دسته‌ها
دارو

لیست محصولات شرکت داروسازی شفا

خواص دارویی و گیاهی

لابراتوار داروسازی و بهداشتی شفا

لابراتوار داروسازی و بهداشتی شفا

لابراتوری دارو سازی بهداشتی شفا

لیست محصولات شرکت داروسازی شفا

www.behdasht.gov.ir

www.fda.gov.ir

www.who.int/en

www.darooyab.ir


www.fda.gov


www.pdr.net


www.dhci.org

fdo.iums.ac.ir

www.daroosaz.net

. تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد ©

طراحی وب سایت و سئو سایت : شرکت راهبر

 

خبر ۱ تا ۴ از ۵ خبر

 

 

لیست محصولات شرکت داروسازی شفا

شرکت گروه صنایع شفا فارمد، بعنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در حوزه صنعت داروسازی کشور، در تلاش است با بهره گیری از دانش مجموعه ای از خبره ترین متخصصان، زمینه ساز خودکفایی کشور در تولید آنتی بیوتیک ها در دو شاخه اصلی ماکرولید و پنی سیلین جی بوده و گام هایی موثر در زمینه ارتقای سلامت کشور بردارد.

این شرکت از سال 1375  با  هدف  توليد سالانه  3 تن انواع آنتى بيوتيک های گروه ماکرولید در زمینی به مساحت 23 هکتار فعالیت خود را آغاز نمود. پس از آن در سال 1389 در راستای اجرای طرح های توسعه ای شرکت و در جهت پیش برد اهداف کشور در زمینه سلامت جامعه، پروژه عظیم تولید مولکول پایه پنی سیلین جی در شرکت گروه صنایع شفا فارمد در فاز تحقیقاتی و پس از آن در فازهای عملیاتی در دستور کار قرار گرفت.

نظر به اهمیت استراتژیک پروژه تولید ماده اولیه پنی سیلین جی بعنوان مولکول پایه برای تولید ده ها آنتی بیوتیک در داخل کشور و با توجه به اهمیت دفاعی، پزشکی و ملی آن تلاش های زیادی در طی دو دهه گذشته برای راه اندازی این پروژه عظیم صورت گرفته بود که هیچکدام از حرکت ها به مرحله اجرایی خود نرسید. اهمیت پنیسیلین جی در حدی می باشد که شورای عالی امنیت ملی ایران در سال 1386 گزارش جامعی در این خصوص تهیه نمود تا کلیه مقدمات برای تولید این ماده در کشور را فراهم گردد.

سرانجام با تلاش شبانه روزی متخصصین امر، در سال 1392  و همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، اولین بچ صنعتی پنی سیلین جی در شرکت گروه صنایع شفا فارمد تولید و روانه بازار صنایع دارویی کشور گردید. 

این ماده حیاتی پایه اولیه سنتز آنتی بیوتیک های بتالاکتام است که از پر مصرف ترین گروه آنتی بیوتیک ها در جهان می باشد.

در این طرح ملی، تولید انبوه پنی سیلین جی با استفاده از آخرین دستاوردهای دانش زیست فناوری صنعتی با هدف خودکفایی کشور و بومی سازی دانش فنی مربوطه صورت پذیرفته است.

 

 

 کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گروه صنایع شفا فارمد می باشد

روابط عمومی شرکت گروه صنایع شفا فارمد

 

 

 

9

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *