دسته‌ها
دارو

عوارض قرص erecto

خواص دارویی و گیاهی

عوارض قرص erecto
عوارض قرص erecto

قرص ارکتو 100 (Erecto100) از داروهایی است که به منظور درمان اختلال در نعوظ مورد استفاده قرار می‌گیرد. قرص ارکتو 100 سبب افزایش جریان خون در اندام جنسی شده و از این طریق به عمل نعوظ كمک می‌كند. این دارو می‌تواند مشکلات جنسی مربوط به نعوظ را حل کند. البته باید توجه داشته باشید که مصرف آن باید تحت نظر پزشک باشد. چرا که در صورت استفاده نادرست یا مصرف بیش از اندازه فرد به نعوظ پایدار (priapism) مبتلا می‌شود.

مشکلات جنسی مثل انزال زودرس و اختلال نعوظ از شایع‌ترین مشکلاتی است که مردان دچار آن هستند. خوشبختانه برای رفع این مشکلات هم داروهایی ساخته شده است. قرص ارکتو 100 با نام‌های دیگر سیلدنافیل و ویاگرا در این زمینه‌ و به منظور رفع مشکلات ذکر شده مورد استفاده قرار می‌گیرند. ماده تاثیر گذار اصلی قرص ارکتو 100 , تادالافیل می باشد که موجب نعوظ (سفت و راست شدن )آلت تناسلی مردها می شود .


قرص ارکتو را هر زمان از روز می‌توان مصرف كرد. به طور معمول می توان یک عدد قرص 25 یا 50 میلی گرمی را یک ساعت قبل از فعالیت جنسی به صورت خوراكی مصرف کرد. دوز مصرف معمولا بر اساس توصیه پزشک تنظیم می‌شود اما نباید از 100 میلی‌گرم در دوز تجاوز کند. قرص ارکتو فقط یک‌بار در روز باید مصرف ‌شود. بعد از استفاده از آن و به دنبال تحریک جنسی مداوم، ممكن است نعوظ سه تا چهار ساعت طول بكشد.عوارض قرص erecto

توجه داشته باشید که قرص ارکتو تاثیری روی افزایش اندازه آلت تناسلی ندارد و تنها به نعوظ دوباره کمک می‌کند. از آنجایی که این دارو جریان خون را در آلت تناسلی افزایش می‌دهد، برخی تصور می‌کنند به افزایش اندازه آن هم کمک می‌کند؛ شاید از این طریق تنها چند میلی‌متر افزایش طول داشته باشد، اما اینكه تصور كنیم این قرص، قرصی است كه به‌طور كلی برای افزایش طول آلت تناسلی به كار می‌آید، تصوری نادرست است. هر بسته قرص ارکتو كه به رنگ آبی یا با پوشش قرمز وجود دارد شامل 4 قرص است و در دوزهای 25، 50 و 100 میلی گرمی عرضه می‌شود.


توجه : قرص ارکتو 100 باید زیر نظر پزشک معالج مصرف شود و توصیه می شود از مصرف خودسرانه قرص ارکتو و سایر قرص های تاخیری اجتناب کنید اگر می خواهید انزال خود را به تاخیر بیندازید قرص ارکتو 100 را با تجویز پزشک مصرف کنید.


بیشتر بخوانید:


فواید بی نظیر دارچین در درمان زود انزالی


تمرینی برای رهایی از زود انزالی

راه حل های زود انزالی و طولانی کردن زمان انزال که نمیدانستید(قسمت اول)



گردآوری توسط بخش سلامت


مجله دلگرم

 

© تمامی حقوق این سایت برای شرکت آرادپرداز محفوظ است ؛ هر گونه استفاده از مطالب دلگرم با رعایت شرایط بازنشر امکان پذیر است.

عوارض قرص erecto

قرص ارکتو 100 یکی از معروف ترین داروهای تاخیری برای مردان است که عوارض مصرف قرص ارکتو 100 را در ادامه توضیح خواهیم داد. اگر شما آقایان با نحوه استفاده قرص ارکتو 100 آشنایی ندارید در اینجا با طریقه مصرف قرص تاخیری ارکتو بیشتر آشنا خواهید شد. 12 اسم قرص تاخیری برای مردان قرص ارکتو (erecto) از داروهایی است که به منظور درمان اختلال در نعوظ مورد استفاده قرار می‌گیرد. قرص ارکتو 100 سبب افزایش جریان خون در اندام جنسی شده و از این طریق به عمل نعوظ كمک می‌كند. این دارو می‌تواند مشکلات جنسی مربوط به نعوظ را حل کند. البته باید توجه داشته باشید که مصرف آن باید تحت نظر پزشک باشد. چرا که در صورت استفاده نادرست یا مصرف بیش از اندازه فرد به نعوظ پایدار (priapism) مبتلا می‌شود.

ارکتو را هر زمان از روز می‌توان مصرف كرد. به طور معمول می توان یک عدد قرص 25 یا 50 میلی گرمی را یک ساعت قبل از فعالیت جنسی به صورت خوراكی مصرف کرد. دوز مصرف معمولا بر اساس توصیه پزشک تنظیم می‌شود اما نباید از 100 میلی‌گرم در دوز تجاوز کند. قرص ارکتو فقط یک‌بار در روز می‌تواند مصرف ‌شود. بعد از استفاده از آن و به دنبال تحریک جنسی مداوم، ممكن است نعوظ سه تا چهار ساعت طول بكشد.

 

توجه داشته باشید که قرص ارکتو تاثیری روی افزایش اندازه آلت تناسلی ندارد و تنها به نعوظ دوباره کمک می‌کند. از آنجایی که این دارو جریان خون را در آلت تناسلی افزایش می‌دهد، برخی تصور می‌کنند به افزایش اندازه آن هم کمک می‌کند؛ شاید از این طریق تنها چند میلی‌متر افزایش طول داشته باشد، اما اینكه تصور كنیم این قرص، قرصی است كه به‌طور كلی برای افزایش طول آلت تناسلی به كار می‌آید، تصوری نادرست است. هر بسته قرص ارکتو كه به رنگ آبی یا با پوشش قرمز وجود دارد شامل 4 قرص است و در دوزهای 25، 50 و 100 میلی گرمی عرضه می‌شود.

 

رابطه جنسی برای برخی‌ها در درجه دوم اهمیت قرار دارد. اما اگر افراد بدانند کیفیت این روابط چه تاثیر مثبتی بر روابط دیگر آن‌ها در زندگی مشترک می‌گذارد بدون شک اهمیت بیشتری به آن می‌دادند. به طور قطع رابطه جنسی یک همکاری دوسویه است. اینکه فردی نتواند یک رابطه با کیفیت برقرار کند، می‌تواند دلایل مختلفی داشه باشد. مشکلات جنسی مثل انزال زودرس و اختلال نعوظ از شایع‌ترین مشکلاتی است که مردان دچار آن هستند. خوشبختانه برای رفع این مشکلات هم داروهایی ساخته شده است. قرص ارکتو 100 با نام‌های دیگر سیلدنافیل و ویاگرا در این زمینه‌ و به منظور رفع مشکلات ذکر شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

نام های دیگر sildenafil , viagra

 

درمان اختلال در نعوظ

 

سردرد، گرگرفتگی، سوء هاضمه، گرفتگی بینی و اختلالات بینایی مثل تاری دید و اختلالات شنوایی

عوارض قرص های تاخیری سیلدنافیل یا ویاگرا در مردان

 

داروهای گشادكننده عروق حاوی تركیبات نیترات (ایزوسورباید مونونیترات، ایزوسورباید دی نیترات، قرص‌ها یا اسپری زیر زبانی نیتروگلیسیرین، نوارها و برچسب‌های ترابوستی نیتروگلیسیرین)، برخی داروهای ضد ایدز، سایمتیدین، فنوباربیتال، كاربامازپین، ریفامپین، داروهایی از خانواده آلفا بلاكر

به منظور اثر گذاری بهتر توصیه می‌شود همزمان با مصرف این قرص غذاهای چرب نخورید.
اگر فردی هنگام استفاده از این دارو دچار درد قفسه سینه شود، باید فورا به پزشک مراجعه كند چون این احتمال وجود دارد كه بیماری قلبی پنهانی داشته و متوجه نشده است.
مصرف این دارو با معده خالی، باعث تاثیر سریع‌تر قرص ارکتو 100 می‌شود.
اگر بیماری خاصی دارید باید به پزشک بگویید. چرا که برخی بیماری‌های کلیوی باعث می‌شوند این دارو دیر اثر کند.
افرادی كه ناراحتی‌های قلبی، زخم معده و مشكلات تنفسی دارند یا آنهایی كه سكته كرد‌ه‌اند و دچار حمله قلبی شده‌اند نباید از این دارو استفاده کنند.
افراد با فشار خون بالا نباید از این دارو استفاده کنند.
اگر از این دارو استفاده كردید و نعوظ شما بیش از پنج ساعت طول كشید باید به پزشک مراجعه كنید.

 

مصرف قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی

قرص ارکتو 100 باید زیر نظر پزشک معالج مصرف شود و توصیه می شود از مصرف خودسرانه قرص ارکتو و سایر قرص های تاخیری اجتناب بعمل آورید اگر می خواهید انزال خود را به تاخیر بیندازید قرص ارکتو 100 را با تجویز پزشک مصرف کنید.

خانه » قرص، شربت، کپسول » قرص ارکتو، عوارض جانبی، طرز استفاده اصولی و همه نکات مهم دیگر

یک داروی پرمصرف در مردان. قرص ارکتو دارویی برای اختلالات نعوظ و برخی از انواع ناتوانی های جنسی است که ماده اصلی تشکیل دهنده آن سیلدنافیل می باشد.

از این دارو برای درمان، کنترل، پیشگیری و بهبود علائم و بیماری های زیر استفاده می شود:

در لیست زیر برخی از عوارض جانبی مصرف قرص ارکتو ۱۰۰ ذکر شده اند. این لیست جامع و کامل نیست و در ضمن عوارض جانبی احتمالی که به آنها اشاره شده همیشه رخ نمی دهند. با این حال برخی از این موارد با وجود اینکه به ندرت اتفاق می افتند اما می توانند باعث بروز مشکلات جدی و خطرناکی برای فرد شوند. در صورت بروز هر یک از موارد زیر حتما به پزشک مراجعه کنید به خصوص اگر عوارض جانبی تان بهبود پیدا نمی کنند.

ممکن است مصرف این قرص عوارض جانبی دیگری هم به جز موارد ذکر شده ایجاد کند. اگر دچار عارضه جانبی دیگری به غیر از این موارد شدید حتما پزشکتان را مطلع کنید.عوارض قرص erecto

قبل از مصرف این دارو پزشکتان را در جریان تمام داروهای مصرفی تان شامل همه داروهای با نسخه و بدون نسخه مثل مکمل ها، ویتامین ها و داروهای گیاهی قرار بدهید. همچنین اگر سابقه حساسیت به این دارو یا داروهای دیگر را دارید یا قبلا مبتلا به بیماری خاصی شده اید، اگر باردار هستید یا عمل جراحی خاصی انجام داده اید حتما پزشک را مطلع کنید چون برخی مشکلات و شرایط جسمی ممکن است باعث تشدید عوارض جانبی مصرف دارو شوند.

حتما بخوانید: تقویت و افزایش نعوظ در مردان با کمک ۶ داروی گیاهی (قطعی و پایدار)

علاوه بر این همیشه دارو را طبق دستورالعمل پزشک یا راهنمای خود دارو مصرف کنید. مقدار مصرف قرص ارکتو ۱۰۰ بستگی به شرایط بیماری شما دارد و توسط پزشک تعیین می شود. اگر بعد از مصرف دارو شرایطتان تغییری نکرد و یا حتی بدتر شد حتما پزشکتان را در جریان قرار بدهید.

در طول مصرف قرص ارکتو ۱۰۰ باید به نکات زیر توجه کنید:

مصرف همزمان برخی داروها با قرص ارکتو ۱۰۰ ممکن است عملکرد آن را تحت تاثیر قرار بدهد که باعث تشدید عوارض جانبی دارو یا اختلال در عملکرد آن می شود. بنابراین حتما باید قبل از مصرف قرص ارکتو ۱۰۰ و یا هر داروی دیگری پزشکتان را در جریان همه داروهای مصرفی تان، از مکمل های گیاهی و ویتامین ها گرفته تا داروهای با نسخه و پیشخوان قرار بدهید تا از بروز تداخلات دارویی جدی و خطرناک جلوگیری شود.

برخی داروها که ممکن است مصرفشان با قرص ارکتو ۱۰۰ تداخل دارویی ایجاد کند عبارتند از:

داشتن حساسیت و آلرژی به قرص ارکتو ۱۰۰ یکی از مواردیست که مصرف آن را برای فرد ممنوع می کند. همچنین مصرف این دارو در موارد زیر ممنوع است:

حتما بخوانید: ۱۵ تا از بهترین قرص های درمان فشار خون بالا (کاملا جدید و موثر)

در صورتی که یک نوبت مصرف دارو را فراموش کردید به محض به خاطر آوردن آن را مصرف کنید. اما اگر نوبت بعدی دارویتان نزدیک است صبر کنید و فقط همان یکبار را مصرف کنید. هیچ وقت دو نوبت دارو را یکجا مصرف نکنید. اگر مدام نوبت مصرف دارویتان را فراموش می کنید می توانید از آلارم گوشی تلفن همراهتان برای به خاطر آوردن زمان مصرف دارو استفاده کنید یا از اعضای خانواده تان بخواهید آن را به شما یادآوری کنند. اگر اخیرا بیش از حد مجاز قرص ارکتو مصرف کرده اید یا چندین بار زمان مصرف آن را فراموش کرده اید برای بررسی اثرات آن با پزشک مشورت کنید.

از این دارو فقط به مقدار تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید. یادتان باشد مصرف بیشتر دارو به درمانتان کمکی نمی کند و فقط باعث مسمومیت یا بروز عوارض جانبی خطرناک در شما می شود. در صورتی که خودتان یا یکی از نزدیکانتان بیش از حد مجاز از ارکتو استفاده کرده اید بلافاصله با اورژانس (۱۱۵) تماس بگیرید یا به نزدیک ترین بیمارستان مراجعه کنید. برای کمک به پزشکان حتما بسته دارو و برچسب مصرف آن را هم همراهتان ببرید. هیچ وقت داروهایتان را در اختیار دیگران قرار ندهید؛ حتی اگر آنها هم شرایط مشابهی با شما دارند. این کار ممکن است باعث اوردوز شود.

حتما بخوانید: عوارض جانبی قرص های اختلال نعوظ مردان (وایمکس، سیلدنافیل و …)

دارو را در دمای اتاق و دور از گرما و نور خورشید نگهداری کنید. هیچ وقت دارو را در سرما قرار ندهید مگر اینکه روی بسته بندی آن نوشته شده باشد. همیشه داروها را از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور نگه دارید و هیچ وقت آنها را در سینک ظرفشویی یا توالت خالی نکنید چون این کار باعث آلودگی محیطی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قرص ارکتو ۱۰۰ می توانید با پزشکتان صحبت کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه

شرکت لوتوس

با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در امر آموزش و فروش محصولات پزشکی، تنها به کیفیت و رضایت مشتری می اندیشیم !

تماس با ما

تهران-خیابان انقلاب  تلفن تماس 09193226326 تلفن ثابت ۲۸۴۲۶۹۲۹ -۰۲۱

ایمیل maxer.ir@gmail.com

© استفاده از مطالب سالم زیبا تنها با کسب اجازه از مدیریت امکان پذیر می باشد.

مطالب وبسایت سالم زیبا تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

عوارض قرص erecto
عوارض قرص erecto
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *