عوارض ترک مخدر شیشه

31-32244115

بگذارید رک و رو راست در این مورد با هم بحث کنیم، اگر فردی به شیشه معتاد باشد و نیاز به به مصرف روزانه شیشه را در خود حس کند و در صورت مصرف نکردن شیشه دچار خماری شود، به سختی می تواند در خانه ترک اعتیاد را انجام دهد، چرا که ترک اعتیاد شیشه از این که یک روند بهبود جسمی باشد، به دلیل روانگردان بودن این مواد، جنبه ی روحی دارد و وسوسه روانی این مواد بسیار بالاست. برای همین مراجعه به کلینیک های ترک اعتیاد و مراکز بستری ترک اعتیاد یک گزینه ی بسیار خوب برای ترک شیشه است، البته افرادی که مصرف زیادی نداشته اند و مصرفشان روزانه نیست و همچنین مدت زیادی نیست که شیشه مصرف می کنند می توانند از روشی که در ادامه خواهیم گفت برای ترک اعتیاد شیشه استفاده کنند. ولی شما بهتر است که به یک متخصص ترک اعتیاد مراجعه کنید و با همکاری و همراهی او، ولی در خانه ترک اعتیاد شیشه را انجام دهید.

اول از همه شما به یک متخصص ترک اعتیاد مراجعه می کنید و در مورد تصمیم خود با او صحبت می کنید تا معاینات و آزمایش ها و بررسی های لازم قبل از ترک اعتیاد را باید انجام دهید تا یک روند مناسب با دارو هایی که نیاز دارید برای شما بره ریزی شود، این روند به صورت تقریبی برای افرادی که هر روز مقدار کمی شیشه مصرف می کننددر نظر گرفته شده است و تقریبا همه چیز در این روند به خود فرد معتاد به شیشه بستگی دارد و ما به دلیل اینکه اطلاعات غلطی نداده باشیم فقط دارو ها و درمان های خاص را میبریم.

در ادامه به صورت خلاصه مسیری که باید برای ترک اعتیاد شیشه طی کند را به شما می گوییم، ولی قبل از آن بهتر است به مطالب زیر نگاهی بیاندازید تا در این مورد اطلاعات بیشتری پیدا کنید، چرا که با آگاهی موفق تر خواهید بود.

عوارض ترک مخدر شیشه

مصرف شیشه چه عوارضی دارد؟ ترک اعتیاد شیشه با قرص ریتالین

در پایان اگر تصمیم شما برای ترک اعتیاد شیشه قطعی است شما باید حتما جنبه های روانی شدید آنرا در نظر بگیرید، چرا که بعد از برطرف کردن عوارض بدنی و مغزی، نوبیت به برطرف کردن عوارض روحی و روانی است که اگر روی این موارد درست کار نشود، فرد مورد نظر مجددا به مصرف شیشه روی می آورد و به این صورت نمی تواند آنطور که باید و شاید ترک اعتیاد ماندگاری داشته باشد. کسی که قصد ترک اعتیاد شیشه را دارد مسیر آسانی پیش رو ندارد و باید روح و روان اورا در این مسیر قوی ساخت. 

دسته بندی

صدای مشاور

جهت برقراری ارتباط با مشاور روی گزینه زیر کلیک کنید.

ارتباط با ما

پربازدیدترین مقالات پزشکی و ترک اعتیاد

پربازدیدترین اخبار پزشکی و ترک اعتیاد

ترک اعتیاد

اطلاعات تماس مرکز ترک اعتیاد

اصفهان خیابان شمس آبادی ، جنب بیمارستان سینا ، بن بست نواب ، مجتمع کیان ، طبقه 3

32244115-31

ساعت تماس: 9 الی 14 و 16 الی 2

ساعت کاری دفتر: شنبه تا چهار شنبه 15:3 الی 2:3

اصفهان ، خیابان آبشارسوم کیلومتر25جاده زیار، شهرزیار(میدان امام رضا ) به طرف جاده ورزنه کیلومتر1 جاده ورزنه ابتدای روستای تاریخی برسیان طبقه فوقانی درمانگاه سوم شعبان مرکزبستری ترک اعتیاد نگین

ساعت پذیرش مرکز بستری از ساعت 9 الی 14


پیوندهای مرتبط با مرکز ترک اعتیاد

 پونه مدیا

9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *