دسته‌ها
دارو

درمان تپش قلب با گیاهی

خواص دارویی و گیاهی

روشهای درمان خانگی تپش قلب در این مطلب آمده است که به شما کمک می کند تا شما از عارضه غیر طبیعی تپش قلب در زمانهای استراحت پیشگیری کنید.

ضربان قلب به طور طبیعی در انسان بزرگسال در حالت استراحت  1 تپش در دقیقه است. تپش قلب به حالتی گفته می شود که در آن ضربان قلب بزند. این حالت در زمانهای ورزش و فعالیتهای شدید می شود که بسیار طبیعی است ولی چنانچه غیر از این زمانها باشد حالت غیر طبیعی بروز کرده و باید آن را حل و درمان کرد. روش درمان خانگی تپش قلب یکی از روشهای بسیار موثر و مفید است که هیچ عارضه ای نداشته و  همچنین کمک می کند تا این مشکل  به طور کل حل شود. 

علت تپش قلب گوناگون است که از مهمترین آنها تب، ترس، پر کاری تیروئید، فشار خون بالا، ورزش و اضطراب می باشد. به رغم تمام درمانهای خانگی که صورت می گیرد چنانچه تپش قلب شما به حالت عادی بر نگشت مراجعه به پزشک ضروری می باشد. از مهمترین نشانه های این بیماری قلبی درد در قفسه سینه، غش، لرزش قلب می باشد.

درمان تپش قلب با گیاهی

ما در ادامه چند نمونه از درمان خانگی تپش قلب را بررسی خواهیک کرد که بتوانید با استفاده از آنها این مشکل و عارضه را حل کنید.

گیاهان دارویی دیگری نیز برای درمان وجود دارند از جمله اسطوخودوس، به لیمو، بادرنجبویه، بهار نارنج که می توانند درمانی موثر برای تپش قلب باشند.

ما به شما آنچه که باید در مورد درمان خانگی تپش قلب بدانید را گفتیم. این روشها موثرترین و مهمترین روشهای درمان طبیعی تپش قلب هستند. نکته ای که  اهمیت دارد این است که تپش قلب در دوران بارداری برای زنان باردار ممکن است خطراتی را برای آنها و جنین ایجاد کند که با درمان خانگی می توانید این خطرات را به حداقل برسانید.

منبع : آرگا



تفریحات آبی و جشنواره‌های خرید با تور دبی


آشنایی با چایامانگالارام مجسمه بودایی غول پیکر به خواب فرو رفته!





با انواع مدل مبلمان 219 آشنا شوید




نشانی شما منتشر نخواهد شد.







باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر و آدرس سایت مجاز می باشد .9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *