎ دﻗﺖ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ. آدرس اﺻﻠﯽ اﺳﺖ. اﮔﺮ ﻓﺎﯾﻞ از  ﺻﻔﺤﻪ ای ﻏﯿﺮ از اﯾﻦ داﻧﻠﻮد ﺷﻮد، ﻣﺎ www1.9project.ir/posts/8993.html. ﻣﺴﺌﻮل ﺧﺮاﺑﯽ اﺣﺘﻤﺎﻟﯽ ﻓﺎﯾﻞ  ﻧﺨﻮاﻫﯿﻢ ﺑﻮد. ﺑﺨﺸﯽ از ﻓﺎﯾﻞ. ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت : اﯾﻦ ﻓﺎﯾﻞ ﺷﺎﻣﻞ ﺣﻞ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت ﮐﺘﺎب ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ دﮐﺘﺮ ﻋﯿﺴﯽ ﭘﻮر اﺳﺖ.دانلود دانلود حل تمرین شناسایی سیستم عیسی پور رایگان – پرشین ……persianfiles.ir/5 آگوست 2017 … دانلود حل تمرین شناسایی سیستم عیسی پور. خرید دانلود حل تمرین شناسایی  سیستم عیسی پور دانلود حل تمرین شناسایی سیستم عیسی پور دانلود حل تمرین  شناسایی سیستم عیسی پور. این فایل شامل حل تمرینات کتاب شناسایی سیستم  دکتر عیسی پور است. کتاب شناسایی سیستم دکتر عیسی پور یکی از …ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ – دانشکده مهندسی برقPDFداﻧﺸﮕﺎه ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺳﻬﻨﺪ. داﻧﺸﮑﺪه ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﺮق. ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ. ﭘﯿﺸﻨﯿﺎز: ﻫﻤﻨﯿﺎز: ﻣﺪرس: ﻣﻬﺪی زﯾﻨﺎﻟﯽ. (  zeinali80@yahoo.com. ) ﻣﺮﺟﻊ اﺻﻠﯽ. : ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ، دﮐﺘﺮ ﮐﺮاری، اﻧﺘﺸﺎرات داﻧﺸﮕﺎه ﺻﻨﻌﺘﯽ  اﻣﯿﺮﮐﺒﯿﺮ،. 1391 … 50. % ﻧﻤﺮه ﻧﻬﺎﯾﯽ اﺳﺖ، وﻟﯽ ﻃﺒﻖ ﻣﻘﺮرات آﻣﻮزﺷﯽ ﺷﺮﮐﺖ در اﻣﺘﺤﺎن ﭘﺎﯾﺎن. ﺗﺮم.  اﺟﺒﺎری اﺳﺖ و در ﺻﻮرت ﻋﺪم ﺷﺮﮐﺖ در اﯾﻦ اﻣﺘﺤﺎن از ﻃﺮف آﻣﻮزش ﻧﻤﺮه ﺻﻔﺮ داده ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ. ﺣﻞ ﺗﻤﺮﯾﻦ  درس: آﻗﺎی ﻣﻬﻨﺪس. آﻗﺎﯾﯽ …

Exercises Chapter 2”System Identification”The solutions presented here are for the exercises:• 2G.2• 2G.4• 2E.2• 2E.4• 2E.6Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 12G.2 Let Φs(ω) be the (power ) spectrum of a scalar signal defined as in(2.63). Show thati Φs(ω) is realii Φs(ω) ≥ 0∀ωiii Φs(−ω) = Φs(ω)(2.63)Φs(ω) =∞ Xτ =−∞Rs(τ)e−iτωPedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 22G.2 SolutionThe expression (2.63) represents the Fourier transform of the Autocorrelationfunction. This Expression can be divided as:Φs(ω) =0Xτ =−∞Rs(τ)e−iτω +∞ X τ=0Rs(τ)e−iτω − Rs(0)rewriting this expression we getΦs(ω) =∞ X τ=0Rs(−τ)eiτω +∞ X τ=0Rs(τ)e−iτω − Rs(0)According to the properties of the Autocorrelation Function we know that itis an even function which tell us:Rs(τ) = Rs(−τ)Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 3We can rewrite the expression in the next formΦs(ω) =∞ X τ=0Rs(τ)eiτω +∞ X τ=0Rs(τ)e−iτω − Rs(0)=∞ X τ=0Rs(τ) eiτω + e−iτω − Rs(0)by definitioncos(θ) =eiθ + e−iθ2Constructing this expression in our function we get:Φs(ω) = 2∞ X τ=0Rs(τ)eiτω + e−iτω2) − Rs(0)Φs(ω) = 2∞ X τ=0Rs(τ)cos(τω) − Rs(0)Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 4which can be also written asΦs(ω) = Rs(0) + 2∞ X τ=1Rs(τ)cos(τω)By definition Rs(τ) and cos(τω) are real functions, therefore using thisexpression we can conclude that:Φs(ω) is realii. By theory any matrix M is said to be positive-semidefinite if it has thefollowing equivalent property:M = LL∗s∗LL∗s ≥ 0(L∗s)∗(L∗s) = ||L∗s||2 ≥ 0Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 5The expression for the spectral density is defined asΦs(ω) =∞ Xτ =−∞Rs(τ)e−iτωwhereRs(τ) = Es(t)s(t − τ) =∞ Xt=−∞s(t)s∗(t − τ)Replacing in the expression for the spectral densityΦs(ω) =∞ Xτ =−∞Es(t)s(t − τ)e−iτω=∞ Xτ =−∞∞ Xt=−∞s(t)s∗(t − τ)e−iτω=∞ Xτ =−∞∞ Xt=−∞s(t)s∗(t − τ)e−iωteiω(t−τ )Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 6if we make t − τ ∼ = ξ then we can rewrite the last expression asΦs(ω) =∞ Xt=−∞s(t)e−iωt∞ Xξ=−∞sT (ξ)eiωξ= “t= X ∞ −∞ s(t)e−iωt#| {z }L∞ Xξ=−∞s(ξ)e−iωξ ∗|{z }L∗if we apply the positive semi-definite theorem to this expressionz∗Φ(ω)z = z∗ “t= X ∞ −∞ s(t)e−iωt# “t= X ∞ −∞ s(t)e−iωt#∗ zPedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 7z∗Φ(ω)z =  “t= X ∞ −∞ s(t)e−iωt#∗ z!∗  “t= X ∞ −∞ s(t)e−iωt#∗ z!= “t= X ∞ −∞ s(t)e−iωt#∗ z 2 ≥ 0this last term tell us that the expression for ω will be always larger or equalthan zero due to the square exponent in the final expressionΦs(ω) ≥ 0 ∀ ωPedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 8iii. If we use the relationΦs(ω) = 2∞ X τ=0Rs(τ)cos(τω) − Rs(0)instead of (2.63), we see that ω only affects the term cos(τω). By definitionof the cosine function we know that:cos(ω) = cos(−ω)This relations implies thatΦs(ω) = Φs(−ω)Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 92G.4. Let a continuous time system representation be given byy(t) = Gc(p)u(t)The input is constant over the sampling interval T . Show that the sampledinput-output data are related byy(t) = GT (q)u(t)whereGT (q) = 12πi Zs= i∞ −i∞ Gc(s)esTs− 1 q −1esT dsnote: correction for the exercise can be found at:https://www.control.isy.liu.se/ ljung/sysid/errata/Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 102G.4. SolutionIf we express the system in terms of the Laplace transform we haveY (s) = G(s)U(s)where U(s) will be the Laplace transform of the constant step signal over theperiod TU(s) = Z0T u(t)e−st dtwhich will lead to the solutionU(s) = 1se−st|(0,T )=1 − e−sTsrewriting the expression for Y (s) we will haveY (s) = Gc(s) 1 − e−sTsPedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 11To be able to use the discrete transform GT (q) it is needed first to take thisexpression back into time domainy(t) = 12πi Zs= i∞ −i∞ Y (s)est dsy(t) = 12πi Zs= i∞ −i∞ Gc(s) 1 − s e−sT est dsFrom this expression we can calculate GT (q) applying the definition of thediscrete transformGT (q) =TX k=1gT (k)q−k=TX k=112πi Zs= i∞ −i∞ Gc(s) 1 − s e−sT eskT q−k dsPedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 12The expression only affects the last exponential termGT (q) = 12πi Zs= i∞ −i∞ Gc(s) 1 − s e−sT X Tk=1eskT q−k dsAnalyzing the sumatoryTX k=1eskT q−k =TX k=1esT q−1kIf we apply the known expressionTX k=0aq−1k = qq − ain the equation aboveTX k=0esT q−1k = 1 +TX k=1esT q−1kPedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 13As a result we will have thatTX k=1esT q−1k =TX k=0esT q−1k − 1=qq − esT − 1=esTq − esTPlugging the last expression in the general formulaGT (q) = 12πi Zs= i∞ −i∞ Gc(s) 1 − s e−sT q − esT esT dsPedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 14GT (q) = 12πi Zs= i∞ −i∞ Gc(s) 1 −sesT 1 q − esT esT dsGT (q) = 12πi Zs= i∞ −i∞ Gc(s) esT es sT −1 q − esT esT dswhich finally leads to the expressionGT (q) = 12πi Zs= i∞ −i∞ Gc(s)esTs− 1 q −1esT dsPedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 152E.2. Suppose that {η(t)} and {ξ(t)} are two mutually independentsequences of independent random variables withEη(t) = Eξ(t) = 0, Eη2(t) = λη, Eξ2(t) = λξConsiderω(t) = η(t) + ξ(t) + γξ(t − 1)Determine a MA(1) processv(t) = e(t) + ce(t − 1)where {e(t)} is white noise withEe(t) = 0, Ee2(t) = λesuch that {ω(t)} and {v(t)} have the same spectra; that is, find c and λe sothat Φv(ω) ≡ Φω(ω)Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identification” (Ume˚a, January, 2005) 162E.2. SolutionIf we want to achieveΦv(ω) ≡ Φω(ω)then the Fourier transform of both autocorrelation functions should be thesame∞ Xτ =−∞Rv(τ)e−iτ ω =∞ Xτ =−∞Rω(τ)e−iτ ωthis reasoning leads to the fact that both autocorrelation functions should bethe sameRv(τ) ≡ Rω(τ)orEv(t)v(t − τ) ≡ Eω(t)ω(t − τ)Pedro Xavier Miranda La Hera. Solutions. Chapter 2 Book: ”System Identisystem identification حل تمرین – حل التمرین شناسایی سیستم ها لی جانگsystemsystem identification حل تمرین. حل التمرین شناسایی سیستم ها لی جانگ . solotion  manual identification. حل المسائل درس شناسایی سیستم ها. کتاب شناسایی سیستم  ها لی جانگ. شناسایی سیستم ها.حل المسائل شناسایی سیستم لی جانگ – فایل دونیhttps://www.file2ni.ir/11 ا کتبر 2017 … در درس شناسایی سیستم ابزارهای لازم برای رسیدن به این هدف ارائه خواهد شد مجموعه  حاضر شامل موارد زیر می باشد: 1- پی دی اف کتاب شناسایی  سیستم لی جانگ (Ljung) به زبان انگلیسی

 

https://www.it.uu.se/edu/course/homepage/systemid/vt12

دانلود جزوه شناسایی سیستم ها

 

 

درس شناسایی سیستم از دروس کاربردی رشته مهندسی برق می باشد. این در در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. 

در این پست جزوه درس شناسایی سیستم را قرار دادیم. همچنین نمونه سوالات امتحانی شناسایی سیستم در فایل موجود است.

پسورد فایل : www.mechanicdl.rzb.ir  

دانلود جزوه شناسایی سیستم ها

OPENFOAM – FLUENT- GAMBIT

ANSYS – CFX –  MATLAB –  MAPLE

تیم دانشجویان ارشد و دکتری ما آماده انجام پروژه های نرم افزاری شما دانشجویان در اسرع وقت می باشد.

جهت انجام پروژه با شماره تلفن تماس بگیرید 

آدرس ایمیل 

 Mechanicdl@yahoo.com

 Matlab  Maple FLUENT-GAMBIT Ansys OPENFOAM

طراحي شده توسط روزيکس

تمامي حقوق مادي و معنوي متعلق به سایت کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک بوده و کپي برداري از مطالب فقط با ذکر لينک سايت مجاز مي باشد.

دانلود جزوه شناسایی سیستم ها
دانلود جزوه شناسایی سیستم ها
10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *