دسته‌ها
دارو

عوارض قرص yomogi چیست

خواص دارویی و گیاهی

عوارض قرص yomogi چیست
عوارض قرص yomogi چیست

سبد خرید شما خالی است!

اصطلاحات Volume Depletion (کاهش سطح مایعات بدن) و کم آبی (Dehydration) معمولا به جای یکدیگر بکار می‌روند. این عبارات بیانگر شرایط فیزیولوژیکی گوناگون ناشی از انواع مختلف کم آبی هستند با این حال در بیشتر متون بالینی تفاوتی بین این دو قائل نشده و به جای یکدیگر بکار می‌روند. بنابراین عبارات هیپوولمی، Volume Depletion، و کم آبی (Dehydration) را برای ارجاع به انواع کمبود مایعات بدن استفاده می‌کنیم.بیست سال پیش اسهال مسبب مرگ 5 میلیون نفر در سال بود. با تلاشهای زیاد سازمانهای بهداشت عمومی این رقم به 2 میلیون نفر در سال رسید. جلوگیری از دهیدراسیون در ابتدا با اطمینان از نوشیدن مایعات بیش از حد معمول در کودکان و افزایش نوبت‌های شیردهی در شیرخوارگان هدف گزاری شد. ترکیب افزایش مصرف مایعات در خانه و استفاده از ORS در درمان دهیدراسیون یکی از قویترین روش‌های جلوگیری از مرگ و میر ناشی از اسهال در کودکان شناخته شده‌ است.در درمان اسهال حاد عفونی بالغین و کودکان و همچنین اسهال های مسافرتی، Yomogi از طریق کاهش چسبندگی میکروب ها به دیواره روده، خنثی سازی سموم ناشی از فعالیت باکتری ها ، تولید پلی آمین ها ، تقویت سیستم ایمنی بدن و خاصیت ضد التهابی عمل می نماید. در درمان بیماری سندرم روده تحریک پذیر (IBS) ،  Yomogi با تنظیم فلور نرمال روده که در اثر استرس ، مصرف آنتی بیوتیک ها و همچنین برخی میکروب های بیماری زا دچار اشکال شده است ، علایم بیماری شامل نفخ ، و اسهال را کاهش می دهد.در درمان زخمهای معده و دوازدهه ،  Yomogi با کاهش عوارض ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها قابلیت تحمل بیماران تحت درمان با داروهای سه گانه در درمان بیماری pyloriH را افزایش می دهد.در درمان اسهاال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها ،Yomogi از طریق تنظیم فلور میکروبی روده اثر گذار است.در درمان بیماری کولیت سدو ممبرانس ناشی از باکتری کلاستریدیوم دیفیسیل ،Yomogi به وسیله خنثی سازی سموم  Aو B این باکتری عمل می نماید.در درمان کمکی بیماری IBD ،  Yomogi با مهار ترشح اینرلوکین هایی که در التهاب جدار روده نقش دارند، در مرحله نهفته بیماری همراه با داروهای دیگر موثر می باشد.

– اسهال حاد عفونی بالغین و کودکان شامل انواع باکتریایی، ویروسی و تک یاخته ای- بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به IBS-D (سندروم روده تحریک پذیر) با کم کردن علائم بیماری در فاز اسهال- کمک به درمان زخم های معده و دوازدهه (از راه کمک به از بین بردن میکروب H-Pylori) و کم کردن عوارض جانبی داروهای مصرفی به خصوص اسهال- اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها- پیشگیری و درمان اسهال مسافرتی- درمان کمکی در مرحله نهفته بیماری IBD- جلوگیری از عود مجدد بیماری کولیت سدو ممبرانس ناشی از باکتری کلاستریدیوم دیفیسیلعوارض قرص yomogi چیست

 برای اطفال  بالاتر از 2  سال و بالغین روزانه یک تا دو کپسول میباشد .البته بسته به شرایط فیزیکی و مورد مصرف ممکن است کمتر و بیشتر نیز استفاده شود، که بستگی به تصمیم پزشک دارد.

درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

کپسول 250 میلی گرمی حاوی تعداد حداقل 1010 سلول زنده خشک شده ساکارو مایسس بولاردی

– زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.- در نوزادان و کودکان زیر 2 سال با مشورت پزشک مصرف شود.- در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.- مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.- کپسول همراه مقدار کافی از مایعات مصرف شود- در کودکان 2 تا 6 سال، می توان محتویات کپسول را در مایعات (در دمای اتاق) حل نمود تا مصرف آن آسان  شود– تجویز همزمان با داروهای ضد قارج ممکن است منجر به کاهش تاثیر Yomogi گردد.

اندازه محصول : 20 کپسولکشور سازنده: آلمانمدت انقضاء : 24 ماهکد بهداشتی :  04250104736015

5 از
7 نظر

برچسب ها:
کپسول,
یوموگی,
آردیفارم,
اسهال,
دستگاه گوارش,
معده,
روده,
زخم معده,


کپسول یوموگی نحوه مصرفعوارض زیبا درمان بایگانی‌ها عوارض قرص yomogi زیبا درمان کپسول یوموگی Ardeypharm Yomogi داروپست کپسول ها drerfani roz کورتیزون چیستمصرف آن چه عوارضی دارد مجله اینترنتی قرص فلویموسیل چیستدر چه مواردی استفاده می شود ستاره مترونیدازول شرح کامل موارد مصرفعوارض قرص فلوکستین قرص فلوکستین عوارض فلوکستین نحوه مصرف تاثیر قرص لوونورژسترل بر پریود چیست اختلالات داروییعوارض جانبی داروها مردم نيوز قرص مترونیدازول برای چیست – عوارض این دارو چیست yomogi.

( عوارض این دارو چیست yomogi ) عوارض جانبی مصرف زیاد این دارو میتواند نفخ ایجاد کند خارش پوست کهیر راش پوستی تورم پوست و مخاط تنگی نفس و شوک آلرژیک البته درصد بروز عوارض دارویی برای این دارو بسیار کم و ناچیز است کپسول یوموگی نحوه مصرف و عوارض کپسول یوموگی نحوه مصرف و عوارض کپسول یوموگی چیست Yomogi Capsule این کپسول فراورده ای است حاوی تعدادی سلول های نوعی قارچی زنده و خشک شده قائم دارو Ghaem Darou و کمعوارض جانبی کلیه حقوق این سایت متعلق به داروخانه اين دارو بايد در بيماران مبتلا يا داراي سابقه ابتلاي به بيماري مزمن کبدي با احتياط مصرف گردد فارماکوکينتيک جذب دارو سريع است و دارو با کاهش اسيد معده به جذب خود کمک مي‏کند کورتیزون چیست و مصرف آن با داشتن تغذیه مناسب می‌توان عوارض جانبی این دارو را تا حد تب تهوع سوزش سر دل استفراغ و بثورات جلدی برخی از عوارض این دارو می چیست قرص این نوشته در تاریخ ۹۶ ۹ ۲۷ منتشر شده است و ممکن است بعد از این تاریخ یافته های جدیدی از عوارض و موارد مصرف این دارو به دست آمده باشد که کاملا با این مقاله منطبق نباشد برای کمتر شدن عوارض این دارو لازم است در ابتدا با دوز عوارض فلوکستین چیست عوارض بسیاری از افراد با مصرف این دارو عوارض جانبی جدی موهای زائد در زنان ناشی از چیست گرچه دارو رکن اصلی درمان در دنیا است و 75 درصد درمانها از طریق آن صورت می‌گیرد اما مصرف بی‌رویه آن می‌تواند خطر جدی برای سلامت افراد باشد و عوارض آن در برخی مواقع غیر قابل جبران است برای چیست این برای چیست و عوارض و این دارو به گروهی از [ عوارض این دارو چیست yomogi ]

کانال تلگرام ایده های خاص Number1 idea

آرایشی بانوان، دیزاین خانه، لباس، ورزش، آشپزی، سلامتی پوست و بدن و …

@N1_idea

https://t.me/N1_idea

                                نام تجاری :

نام ژنریک : Saccharomyces boulardii

تولید کننده : Ardeypharm کشور آلمان

وارد کننده : آیریانیک

دسته دارویی :پروبیوتیک دارویی

عوارض قرص yomogi چیست

اشکال دارویی : کپسول 250 میلی گرمی حاوی تعداد حداقل 1010  سلول زنده خشک شده ساکارو مایسس بولاردی

موارد ومقدار مصرف®Yomogi

      1.      اسهال حاد عفونی بالغین و کودکان شامل انواع باکتریایی ، ویروسی و تک یاخته ای

2.       بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به IBS-D (سندروم روده تحریک پذیر) با کم کردن علائم بیماری در فاز اسهال

3.       کمک به درمان زخمهای معده و دوازدهه (از راه کمک به بین بردن میکروب (H-Pylori وکم کردن عوارض جانبی داروهای مصرفی به خصوص اسهال

4.       اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها

5.       پیشگیری و درمان اسهال مسافرتی

6.       درمان کمکی در مرحله نهفته بیماری IBD

7.       جلوگیری ازعود مجدد  بیماری کولیت سدو ممبرانس ناشی از باکتری کلاستریدیوم دیفیسیل

  *دوز مصرفی براساس نوع بیماری وسن بیمار متفاوت است، لذا پزشک متخصص بهترین منبع در تصمیم گیری می باشد.

 مکانیسم اثر:

در درمان اسهال حاد عفونی بالغین و کودکان و همچنین اسهال های مسافرتی ،Yomogi از طریق کاهش چسبندگی میکروب ها به دیواره روده ، خنثی سازی سموم ناشی از فعالیت باکتری ها ، تولید پلی آمین ها ، تقویت سیستم ایمنی بدن و خاصیت ضد التهابی عمل می نماید.

 در درمان بیماری سندرم روده تحریک پذیر (IBS) ،  Yomogi با تنظیم فلور نرمال روده که در اثر استرس ، مصرف آنتی بیوتیک ها و همچنین برخی میکروب های بیماری زا دچار اشکال شده است ، علایم بیماری شامل نفخ ، و اسهال را کاهش می دهد.

در درمان زخمهای معده و دوازدهه ،  Yomogi با کاهش عوارض ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها قابلیت تحمل بیماران تحت درمان با داروهای سه گانه در درمان بیماری pyloriH را افزایش می دهد.

در درمان اسهاال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها ،Yomogi از طریق تنظیم فلور میکروبی روده اثر گذار است.

در درمان بیماری کولیت سدو ممبرانس ناشی از باکتری کلاستریدیوم دیفیسیل ،Yomogi به وسیله خنثی سازی سموم  Aو B این باکتری عمل می نماید.

در درمان کمکی بیماری IBD ،  Yomogiبا مهار ترشح اینرلوکین هایی که در التهاب جدار روده نقش دارند، در مرحله نهفته بیماری همراه با داروهای دیگر موثر می باشد.

عوارض ناخواسته : با دوز مصرفی معمول عارضه خاصی مشاهده نشده است.

تداخلات دارویی: تجویز همزمان با داروهای ضد قارچ  ممکن است منجر به کاهش تاثیر داروی Yomogi شود. 

همچنین تجویز همزمان با داروهای مهارکننده مونو آمینواکسیداز (گروهی از داروهای ضد افسردگی) ممکن است منجر به افزایش فشار خون شود.

موارد منع مصرف :  در بیماران دارای نقص سیستم ایمنی مصرف این دارو توصیه نمی گردد. 

نکات قابل توصیه و موارد احتییاط :  مطالعات کافی در مورد استفاده از این دارو در نوزادان و کودکان زیر 2 سال وجود نداردجهت مصرف دارو در کودکانی که قادر به بلع کپسول نمی باشند ، میتوان محتویات کپسول را در مایعات در دمای اتاق حل نموده و به مصرف رساند. همچنین جهت مصرف ، بهتر است همراه با غذا میل نمایید.

عوارض قرص yomogi چیست
عوارض قرص yomogi چیست
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *